Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Ekipējums
Konkurss noslēdzies! Paldies visiem, kas nepaslinkoja piedalīties! :)

Konkursa rezultāti skatāmi šeit!

* * *
Vai Tev kādreiz uzsmaida VeiXme? Vēlies saņemt jaunas klinšu kurpes? Piedalies!
● Izlasi rakstu par klinšu kurpēm un konkursa noteikumus;

● Atsūti uz p.p.a e-pastu savu vārdu un uzvārdu (1), vienu bildi, kurā esi atpazīstams kāpjot (2), savu pašreizējo klinšu kurpju ražotāja vārdu (brendu), modeļa nosaukumu un izmēru (3);

● Un iespējams tieši Tu saņemsi vienu no diviem jauniem klinšu kurpju pāriem (no veikala "Virsotne" vai no veikala "Gandrs")! Vai arī kādu papildus balvu no p.p.a par labāko bildi, vai interesantāko stāstījumu sakarā ar klinšu kurpēm!

Šajā konkursā var piedalīties ikviens, gan kāpēji ar pieredzi, gan tie, kas kāpšanu uzsākuši pavisam nesen! Tātad – izvēlamies savu fotogrāfiju (JPG formāts, viena faila izmērs ne lielāks kā 200KB), pievienojam to faila veidā e-pasta vēstulei, uzrakstam vēstules tekstā vārdu un uzvārdu (pievienojam fotogrāfijas autora vārdu un uzvārdu, ja vēlaties – arī īsu komentāru par vietu, situāciju, kurā fotogrāfija uzņemta!), savu patreizējo klinšu kurpju "datus" un nosūtam to uz e-pasta adresi

Konkursam e-pasta vēstules jāiesūta līdz 2006. gada 30. novembrim. Visas iesūtītās fotogrāfijas, kuras atbilst konkursa noteikumiem, tiks publicētas p.p.a lapā. No visām iesūtītajām e-pasta vēstulēm divas tiks izlozētas veikalu "Virsotne" un "Gandrs" pārstāvju klātbūtnē. Jauno klinšu kurpju ieguvēji tiks publicēti p.p.a lapā līdz 2006. gada 5. decembrim!


Bez klinšu kurpēm šeit nenostāvēt! (Jānis Volajs Saltic klinšu kurpēs, Sardīnija (Itālija), La Poltrana klinšu sienas rajons, "Deutsch Wall" Fr. 6c, 190 m, foto: Kristaps Liepiņš)

p.p.a iesaka:

Veikals "GANDRS" (internetā: www.gandrs.lv)
- Saltic (Čehija) un Millet (Francija) klinšu kurpes

Veikals "VIRSOTNE" (internetā: www.virsotne.lv)
- Boreal (Spānija) un La Sportiva (Itālija) klinšu kurpes


www.adventurerace.lv lapas sadaļā "Arhīvs" var skatīt vēl vairākus ceļojumu aprakstus par klinšu kāpšanu dažādās vietās, gan Latvijā, gan ārpus tās.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv