Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Jaunumi
Piedzīvojumu ceļojums Omānā

2017. gada aprīlis, Rīga

Piedzīvojumu ceļojums Arābijas pussalā (Omāna, Novembris, 12-14 dienas, izmaksas līdz 2tk Eiro) tiem, kuri grib izmēģināt savus spēkus 4x4 auto ceļojumā pa kalnu ceļiem, iziet izaicinošā kalnu trekingā, peldēt klinšu kanjonos, nolaisties apbrīnojamās pazemes alās, redzēt tuksneša kāpas saulēktā un saulrietā...

Ir tādas vietas, kurās, pat ja esi jau daudzkārt bijis, ir liela vēlme atgriezties. Pilnīgi "cita pasaule", tādu kā šī citur nekur neesmu redzējis. Omāna, vēlreiz, šī gada nogalē, Novembra vidū? Visus šos gadus, kopš braucu turp (šķiet, deviņi ceļojumi astoņu gadu laikā) šī kontrastaini krāsainā zeme ir šķitusi pārsteidzoši daudzpusīga un aizraujoši interesanta. Nu labi, tad nu vēl vienu reizi... Ja esi gribējis, bet nekad vēl neesi uzdrošinājies pievienoties šim ceļojumam, iespējams, šis ir īstais laiks.Iepriekšējais Omānas ceļojums fotogrāfijās:
[ PIRMĀ FOTO GALERIJA]
[ OTRĀ FOTO GALERIJA]

Kristaps Liepiņš
alpīnisma instruktors un piedzīvojumu ceļojumu eksperts

P.S. Vēlies ko vairāk uzzināt? Raksti (e-pasts norādīts sadaļā "Kontakti")! Vari sazināties arī ar twitter.com/vx_lv palīdzību vai Kalnu Grupas Facebook profilā.

Vēlies pievienot komentāru? Vēlies ko jautāt, ieteikt, noskaidrot? Raksti! [FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
  pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv