Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Forums
Velo "buksēšana" (vilkšana) piedzīvojumu sacīkstēs
Komentāri: 6; Autors: Kristaps (www.adventurerace.lv)
Tēma izveidota: 20.10.2006 19:41:02; Pēdējās izmaiņas: 06.11.2006 09:08:02

Vairāki interesenti, kas savulaik interesējušies par velo "buksēšanu" (vilkšanu) piedzīvojumu sacīkstēs un it sevišķi tas, kas rakstīja mailu vēl pagājušā nedēļā iedvesmoja atgriezties pie šīs tēmas un ielikt lapā nedaudz plašāku info. Savulaik bija par to interesantas diskusijas... :)Ja vēl joprojām kāds sapņo par dulferēšanos (tās klasiskajā formā) un vēlas to pamēģināt, tad var sekot http://poxod.ru/material/techalp/p_techalp_spuskistq_a.html norādījumiem (skat .12.zīm.). Ir vērts pievērst uzmanību publikācijas gadam :))

Autors: J.A., 06.11.2006 09:08:02Paldies "Vilcējam" par konstruktīvo piezīmi! Labojam! Reizēm ir tā, ka zināmas lietas saucam vārdos, kas pēc būtības to nemaz nenozīmē (kā diskusijā par "dulferi")... :)

Autors: Kristaps (www.adventurerace.lv), 03.11.2006 12:33:25


buksirovka
Paldies par rakstu, tajā ir daudz labas info, bet... Cik zinu, krievu valodā vilkšanu sauc par "buksirovka". Latviešu valodā buksēt nozīmē pavisam kaut ko citu (piem. riteņa izslīdēšanu slidenas vai mīkstas virsmas dēļ).Neticiet man vai vārdnīcām - ielieciet vārdu "buksēt" kaut vai google meklētājā un apskatieties kādā kontekstā šo vārdu parasti izmanto.

Autors: vilcējs, 03.11.2006 10:49:21


thnx
Paldies Kristapam par šo uzskatāmo rakstu! Nešaubos, ka tas tagad daudzām komandām būs pietiekams stimuls, lai pamēģinātu īstenot buksēšanu dzīvē! Tagad redzot fotogrāfijas un zīmējumus saprotu, ka paša pēc meila instrukcijām taisītā sistēma dažos elementos atšķiras, bet pagaidām izmēģinot strādā tīri ok. Var jau būt ka ar laiku vēl kādi trūkumi izlīdīs. Bet trubiņas princips katrā ziņā rullē!

Autors: tas kas Martins, 25.10.2006 13:58:11


A nav kaut kaa vienalga!?!?
Ne vienmeer dailjais dzimums ir tas vaajaakais posms komandaa! Jaabuksee, jaavelk, jaasteipj, jaastumj utt. ir tas, kuram ir tajaa briidii visgruutaak, visleenaak! Es uzskatu, ka tur nekas nopeljams vai nosodaams nav un tieshi tas ir sportiskaa garaa, jo shis ir visiistaakais komandas sports! Un komanda ir tieshi tik stipra, aatra cikt ir taas vaajaakais, leenaakais daliibnieks. Es uzskatu, ka komandai ir pienaakums vaajaako, leenaako pabalstiit, komandas kopeejaa aatruma uzlaboshanai! Biezji vien to var izdariit ne tikai fiziski, bet arii ar labu vaardu, anekdoti vai flirtinju! Piemeram - PASPEELEESIMIES!?!?! Shis jau ir citeets, bet kaa piemers, ljoti labs!

Autors: Folklorizeejusies Personiiba Robis (TA), 20.10.2006 22:38:08


Dažas "tēzes" par šo tēmu
"Sievietes (vājākā dalībnieka) vilkšana ekstrēmistu komandās ir nesportiska un vispār stulba rīcība!" - ar tādu skarbu novērtējumu sākās kāda diskusija, kuru daļēji var lasīt arhīva diskusiju tēmā "Sieviešu loma ekstrēmu sacīkšu komandā un augsta riska sportā" (http://www.adventurerace.lv/?DocID=98). Pagājis paliels laiks. Nez, vai tagad ir citādāki viedokļi? :)

Autors: Kristaps (www.adventurerace.lv), 20.10.2006 19:47:46


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv