Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Preses ziņas
"Sēlijas pavasaris 2006": zināmi uzvarētāji

Noskaidroti pirmo pavasara piedzīvojumu sacensību "Sēlijas pavasaris 2006" uzvarētāji

Pēc nepacietīgas gaidīšanas apkopoti rezultāti pirmajām šī pavasara piedzīvojumu sacensībām "Sēlijas pavasaris 2006", kuras pagājušās nedēļas nogalē organizēja sporta klubs "Tinis". Tautas klasē uzvarējusi komanda "Bukaušu ekspresis", bet starp Sporta klases komandām labākie ir "Vixotāji". Sacensībās kopumā startēja 31 komanda.

Uzvarētāju apbalvošanai sacensību organizatori piektdienas vakarā aicina pulcēties Rīgas pievārtē, lai svaigā gaisā un tuvāk dabai suminātu labākos. Apbalvošanas ceremonija notiks Ulbrokas Līgo parkā, tās sākums plkst. 19.00.Pirmais komandu sešinieks Tautas klasē:
1. Bukaušu expresis (8:29:00)
2. Aļņi (8:43:00)
3. Tinis - shibuss (9:57:00)
4. NORDI 2 (10:02:00)
5. M & S (11:35:00)
6. CEĻUPROJEKTS & CO (12:41:00)

Tautas klasē risinājās ļoti sīva cīņa un tikai nedaudz no pirmās vietas atpalika Aļņu komanda, kam uzvarētāja lauri iet secen tikai tāpēc, ka pēdējā pārbraucienā uz finišu pārtērēja maksimāli atļauto laiku. Trešajā vietā ir "Tinis-Shibuss", kas tikai par dažām minūtēm apsteidz ceturtās vietas ieguvējus - "Nordi 2". "Nordus" no pirmā trijnieka šķīra pēdējā pārbraucienā pārtērētais laiks. "Bukaušu ekspreša" tīrais laiks, ko komanda pavadīja ātrumposmos, ir 8 stundas un 29 minūtes. Lai gan komandas distancē atradās krietni ilgāku laiku, rezultātu aprēķināšanā vērā tiek ņemti tikai ātrumposmu laiki un sodi.Pirmais komandu sešinieks Sporta klasē:
1. ViXotāji (24:48)
2. Horizontale Y (26:38)
3. Četri slapji krekli NV (28:29)
4. Salaspils / Zīriņi (29:00)
5. raid.lv/calypso (31:28)
6. Dendaso (45:07)

Jaunā rezultātu formula krietni ietekmējusi rezultātu sadalījumu arī sporta klasei, kur reti kura komanda iztika bez sodiem par nepaņemtiem kontrolpunktiem un pārtērētu laiku. Tomēr vislabāk veicās "ViXotājiem", kam seko "Horizontāle Y" un "Četri slapji krekli".Nākamās sporta kluba "Tinis" organizētās piedzīvojumu sacensības notiks 3. un 4. jūnijā Ventspils pusē, sīkāka informācija par tām meklējama organizatoru mājas lapā (www.tinis.lv).Iepriekšējā ziņa:

Sporta klubs "Tinis" 22.-23. aprīlī Aizkraukles pusē organizē piedzīvojumu ralliju "Sēlijas pavasaris 2006", solot jaunas vēsmas Latvijas piedzīvojumu sportā - tradicionāli piedzīvojumu sacensībās sastopamie velo, kāju un laivu posmi notiks pēc pielāgotiem rallija noteikumiem, tādejādi maču padarot dinamiskāku un aizraujošāku. Uzvarētāju noteiks, summējot vairāku, atsevišķu ātrumposmu rezultātus.

Piedzīvojumu rallija starts tiks dots 22. aprīlī Aizkraukles rajona Jaunjelgavā. Tautas klases komandas distancē atradīsies līdz 12 stundām, bet Sporta klases komandām kontrollaiks – visa diennakts, 24 stundas! Šajā laikā sacensību dalībnieki varēs izbaudīt ne tikai dabas sarūpētos pārsteigumus, starp kuriem arī augsts ūdens līmenis upēs un līdz ar to viens no interesantākajiem laivu posmiem, bet arī organizatoru sarūpētos pārsteigumus un speciālos uzdevumus.

Sacensību nolikums tiks publicēts sporta kluba "Tinis" interneta mājas lapā (www.tinis.lv) rīt, 17. martā un drīz pēc tam sāksies komandu pieteikumu reģistrācija. Bez šīm sacensībām sporta klubs "Tinis" šogad plāno rīkot vēl vienas piedzīvojumu sacensības Kurzemē 10. jūnijā, bet septembra sākumā notiks divu dienu piedzīvojumu velo sacensības – "Velo Rallijreids 2006".Par piedzīvojumu sportu Latvijā un pasaulē vairāk var lasīt www.adventurerace.lv Arhīva sadaļā "Sacensības".

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv