Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Jaunumi
Visa pasaule ir pie tavām kājām!

Informācija par 2013. gada iespējamajiem izziņas, mācību un piedzīvojumu ceļojumiem
Informācija atjaunota un papildināta 2013. gada 1. septembrī


Nākošie ceļojumi? Jāsāk domāt par rudeni! Varbūt arī Tevi kaut kas no tā visa uzrunā?

Zinot šī brīža aktuālāko jautājumu – visi ceļojumi tiks plānoti tā, lai tajos izmaksas būtu optimālas, pēc iespējas zemākas, bez liekām “greznībām”. Tieši tāpēc jau arī cenšamies laicīgi plānot. Arī aviobiļešu iegādei, cita veida nokļūšanas organizēšanai vai apmešanās vietu, papildus ekipējuma rezervēšanai vajadzīgs laiks. Neatliec savu sapņu realizēšanu uz “pēdējo brīdi”, jo iespējams, ka tieši no Tevis ir atkarīga šī ceļojuma notikšanas “Jā” vai “diemžēl, šoreiz atkal nē...” Vēlies piedalīties kādā no šiem ceļojumiem? Izvēlies un dod ziņu!

Šobrīd ļoti aktuāli:Brīdis izlemšanai! Nepāla Novembrī (14.11.-30.11.2013.) vai Omāna Decembrī (18.12.2013. – 01.01.2014.). Ja Tu esi braucējs – dod ziņu tagad!Oktobra vidū/beigās parasti sāk gribēties vairāk siltuma un saules. Varbūt varam laicīgi ieplānot kādu kopīgu klinšu kāpšanas tūri? Sicīlija, Sardīnija, Spānijas dienvidi, Grieķija, Francijas dienvidi... Meklēju kompāniju (labi kāpēji, interesantas idejas) vai iemeslu (draugu vai interesentu grupiņa, kurai nepieciešams instruktors). Ja ir vēlme doties kāpt vai apgūt / pilnveidot kāpšanas iemaņas - raksti! Ir varianti.

Oktobris. Klinšukāpšanas vai klinšu alpīnisma pamatu kurss, Sicīlija (Itālija).

Kursa garums: 7 dienas (ceļojuma kopējais garums 9 dienas)
Grupa: min.7-max.11 cilvēki + instruktors
Pieteikšanās: līdz 30.07.2013.


Iespēja pakāpeniski un sistemātiski praksē apgūt klinšukāpšanas vai klinšu alpīnisma pamatus (klinšu kāpšanas tehnika, drošināšanas organizēšana, kāpšana ar augšējo un ar apakšējo drošināšanu u.c.). Iepriekš notikuša līdzīga mācību ceļojuma apraksts: Klinšukāpšana, kursa apraksts un fotogalerija: Klinšukāpšana, kursa foto.Oktobris. Piedzīvojumu ceļojums uz Ziemeļāfrikas kalniem, Maroka.

Ceļojuma garums: 9-10 dienas (ceļojuma kopējais garums 12-13 dienas)
Grupa: min.5-max.9 cilvēki + instruktors (atkarībā no grupas izvēlētās programmas)
Pieteikšanās: līdz 30.07.2013.


Klinšu kāpšana, daudzposmu kāpšanas maršruti Todras vai Taghija kanjonos (atkarībā no grupas sastāva un vēlmēm) un kāpiens uz Atlasa kalu augstāko virsotni Tubkalu. Iepriekš notikuša līdzīga mācību un piedzīvojumu ceļojuma apraksts: Maroka, ceļojuma apraksts vai var skatīt arī Maroka, kāpienu apraksts.Novembris. Kalnu pārgājiens pasaules augstākajos kalnos, Himalaji (Nepāla).

Ceļojuma garums: 14 dienas (ceļojuma kopējais garums 16 dienas)
Grupa: min.8-max.11 cilvēki + instruktors
Pieteikšanās: līdz 30.07.2013.


Trekings un kāpšana kādā no “zemajām” virsotnēm. Neizpaliks arī mītu apvītie tempļi, iespēja lidot ar paraplānu Himalaju debesīs vai “nomazgāt muti” kādā raftinga upes ūdens šļakatās. Ļoti spilgtas krāsas, garša un izjūtas! Iepriekš notikuša līdzīga kalnu ceļojuma un kāpiena apraksts: Himalaji, trekings un kāpšana un Nepālas ceļojums, apraksts.Decembris. Dēku, eksotikas un dažādu piedzīvojumu ceļojums, Omāna (Arābijas pussala).

Ceļojuma garums: 9 dienas (ceļojuma kopējais garums 11 dienas)
Grupa: min.7-max.10 cilvēki + instruktors
Pieteikšanās: līdz 30.08.2013.


Eksotisks ceļojums un piedzīvojumu daudzveidības iepazīšana – kanjonings, trekings kalnos, klinšukāpšana (mērķi – atkarībā no grupas sastāva!). Mazliet arī tuksnesis, alas, okeāna piekraste ar milzu bruņurupučiem... Šis var kļūt par Tavu nākošā gada Lielo Piedzīvojumu! Iepriekš notikuša līdzīga piedzīvojumu ceļojuma apraksts, fotogalerija un arī video filma: Omānas piedzīvojumu ceļojums.Atliek vien izvēlēties, kurp vēlies doties!

Visi plānotie piedzīvojumu, izziņas, mācību un piedzīvojumu ceļojumi, protams, notiks tikai gadījumā, ja pat tiem būs savlaicīga (!) interese no kāpēju un piedzīvojumu meklētāju puses. Plānotie laiki un formāts, kā arī mācību kursu programma var tikt mainīta atkarībā no grupas lielākās daļas vēlmēm, gribas un iespējām. Priekšzināšanas ne vienmēr vajadzīgas – vissvarīgākā ir vēlme. Kā jau arī līdz šim – kas pirmais brauc, tas pirmais nokļūst piedzīvojumos! VeiXsmi!


[ AUTORS?] Kristaps Liepiņš
alpīnists, ceļotājs un piedzīvojumu meklētājs
Francijas alpīnisma savienības sertificēts brīvprātīgais alpīnisma instruktors

P.S. Vēlies ko vairāk uzzināt? Rakstiet (e-pasts norādīts sadaļā "Kontakti")! Varam sazināties arī twitter.com/vx_lv vai Facebook profilā, ja tā šķiet ērtāk.


Vēlies pievienot komentāru? Vēlies ko jautāt, ieteikt, noskaidrot? Raksti! [FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
  pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv