Nolikums
Komandas
Foto galerijas
Padomi, ieteikumi
Starts un Finišs
Rezultāti
Mana VX Ziema 2001
VX Ziema Pro 2006 - Sertifikāti

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Sacīkstes > VX Ziema Pro 2006 - kārtējais izaicinājums!
Komandas

Sacensībās piedalījās sekojošas komandas (pieteikšanās secībā, komandu dalībnieku vārdi sarakstā papildināti pēc reģistrācijā iesniegtajām anketām):

1 Mona-X LAT
Pēteris Zariņš; Baiba Ozola; Jānis Nāgelis; Rolands Laveiķis

2 Radošā Savienība Pliknis LAT (komanda nestartēja)
Aija Andersone; Gundars Rožkalns; Rolands Laganovskis; Margarita Hofmane

3 MTB.LV LAT
Aleksejs Vladimirovs; Maksims Svoboda; Jurijs Terentjevs; Svetlana Gucalo

4 Spožie pedāļi / IF LAT
Oskars Hartmanis; Līga Hartmane; Ainārs Skrubis; Kaspars Beķeris

5 Dabūs’ pa brinzol’! * LAT
Ivita Krūmiņa; Ilze Kronberga; Rita Niedriņa; Dace Volkova

6 Calypso W * LAT
Inga Zālīte; Dace Stūre; Iveta Vorobjova; Anda Lāce

7 CNS LAT
Aigars Jirgensons; Dace Kārkle; Gundars Leitis; Valerjans Kauss

8 NCS & Draugi LAT
Nords Andersons; Guntis Dukaļskis; Reinis Janevics; Dzintra Balta

9 Idioti LAT
Mārtiņš Sils; Andžs Ūbelis; Gunta Šlosberga; Juris Letlens

10 Adventūristi LAT
Jānis Lapselis; Ineta Pašēviča; Kapars Ulsts; Lāsma Kraule

11 33. šaursliežu dzelzceļš LAT
Kaspars Omuls; Līga Gaigule; Uldis Ansmits; Māris Sokolovskis

12 Balta * LAT
Anda Savļenko; Alīda Ābola; Baiba Ābelniece; Dace Traniņa

13 Ceļuprojekts LAT
Māris Broks; Verners Straupe; Līga Zālīte; Sintija Alaine

14 Trakais Azimuts LAT
Roberts Zdanovskis; Liene – Aleksandra Āboliņa; Aigars Jauda; Juris Mellups

15 Šibuss (Tinis) LAT
Renāte Kārkliņa; Gints Ērmanis; Jānis Krauklis; Vairis Kārkliņš

16 Dzelzceļa muzejs * LAT
Maija Sidorenko; Ieva Pētersone; Līga Līce; Liena Pētersone

17 Sievišķais elements * LAT
Agrita Kornejanova; Dace Čūdere; Anna Calīte; Ieva Zelmene

18 Aļņi LAT
Juris Kļaviņš; Ilona Suruda; Arne Lūsis; Guntis Dude

19 BTA LAT
Kaspars Vagris; Andris Krauja; Jānis Karro; Dace Kurpniece

20 Trīs Kļavas un Suns EST
Sixten Sild; Maret Vaher; Ruth Vaher; Sander Vaher

21 Kara-Kum&Kyzyl-Kum PRO LAT
Kaspars Kursinskis; Māra Leitāne; Artūrs Liepiņš; Raimonds Lapiņš

22 Bez bremzēm LAT
Māris Rozenblats; Jānis Volajs; Gatis Lavicevičs; Dace Blese

23 Pirmā reize LAT (komanda nestartēja)
Juris Priednieks; Sanita Vilciņa; Jānis Salaks

24 Horizontālias Y Halucinogēns LAT
Andris Lūkins; Ivars Purviņš; Guntis Pikurs; Helēna Kotlere

25 Četri slapji krekli LAT
Valters Kaminskis; Valdis Nītiņš; Ieva Liepiņa; Pēteris Īvāns

26 Salaspils/Zīriņi LAT
Māris Kalveršs; Andris Pommers; Liāna Maldere; Dace Kalverša

27 Salaspils/Zīriņi II LAT
Mārtiņš Alksnis; Edgars Goba; Natālija Helmane; Kalvis Malderis

28 VVV LAT
Gita Kļaviņa; Kristīne Kovšele; Oskars Žvagins; Dmitrijs Sļesarenoks

29 Double VM LAT
Jānis Bērtiņš; Andris Bušs; Uģis Dzelme; Jekaterina Golovenko

30 Pēdas sniegā LAT
Uģis Austrums; Māris Šeršnovs; Inese Beržinska; Andrejs Lobānovs

31 Čaiņiki LAT
Daiga Lāce; Ilona Zalāne; Raimonds Ekurs; Indra Muižniece

32 Tējkannas LAT
Egmonts Pavlovskis; Elīna Tjutjunnika; Ilva Simanoviča; Kaspars Beriņš

33 Calypso LAT
Igors Mileika; Arnis Cīrulis; Aigars Kalējs; Inese Kauķe

34 Jorika sentimentālais ceļojums LAT
Mārtiņš Pērkons; Zane Stiliņa; Jānis Pērkons; Armands Valdmanis

35 Aptumsums LAT
Raivo Pusbarnieks; Vilnis Vitolds Bērziņš; Sandra Seimane; Guntars Vība

36 LB LAT
Māris Liepa; Maija Škenderska; Jānis Čams; Rihards Grūbe

37 Rīgas 3stūru fabrika LAT
Aldis Apšenieks; Linards Rēdmanis; Vita Začesta; Toms Puravs

38 Sportiņš LAT
Atis Caune; Agnese Poplavska; Gustavs Poga; Indulis Šverns

39 Četri slapji krekli NA LAT
Arnis Šūlmeisters; Sandis Nete; Gvido Sabulis; Agnese Grūbe

40 Remoss LAT
Normunds Hofmanis; Maija Grosa; Jānis Brūveris; Jānis Nartišs

41 Stella Pub LAT
Juris Osis; Aivars Mazzariņš; Andis Brucis; Inga Grende

42 Nordi LAT
Una Līce; Linda Lase; Kristaps Ramiņš; Māris Krīgers

43 Dzelzs Vilks / Mandarīns LAT
Guntis Leimanis; Solvita Levāne; Valdis Brīvers; Uldis Gūtmanis

44 Vides filmu studenti LAT
Jānis Blanks; Ilze Paklone; Uģis Olte; Uldis Cekulis

45 Knkd.from.lv LAT
Andris Pirtnieks; Agita Sprūde; Gatis Caics; Baiba Zāle

46 Komanda LAT
Jaroslavs Kulcihins; Svetlana Kulcihina; Andis Ločmelis; Armands Broks

47 3 begemoti un zaķītis LAT
Inga Dilba; Jānis Užulis; Pēteris Lediņš; Mareks Runts

48 Upes Tramvajs Jūrmalā/ Tinis LAT
Uģis Inka; Vita Vītola; Inese Frankovska; Artis Dzenītis

49 Cuki LAT
Daina Vabole; Arvīds Ozoliņš; Māris Beņķis; Mārcis Plūme

50 Tinis / HE Ogre LAT
Ivars Jākobsons; Māris Bērziņš; Mārtiņš Zemītis; Līva Romanovska

51 Pēdējā brīdī LAT
Jānis Janovs; Oskars Krievs; Inese Stučka; Rūdolfs Janovs

52 Skrien kā vējš, atduras kā miets LAT
Ieva Kļaviņa; Līva Ducena; Ģirts Kīnasts; Imants Freibergs

53 Stenders LAT (komanda nestartēja)
Jānis Bērziņš; Zane Bērziņa; Ivo Erdmanis; Ivars Sedlinieks

* 100% sieviešu komandas

Kopumā sacenībās piedalījās vairāk kā 200 dalībnieki (daži startēja individuāli, bez pieteiktajām komandām), un 30 brīvprātīgie tiesneši!

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv