Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Arhīvs 2
Latviešu piedzīvojumu sacīkste... Sardīnijā!?
Komentāri: 45; Autors: Kristaps
Tēma izveidota: 27.06.2006 13:41:49; Pēdējās izmaiņas: 20.05.2008 18:48:08

Ideja 2007. gada maijā noorganizēt kluba veida piedzīvojumu sacīksti Sardīnijā (Itālija, Vidusjūra). Pasākums laika ziņā aizņemtu nedēļu - dažas dienas veltītas jaunu iemaņu apgūšanai, pēc tam kādas trīs dienas rallija-reida veida piedzīvojumu sacīkstēm. Dalībnieki - piecas sešas 4 cilvēku komandas. Kalni, klintis, jūra, kanjoni, alas. Veloposmi, kāju posmi, īsts Via Ferrata, kanjoni, reāls koastīrings (jūra, klintis...), orientēšanās ļoti šķēršļotā apvidū. Vai būtu interesenti? :)

[1] 2 3

Komandām: izsūtīta info, nepieciešami precizējumi!
Pirms kāda laika visām vienpadsmit komandām tika izsūtīta papildus informācija par Adventure Camp Sardegna 2008 norisi, ar lūgumu precizēt kempinga jautājumu. Ne visi vēl atbildējuši! Ja komanda nav saņēmusi info, lūdzu rakstiet steidzami ACS2008 organizatoriem!

Autors: p.p.a, 29.02.2008 19:43:25


pingvinam
tik nenogremde kadu kugi pa celam ar savu aisbergu:))

Autors: marisr, 25.09.2007 17:35:40A ko Jūs mani tramdat? Neļaus man te mierīgu sirdi uz aisberga dreifēt... Ehh, jātrin būs aisbailis un uz Sardīniju kurss jāuzņem...

Autors: Pingvinčix, 25.09.2007 17:33:33


Re: Latvian Adventure Camp Sardegna 2008
Šī ir "vecā" diskusija par iespējamo Sardīnijas pasākumu. Janā diskusija skatāma šeit: http://www.adventurerace.lv/?DocID=1126

Autors: p.p.a, 25.09.2007 17:21:11


Nesaprotu...
Godīgi sakot es tā arī nesapratu, par ko jūs pēdējos kometāros tur runājāt. Ir forša ideja, ir izcila vieta, laba daba, un ja ir precīzi uzrakstīta ''tāme'' jeb dalības maksa, un nosacījumi tik un tik komandas, datumi no... līdz. tad kur ir problēmas? Ja pēkšni līdz tādam un tādam datumam piesakās nevis plānotās 15 bet kaut kādas piemēram divas, tad naudu atdod atpaļa, pasaka visiem pingvīniem par atbalstu un turpinam mīcīt pierīgas purvus arī nākamos gadus. Manuprāt ir tā kā ar to pirmo vx pasākumu par pārgajienu. No sākuma likās vai maz kāds atnāks, bet pēc tam vaļā no gribētājiem nevarēja tikt.(vēl tagad:)) Katrs tak te lielās visās iespējamas majas lapās , kur nu kurais ir bijis.Kāpēc tad vienreiz visi kopā nevar aizlaist uz maču? Sardīnijā man arī nāca prātā domas , ka te gan būtu aplam labs mačs...Jāpaplašina ģeogrāfija.. Tās tak ir PIEDZĪVOJUMU sacīkstes.. Domāju, ja kādam šķiet tas nepieņemami, tad viņs var mierīgi neko nerakstīt. Un arī nepiedalīties. Ir simtiem veidu , kā nedarīt bet tiaki viens, kas realizējas. Ir ideja kas gaida atbalstu. Mēs noteikti par. R3F Detaļas tak noteikti precizēsies.

Autors: aldis, 25.09.2007 16:49:37Kuraa laikaa tas notiktu? Apriilja beigaas, maija saakumaa?

Autors: Atis, 07.06.2007 19:09:36


Latvian Adventure Camp Sardegna 2008
Pēc šī gada maija pieredzes (skat. http://www.adventurerace.lv/?DocID=1102 un http://www.adventurerace.lv/?DocID=1096) Sardīnijas piedzīvojumu pasākuma ideja ir ieguvusi "otro elpu". Tātad: Latvian Adventure Camp Sardegna 2008! Protams, zinot to, ka laicīga plānošana ir vienīgais pareizais un iespējamais šīs "problēmas" risinājums, tiem, kas par kaut ko tādu jau ir domājuši, vajadzētu padomāt vēlreiz! :) Katrā gadījumā ir pulciņš ļaužu, kam šī ideja liekas simpātiska un ir paveits paliels darbs, lai tā būtu ne tikai simpātiska, bet arī realizējama. Viss atkarīgs no Jums! :)

Autors: p.p.a, 06.06.2007 21:24:44


Re: Smalki noleci no pasākuma
Piedod, Arni, bet ir neiespējami noorganizēt šāda veida pasākumu nezinot, vai tajā būs vēlme cilvēkiem piedalīties vai nē. Nav jau gājiens uz kīno, kur pirms seansa liekās biļetes var mēģināt iztirgot pie kases... :) Ja reiz decembra vidus, tad "vidus", nevis decembra pēdējās dienas, jo divas nedēļas ir gana liels laiks, lai tajā sāktu plānot citas aktivitātes, ja reiz par pirmām nav intereses. :) Ja pašam ir vēlme ko līdzīgu noorganizēt - varu padalīties ar kartēm un info.

Autors: Kristaps (www.adventurerace.lv), 02.01.2007 10:01:42


Smalki noleci no pasākuma
Smalki noleci no pasākuma

Autors: Arnis, 01.01.2007 23:33:44


Ideja dzīvo, tās realizācija maijā - kancelēta!
Sakarā ar to, ka savlaicīgi (līdz iepriekš izziņotajam decembra vidum) pieteikto interesentu skaits nebija pietiekoši liels, šīs idejas realizācija ir kancelēta. Pati ideja gan ir joprojām dzīva, bet tās realizācijai nepieciešams gan laiks, gan atbalsts no interesentiem - šādu pasākumu nav iespējams noorganizēt īsā laikā un bez iepriekšējām iestrādēm! Tās nozīmē, ka joprojām tiek domāts par šo ideju, ir noskatītin trīs potenciāli interesantie rajoni, katrs ar savu fantastisku īpatnību un "rozīnītēm", iestrādēm un idejām, bet... Kamēr nebūs kādi 20 konkrēti (!) cilvēki, kas savlaicīgi (vismaz pusgadu uz priekšu!)izteiks savu vēlmi par vismaz 98%, laikam jau arī nekas šajā jomā nenotiks. Jo nav jau runa par dalībniekiem, kas iemaksā dalības maksu, bet gan par dalībniekiem, kuriem ir vēlme gūt (manuprāt, unikālu) pieredzi! :) Šis nav ne tūrisma firmas, ne sacensību organizatora piedāvājums, bet gan aicinājums uz reālu, kopīgi veidojamu piedzīvojumu. Tādu, kurā nevar "ielekt" pēdējā mirklī. Nu kaut kā tā. :)

Autors: Kristaps (www.adventurerace.lv), 28.12.2006 13:38:12


Sardīnija
Domāju, ka būtu jau vairāk gribētāju piedalīties, bet pagaidām, manuprāt, nav skaidrs, kas notiks šajā pasākumā, kas ir ieplānots, kādas disciplīnas, aptuvenās izmaksas u.tml..

Autors: Normunds, 27.12.2006 15:42:57


Es arī gribētu braukt
Nedomāju, ka 14 cilvēki ir objektīvs rādītājs, zinu vismaz vēl 2 cilvēkus, kuri būtu gatavi braukt. Vajadzētu mazliet konkretizēt lietas, finanses. Tad jau noteikti būs vairāk par 14.

Autors: Arnis, 23.12.2006 14:02:51


Re: Laba ideja, bet...
Jā, jāsaka, ka laikam jau šoreiz vēl tauta nav sabriedusi uz šāda veida pasākumu (varbūt rudenī?). Pieteikušies ir ~14 cilvēki un 5-6 komandu komplektācija no tām diez vai sanāks... :) Visticamāk, ka lietas būtība meklējama tajā, ka neesmu pratis pilnīgāk un plašāk izskaidrot šī pasākuma būtību un saturu. Galvenā doma bija sekojoša: kopā apgūt lietas, kuras ir iespējams apgūt tikai tādā vidē, kāda Latvijā nav iespējama (kāpšana, virves, kanjonings, koastīrings, Via Ferrata, trekings un velo pa reālu kalnu reljefu, laivošana jūrā u.c.). Pretējā gadījumā mēs braucam uz piedzīvojumu sacīkstēm ārpus Latvijas (ar to es domāju kaut ko pilnīgi atšķirīgu no Latvijas, nevis Lietuvu un Igauniju...), maksājot par pašizglītību (sacīkstes laikā) dalības maksas veidā, kas lielākoties nav nemaz tik maza (Slovēnija, Horvātija, Polija, Somija - visur, kur līdz šim ir būts, dalības maksas no cilvēka ir 300-400 Eiro, nemaz nerunājot par citām izmaksām, transportu u.c., kas kopā var sastādīt pat kādus 600-800 Eiro no cilvēka). Aizbraucam un aplaužamies - pieredzes trūkums... Bieži vien, saistībā ar reljefa īpatnībām, disciplīnām un posmiem, kas nav raksturīgas Latvijas PS. Un vēl. Par Agra ieteikumu piedalīties "kādās normālās sacīkstēs Eiropā, ja lieka nauda". Ja ir lieka nauda, var piedalīties arī pasaules čempionātā PS, bet bez attiecīgas pieredzes, pat ja pielaidīs pie starta, tad diskvalicēs ja ne pirmajā, tad otrajā posmā... :) Tieši dalībnieku pieredze ir tā, kas lielā mērā nodrošina "visu pienācīgo drošību"! Un apdrošināšanu - paši dalībnieki. Tā ir visur, gan čempionātos, gan "sētas mačos"... :)

Autors: Kristaps (www.adventurerace.lv), 22.12.2006 16:39:00


Tas taču varētu būt PIEDZĪVOJUMS!
Dears, kopš kura laika tad dalībnieki ir reālu kop-rūpi ņēmuši sacensību loģistikas un juridiskās puses organizēšanā? Augstākais, šķiet, ir bijis sava sacensību inventāra nogādāšana noteiktā vietā saskaņā ar sacensību plānu... Šķiet, šeit visi tie, kas agri, neagri, visādi-citādi-agri-celušies ar agri un ne ar to īsto kāju no gultas izkrituši :)) => jūras maisīšana ar dakšām vien sanāk... gribētos apgalvot - ne par tēmu diskuss panesās. Jo ja būs interese, organizatori izdomās, kas un kā būs jādara. Bet tas par sacensībām tīrā veidā. Vēl taču paliek būtiskākā daļa - PIEDZĪVOJUMS! Ticiet man, Vidusjūras klinšainā sala ir piedzīvojumu vērta! Tā ir bauda, ko novēlu katram baudīt :))) Smaidu un veiXmi!

Autors: La Marie, 19.12.2006 13:27:46Agri un Neagri: nu nav smuki shitaa Pingviinus aizskart. Kas attiecas uz organizatoriem, tad pieljauju iespeeju, ka objektiivu iemeslu deelj vinji tev patreiz vienkaarshi nevar atbildeet. Veel viena nianse, ka man labaak patiktu ljautinjus apsveikt vinju jubilejaas, nevis ap....t. Kaut kaa taa.

Autors: Jurģis, 19.12.2006 09:53:55


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv