Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Sacensības
"Jaunie Vanagi": Mamutu medības 2007

Autors: Oskars Rozenbergs, "Jaunie Vanagi"
2007. gada janvāris, Rīga

Šogad, pieturoties pie tradīcijām, bērnu un jauniešu biedrība "Jaunie Vanagi" sadarbībā ar "Lielvārdes jauniešu organizāciju’", rīko gadskārtējās netradicionāla veida piedzīvojumu sacīkstes "Mamutu medības 2007", kas notiks naktī no 24. uz 25. februāri Lielvārdē.

Mamutu medības šogad, kā jau katru gadu, solās būt piedzīvojumiem un iespaidiem bagātas, aizraujošas un, protams, ekstrēmas, savādāk jau tās nebūtu mamutu medības. Arī šogad dalībniekiem būs jāpārvar dažādi šķēršļi un 4 lielajos kontrolpunktos jāpieveic 4 "stihijas" - Uguns, Ūdens, Zeme un Gaiss. Katrā "stihijā" sacīkšu dalībniekus gaidīs vairāki veiklības, komandas sadarbības vai prāta pārbaudījumi. Gaidām ciemos gan JV un LJO biedrus, gan visus citus interesentus.Ierašanās: 24 februāra vakarā Lielvārdes pamatskolā
Komanda: sastāv no pieciem medniekiem (komandā obligāti jābūt abu dzimumu pārstāvjiem)
Vecums: mednieku vecums - sākot no 14 gadiem (līdz 18 gadiem nepieciešama rakstiska vecāku atļauja piedalīties sacīkstēs)
Dalības maksa: 11 Ls no cilvēka, LJP – 10 Ls, JV un LJO – 9 Ls (piesakoties uz vietas visiem 12 Ls)
Pieteikšanās: līdz 19. februārim, zvanot vai sūtot e-pastu
Trase: 10 līdz 15 km gara, laiks trasē 4 - 8 stundas
Kontakti: Dmitrijs Poršņovs 29295391 un 28357931, sacikstes@gmail.com

Sīkāka informācija "Jauno Vanagu" interneta mājas lapāNebaidies no aukstuma, nāc un piedalies! Kopā vienmēr ir silti un jautri. Pavadīsim sportisku un aizraujošu nedēļas nogali kopā. Ja tu esi ekstrēmu izlaižu piekritējs, tiekamies 24.-25. februārī Lielvārdē!Ar sacensību palīdzību vēlamies stiprināt draugu, klasesbiedru un studiju biedru sadarbību komandā, gūt jaunu pieredzi un iemaņas. Sacensībās piedalīsies jauniešu komandas no visas Latvijas. Jauno vanagu jauniešu klubi jau vairākus gadus organizē šāda veida pasākumus. 2003. gadā ir aizsācies "JV dubļu sacīkšu seriāls", kura ietvaros gada laikā notiek vismaz trīs sacīkšu posmi: "Mamutu medības" – ziemā, "Zvirbuļa taka" – pavasarī un "Dublis" – vasaras beigās. Sacīkstes notiek dažādas Latvijas vietās, un katrs posms ir atšķirīgs, interesants un neatkārtojams.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv