Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Jaunumi
Klinšu kāpšanas kurss iekštelpās

Intensīvs divpadsmit nodarbību cikls, kurš orientēts gan uz iesācējiem, gan uz tiem, kuri vēlas pilnveidot savas zināšanas un prasmes. Ieguvums no šī kursa kāpējiem, pēc iepriekšējo grupu dalībnieku pieredzes un atziņām, ir ļoti būtisks!

Vieta: Ķīpsala, RTU baseina kāpšanas zāle. Kursa veids - "slēgts", tikai 12 dalībnieki. Kursa nodarbības notiek pirmdienās, trešdienās un piektdienās. Laiki: pirmdienās un piekdienās no 20:00 līdz 22:00, trešdienās no 20:15 līdz 22:15. Kursa gaitā tiek intensīvi strādāts pie sekojošām tēmām:

Iesildīšanās pirms kāpšanas;
Lokanības, spēka, izturības, līdzsvara, kustību koordinācijas vingrinājumi;
Kāpšanas ekipējuma izvēle;
Drošināšanas organizēšana;
Noskaņošanās, vizualizācija, kāpiena plānošana;
Kāpšanas tehnika un atpūtas pozas;
Īpaši vingrinājumi (un palīglīdzekļi) kāpēja spēju attīstībai;
Veidi, kā kāpšanu dažādot, pilnveidojot kāpēju iemaņas.Apzinām interesentus! Nākošā kursa laiks vēl tiks precizēts... Tomēr, ja vēlies piedalīties - dod ziņu rakstot e-pastā (liepins.kristaps@gmail.com), jo vietu skaits grupā ir limitēts (maksimums 12 dalībnieki!). Dalības maksa par kursu 250.- Eiro, dalības maksa ieskaitāma biedrības kontā. Kurss plānots visai intensīvs, tāpēc kursa laikā cita veida paaugstinātu fiziskās aktivitātes slodzi labāk neieplānot.

Vēlies pievienot komentāru? Vēlies ko jautāt par šo kursu? Raksti! [FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv