Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Preses ziņas
Mona-X 2006: "no fun, just run"!

Finišē tradicionālās pavasara piedzīvojumu sacensības "Mona-X"

Svētdien, 13. maijā Cesvainē finišēja tradicionālās pavasara piedzīvojumu sacensības "Mona-X 2006" kuras nu jau piekto gadu organizē šo sacensību iniciators Pēteris Zariņš un sporta biedrība "Mona-X". Sacensības startēja sestdien, 13. maijā un tajās kopumā startēja 68 četru cilvēku komandas no visas Latvijas, tajā skaitā arī divas komandas no Igaunijas.

Sacensību distancē komandām bija jāveic vairāk kā 120 kilometri, pārvietojoties gan ar velosipēdiem, gan ar laivām un kājām, orientējoties pa Madonas un Cesvaines apkārtnes mežiem. Nepārspēti palika sacensību līderi – ļoti spēcīgas Igaunijas komandas, kuras pārstāv "ISC Adventure Team" piedzīvojumu sporta klubu. Sacensību uzvarētāju, komandas "ISC Adventure Team" distancē pavadītais laiks 13 stundas un 37 minūtes. Otrajā vietā ISC Adventure Team otrais sastāvs zem nosaukuma "Mona Liisa" (finiša laiks 13 stundas un 53 minūtes). Labākā Latvijas komanda, "ViXotāji/www.adventurerace.lv", kuras sastāvā bija Raimonds Lapiņš, Baiba Ābelniece, Artūrs Liepiņš un Kristaps Liepiņš, atpaliekot no otrās vietas ieguvējiem tikai par 22 minūtēm (finiša laiks 14 stundas un 15 minūtes) ieņēma trešo vietu šajās sacīkstēs.

Sīkāka informācija (rezultāti, diskusijas, foto galerija) par šīm piedzīvojumu sacīkstēm skatāma sporta biedrības "Mona-X" interneta mājas lapā.

pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv