Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Forums
Sievietes piedzīvojumu sportā
Komentāri: 33; Autors: interesents
Tēma izveidota: 01.06.2006 19:27:12; Pēdējās izmaiņas: 02.02.2009 21:35:05

Tuvojoties kārtējām lielajām piedzīvojumu sacīkstēm, aizvien biežāk šur tur lasāms un dzirdams jautājums par to, "kur ņemt meiteni komandai?" :) Dikti jau nu interesanti tas viss, jo piedzīvojumu sacīkstes lielākajai sabiedrības daļai saistās ar "izdzīvošnu", "ekstremālām situācijām" un "vīrišķības (kompleksu?) apliecināšanu", bet kāpēc tajās piedalās aizvien vairāk sievietes? Gribētos dzirdēt viņu viedokli.

[1] 2 3

zeel
nu žēl, ka Latvijā vēl par vienu ģimeni mazāk

Autors: zeelotaajs, 02.02.2009 21:35:05Izskatās, ka nespēja parakstīties zem sava viedokļa liecina par dzilļām personiskām problēmām un nepārliecinošiem risinājuma meklējumiem. Mana personiskā pieredze un novērojumi rāda, ka sakārtotas attiecības tieši veicina personības attīstību un, satiekoties cilvēkiem, ar līdzīgu dzīves uztveri un interesēm, šī vēlme sevi attīstīt un izzināt tikai pieaug. Tas, ka ar laiku mainās darbības izpausmes ir tikai normāli un attīstībai piederoši. Tāpat kā mainās cilvēki ar kuriem kaut ko kopā dara vai nedara.

Autors: Zane, 02.02.2009 14:58:39Pie sakārtotas privātās dzīves gandarījums laikam būtu jāgūst sēžot mājās un skatoties TV :)

Autors: atis r, 02.02.2009 13:01:06


Žetons Dacei
Dacīt tas komentārs - nu vienkārši kā kulaks uz acs! :D

Autors: Robis TA, 01.02.2009 22:40:22


Re: sorry
Un tie kuri neparakstās zem komentāra nav spējīgi atbildēt par savu viedokli un kaunās no tā ;) Bet vismaz pirmie divi vārdi komentārā atbilst patiesībai :D

Autors: Dace B, 01.02.2009 22:32:29


sorry
nu nezinu.. man jau vienmēr ir šķitis, ka tās meitenes un arī vismaz 50% puišu, kas piedalās ps, dara to tāpēc, ka viņām(-iem) nav sakārtota privātā dzīve vai arī tur ir nopietnas problēmas un tāpēc viņi meklē iespēju izpausties un gūt gandarījumu citur. No tā jau rodas tas nemiers un motivācija

Autors: y, 01.02.2009 19:40:02


Re: tikai baumas?
Ziņu nav. Un ja tā arī ir - tā tomēr ir viņu pašu lieta, kas diez vai ir šeit izskatāma.

Autors: Kristaps (www.vx.lv), 30.01.2009 23:07:19


tikai baumas?
man te tādas baumas pienāca, ka alpīnisti Plakani katrs uz savu pusi devušies...?

Autors: dzeltenais, 30.01.2009 22:44:39


Sievietes alpīnismā
Sajās dienās divos dažādos interneta resursos lasāmas divas zināmā mērā līdzīgas ziņas par valsts vai tās daļas nacionālo sieviešu izlasi alpīnismā. Gan Spānijā (ziņa par to: http://www.mountain.ru/news/index.php?id_class_news=0#6942), gan Krievijā (skat. šeit: http://www.risk.ru/users/farfalla/4105/) sievietes kaut kam gatavojas. Ienāca prātā jautājums, vai arī Latvijā kādām kalnos kāpjošām sievietēm kaut kas tāds kādreiz ir licies interesants un iespējams? Arī britu un amerikāņu sievietes dažkārt mēģina pasākt kādus projektus "100%sieviešu" kompānijās...

Autors: Kristaps (www.vx.lv), 27.06.2008 12:59:06


x
paliidziiba treninju/saciikshu laikaa - peec vajadziibas. ziedi finishaa? es parasti jau trasee sanjemu :)

Autors: inga, 19.06.2006 17:36:05


Neesam vīrišķīgas
Jāpiekrīt iepriekš teiktajam, ka piedzīvojumi dabā, fiziskas aktivitātes (pat futbols un motokross!) - nav nekādā tiešā sakarā ar sievišķību vai vīrišķību. Gluži kā ikvienā sportā. Tad jau par nesievišķīgu varētu saukt arī skriešanu, orientēšanos, galu galā - svētdienas pabraukāšanos ar riteni vai laivu. Kādā mērā to piekopj un ar kādiem rezultātiem, tas jau atkarīgs no katra individuālās sagatavotības un uzbūves. Robežas nav definētas. Par sevi varu teikt, ka ar PS nodarbojos jau gadus 4, tagad jau "grūtākajās" klasēs un ar pieklājīgiem rezultātiem. Tomēr tieši pēdējos gados jūtos daudz sievišķīgāka - gan ārēji, gan dzīves uztverē - nekā senāk, kad nodarbojos vairāk ar dejošanu, dziedāšanu un citam "maigām" lietām. Jo, piekritīsiet -sievišķība vai vīrišķība, ja vispār definējamas, atkarīgas no dzīves uztveres un tā, kā jūties savā vidē, ģimenē, draugu lokā utt. Vai tad vīrietis, kas mazgā traukus un taisa ēst, ir sievišķīgs? Vai vīrieši dejotāji un koklētāji ir sievišķīgi? Vislielākais paldies cilvēkiem ap mani, tostarp arī tagadējiem komandas biedriem, kas atbalsta un ļauj man būt skaistai un sievišķīgai! Arī purvos.

Autors: Ieva, 19.06.2006 13:15:00


par sabiedrības viedokli
ak, Kasio, ļoti labi pateici! 100% piekrītu. un nesaprotu tos vīrus, kas nezkur rauj domu - sievietes ps mačos grib mums parādīt, ka arī var/ ka ir pārākas utjp. nu cik var! rodas iespaids, ka tieshi šiem vīriešiem varētu būt "sievišķais kompleks". kas mēs, sievietes, kādi urodi, vārguļi vai lūzeri no dzimšanas? un kāpēc mums nevarētu būt citādāka motivācija piedalīties nekā "izcirst večus"? fu! Interesent, lielākā sabiedrības daļa nepiedalās ps, tāpēc viņu viedoklis nav objektīvs. katrs mēs esam citādāks, katram mums sava motivācija kaut ko darīt. dzimumam nav nozīmes. "visu izšķir slāpes" ;)

Autors: Anda., 16.06.2006 08:59:56


Sieviete-piedzīvojums
Sieviete piedzīvojumu sportā- tā ir sieviete, kura savā būtībā ir piedzīvojums. Tās, manuprāt ir sievietes, kuras visu mūžu ir aktīvas, nezināmā meklējumos un nav svarīgi vai esi jauna vai jau pāris atvasītes jau skrien pa pēdām- viņas ies un piedalīsies... Piekritīšu, ka galvenais ir fīlings, forša komanda un saprotoši cilvēki apkārt. Pati, pirmo reizi piedalījos pāgājušo gadu VX Liepājā- man iepatikās (paldies maniem puišiem un maniem ķipariem). Tas nebija viegli, bet es šo 24 H laikā atpūtos no ikdienas, iepazinos ar komandu, iepazinu Liepājas apkārtni (jāsaka, ka pirms tam man Liepāja nepatika, bet pēc šīm sacīkstēm guvu pilnīgi citu ieskatu par pilsētu un apkārtni- ir OK). Tādā pašā stilā tika iepazīts Ķemeru nacionālais parks- kāds teiks nedaudz sadistisks veids kā apmeklēt Latvijas skaistākas vietas, bet katram ir savas izklaides... Grūtības ātri vien aizmirstas, savādāk nākamās reizes vairs nav:)Tiksimies atkal.

Autors: Evita, 13.06.2006 21:02:22


Taas aizrauj
Ak shiis sievietes kuras peidalaas PS....vinas tak visi uzskata par trakaam.....bet kapeec.....??? Tapeec ka vina pa nakti blandaas pa meziem purviem, veic tos trakos visus uzdevumus kapeleejot visur kur vien vajag uzkaapt......!!! Bet shiis sacensiibas ir tik forshas un aizraujoshas, ka viereiz pameeginot tevi visu laiku velk uz taam.....! Tie ir taadi piedziivojumi, kurus tu atcereesies vienmeer.....un kad tad tu to veel vareesi dariit ja ne tagad kad esi jauns un speeka pilns......:) Un dazubriidi man liekas ka mees sievietes esam daudz izturiigaakas par virieshiem......mees sevi varam pamociit, bet vini nekaa.....protams ar izneemumiem.....!! Un man patiesi ir paveicies ar saviem komandas biedriem, jo vini ir gan atraktiivi gan speej atbalstiit mnai jebkuraa situaacijaa.....mums vienmeer ir jautri......!!! Un mees visi esam mazliet traki......bet trakiem pieder pasaule.....taa tik turpinaat iesaku visiem.......!!!!!

Autors: Bitiite, 13.06.2006 10:13:21


tas aizrauj

Autors: , 13.06.2006 10:02:32


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv