Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Sarunas, diskusijas
Ieva Liepiņa: Atkal uz velosipēda!

07.12.2006.

Neticami bet fakts - Ieva atkal brauc ar velosipēdu! Priecājamies kopā ar viņu. :)

* * *
04.11.2006.

Vislielākais paldies ne vien ārstiem, medmāsām un pārējam personālam, bet arī visiem radiem, draugiem un citiem līdzjutējiem, kuru atbalsts man ļoti palīdzēja atkal tikt uz pekām! Vēl jau gan kustos diezgan nedaudz, bet progress tomēr ir jūtams. Vēlu visiem jauku piedzīvojumu sezonas noslēgumu, būt ekstrēmiem ar mēru un galvenais - veseliem! Ar pateicību, Ieva

* * *
01.11.2006.

Ieva tagad kādu laiku dzīvosies vecāku mājās Langstiņos. Ja kāds vēlas doties ciemos, zvaniet! Viņa pati p.p.a diskusiju forumā raksta: "Vislielākais paldies ne vien ārstiem, medmāsām un pārējam personālam, bet arī visiem radiem, draugiem un citiem līdzjutējiem, kuru atbalsts man ļoti palīdzēja atkal tikt uz pekām! Vēl jau gan kustos diezgan nedaudz, bet progress tomēr ir jūtams. Vēlu visiem jauku piedzīvojumu sezonas noslēgumu, būt ekstrēmiem ar mēru un galvenais - veseliem! Ar pateicību, Ieva"

* * *
01.11.2006.13:12

Pēc gandrīz trijiem slimnīcās un rehabilitācijas centrā pavadītiem mēnešiem, oktobra pēdējās dienās Ieva pirmo reizi uz pāris dienām "ciemojās" vecāku mājās Langstiņos. Šonedēļ gan atkal jāatgriežas atpakaļ "Vaivaros", un tad jau redzēs, ko tālāk... Sirsnīgi sveicieni no Ievas visiem, gan tiem kaut kādā veidā raduši iespēju palīdzēt, gan arī tiem, kas gluži vienkārši nav aizmirsuši, piezvana vai apciemo!

* * *
16.10.2006.10:30

Pagājušās nedēļas vidū, pēc gandrīz divarpus mēnešiem, kas pavadīti guļot gultā, Ieva pirmo reizi piecēlās no tās. Lai arī patreiz vēl balstoties uz īpaša atbalsta, bet tika sperti pirmie soļi...

* * *
04.10.2006.12:44

Nu jau otro dienu Ieva vairs neguļ Traumataloģijas slimnīcas Mugurkaula ķirurģijas nodaļā - sācies jauns rehabilitācijas posms Vaivaros, Nacionālajā Rehabilitācijas Centrā "Vaivari" (www.nrc.lv)!

* * *
18.09.2006.13:54

Ieva joprojām guļ Traumataloģijas slimnīcas Mugurkaula ķirurģijas nodaļā - veseļošanās ilgst lēni un sāpīgi. Tomēr aizvien esam cerību pilni, jo gūtās traumas pamazām dzīst, atveseļošanās notiek, jāvingro (pagaidām gan tikai gultā, gan jau arī pēc kāda laika varēs mācīties no jauna staigāt...). Sirsnīgi sveicieni visiem, kas šajos grūtajos brīžos ir atraduši iespēju palīdzēt un atbalstīt Ievu!

* * *
18.08.2006.

Jēkabs... Cerējām uz drīzu izveseļošanos, priecājāmies, ka viss iet uz labo pusi. Bet liktenis bija lēmis savādāk, daudz nežēlīgāk un sāpīgāk - 17. augusta vakarā Jēkaba sirds pārstāja pukstēt. Tik pēkšņi... Visdziļākā līdzjūtība Jēkaba radiem un draugiem. Mums, un it sevišķi Ievai, tik ļoti pietrūks viņa...

* * *
16.08.2006.10:35

Vakar Traumataloģijas slimnīcā Ievai tika veikta otrā operācija. Vakar, vēlu vakarā, ienāca īsziņa no Ievas: "Operācija šodien itkā bijusi veixmīga, visu pēcpusdienu jau esmu nomodā. No rītdienas esmu runājama..." Tātad - pamazām, lēni, bet būs labi.

* * *
11.08.2006. 10:54

Ievai šodien Traumataloģijas slimnīcā tika plānots veikt divas mugurkaula operācijas. Diemžēl, paaugstinātas temperatūras un citu sarežģījumu dēļ šīs operācijas pārceltas uz nākošās nedēļas sākumu...

* * *
09.08.2006. 19:34

Ieva šodien pārvesta uz Traumataloģijas slimnīcu (1. nodaļas ārsti norāda, ka ar apmeklējumiem gan nevajadzētu vēl steigties, jo Ievas stāvoklis, lai arī nedaudz uzlabojies, joprojām tiek raksturots kā "smags"!) Duntes ielā. Tuvākajā laikā tiek plānota nākošā, muguras un kakla skriemeļu operācija. Iespējams būs nepieciešamas vēl papildus donoru asinis (paldies visiem, kas jau līdz šim ir nodevuši, un arī tiem, kas ir izteikuši gatavību nepieciešamības gadījumā nodot donoru asinis!), bet par to precīzāk būs zināms tuvākajās dienās. Jēkabs - joprojām Gaiļezera slimnīcā.

* * *
07.08.2006. 19:14

Ievai šodien veiksmīgi veikta pirmā operācija, Jēkabs pārvietos no reanimācijas uz intensīvās terapijas nodaļu. Stāvoklis pamazām uzlabojas. Paldies par to Gaiļezera ārstiem un slimnīcas personālam!

* * *
07.08.2006. 9:11

Pagājušās nedēļas nogalē arī Jēkabs atvests no Limbažiem uz Rīgu, Gaiļezera slimnīcu. Viņam veikta pirmā operācija. Arī Ievai šodien tiks veikta pirmā operācija. Burtiski nupat (9:11) viņa zvanīja un teica, ka esot "atbraukuši viņai pakaļ"... Turam īkšķus.

* * *
04.08.2006. 18:20

Sveicieni un pateicība no Ievas visiem, kas atsaucās, palīdzēja un bija domās kopā ar viņu un Jēkabu šajā grūtajā brīdī! Lai arī stāvoklis vēl ilgi būs smags, atveseļošanās laiks būs ļoti ilgs, tomēr nu jau nedaudz cerīgāk...

* * *
03.08.2006. 10:12

Ievas patreizējais stāvoklis joprojām ir smags, bet relatīvi stabils. Tiek plānotas vairākas operācijas, kuru veikšana paredzēta tuvākajās nedēļās. Arī Jēkabam plānota operācija nākošnedēļ Traumatoloģijas slimnīcā, Rīgā.

* * *
02.08.2006. 15:49

"Milzīgs paldies! Biju pie Ievas, bija prieks ieraudzīt, ka Ieva var pakustināt abas rokas, kājas... Kad Ilze, Rasma un Andersons gāja [uz asins donoru kabinetu], tur esot bijis cilvēku BIEZS, un ārsti pārsteigumā izpletuši acis, ka Liepiņai nodot asinis te stāvot rindā..."
Māra (Ievas jaunākā māsa)

* * *
02.08.2006. 14:55

Sirsnīgs paldies visiem, kas atsaucās un devās uz Gaiļezeru! Patreiz Jūsu asinis ir ceļā pie Ievas. Ja būs papildus nepieciešamība (un iespējams tāda būs, ja būs jāveic sekojošas operācijas), došu ziņu. Vēlreiz - paldies! Visvairāk - no Ievas...

* * *
02.08.2006. 08:29

Viņa ir viena no mūsējiem - piedzīvojumu sacīkstēs, treniņos, pārgājienos...

Ievai ļoti nepieciešamas donoru asinis! Ja vari - palīdzi. Pēc avārijas Limbažu rajonā 1. augusta vakarā (pēc nepārbaudītām ziņām - braucot ar velosipēdu viņus abus, kopā ar Jēkabu Bērziņu, kurš patreiz atrodas Limbažu slimnīcas reanimācijā, notrieca smagā kravas automašīna), Ieva smagā stāvoklī patreiz atrodas Gaiļezera slimnīcas reanimācijas nodaļā, kur tika atvesta ar Katastrofu medicīnas centra darbinieku palīdzību. Asins grupa nav no svara. Asinis var nodot no plkst. 8.30 - 13.30 Gaiļezera asins donoru centrā (ar norādi - Ievai Liepiņai).

Ar cerību uz jūsu izpratni un palīdzību,
Kristaps

 
  pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv