Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Treniņi, pieredze
Sardīnija: zināšanas un piedzīvojumi

Autors: Kristaps Liepiņš [ AUTORS?]
Foto: Kristaps Liepiņš
2013. gada maijs, Rīga

Divas fotogalerijas. Divas grupas. Divu dažādu veidu ceļojumi. Abi ģeogrāfiski vienuviet – Sardīnijā (Itālija), Cala Gonone apkārtnē. Laiks – 2013. gada pavasaris. Devītās Kalnu Grupas “klinšu” kurss un Piedzīvojumu nedēļa, kura jau piekto gadu notiek Cala Gonone apkārtnē nākošajā nedēļā pēc Kalnu Grupas kursa. Zināšanas un piedzīvojumi.

● Kalnu Grupa 9, “klinšu” kurss

Klinšu kāpšanas un klinšu alpīnisma pamatu izbraukuma kurss ar devītās Kalnu Grupas kursantiem. Astoņas dienas (aprīļa beigas / maija sākums) uz klintīm, - dažādi maršruti, dažādi kāpšanas veidi, daudz jaunu zināšanu un iemaņu. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Visas šī “klinšu” kursa bildes: [ FOTO GALERIJA]

● Piedzīvojumu nedēļa 2013

Kas ir Piedzīvojumu nedēļa? Tā ir iespēja izmēģināt savus spēkus dažādās piedzīvojumu aktivitātēs - trekings, klinšu kāpšana, kanjonings, laivošana ar jūras kajakiem, došanās pazemes alās, krastošana... Katru dienu kas cits. Spilgtas emocijas garantētas! Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Visas šīs Piedzīvojumu nedēļas bildes: [ FOTO GALERIJA]

Ja arī Tu vēlies pievienoties Kalnu Grupai un apgūt alpīnisma pamatus, vai arī doties piedzīvojumu ceļojumos – dod ziņu!

Vēlies pievienot komentāru par rakstu? Vēlies ko jautāt autoram? Raksti! [DISKUSIJU FORUMS]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
  pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv