Forums
Atsauksmes par man nezināmo HUSKY
Komentāri: 6; Autors: Vienpatis
Tēma izveidota: 20.05.2012 16:26:52; Pēdējās izmaiņas: 01.08.2016 14:01:06

Laba diena! Ir plānots aizdoties garākā pārgājienā Itālijas Alpos vasaras nogalē, tad nu esmu devies vieglas telts meklējumos. Ir kādi ieteikumi par iespējami vieglām teltīm par puslīdz paceļamu cenu? Googlē ieraudzīju kaut kādu HUSKY Sawaj Ultra 2. Kāds zin kas tas par ražotāju un cik laba viņa varētu būt? Svars priekš nešanas uz muguras vairāk kā patīkams. Atradu kaut kādā it kā vietējā interneta veikalā, bet tur jāgaida. Manā gadījumā gan laiks nespiež, var ar pagaidīt. Pati telts te - http://www.mintstore.lv/lv/pargajieni-teltis/139-husky-telts-sawaj-ultra-2-green.html Kāds zin, kas tas par veikalu? Varbūt ir kādi citi ieteikumi par līdzīga svara telti no kāda cita ražotāja par tādu pašu vai labāku cenu?


Kas ir manuprat tas Hasky
Ar Hasky inventaru esmu saskaries, pircis, taustijis, vismaz agrakais 10 atpakalj Slovakijas Augstajos Tatros. Manuprat labs, attiecigi ari dargs ( dargaks ka citi sastopamie, skiettamie analogi ) inventars. Protams ja jagulj telti kada vasaras festivala, deres ari telts no kadas Maxima, bet... Telts, paklajs, maiss,un t.t. manuprat nava tas lietas kuras mes mainam attieciba no tas krasas kada mes no rita uzvelkam apaksbikses. Protams ir milzumsdaudz analogisku, varbut pat labaku,brendigaku mantu, kuru delj musu mikroskopiska tirgus izmera mes nemaz nezinam. Katra zina, noteikti Hasky un citas tadas labas lietas, ir verts pirkt esot kauc kur Cechija, Slovakija. P.S. Hasky lietas var dzive aptaustit armijas precu veikala Arsenals,( tur skiet pamata ir jaunas lietas , ( Riga, Brivibas un jauna-Zemgalu Gustavu tilta krustojuma ( pie Vefinja kulturas piles-preteja puse ) Katra zina es vairak uzticos armija izmantojama lietam... ka Krieviesi ;-))) saka.. "Dvjosevo i serjito ".. tulkojas apmeram..."Leti un nikni ":-)))))

Autors: mezadjadja@gmail.com, 01.08.2016 14:01:06


Husky telts
Kalnos gan neesmu bijusi, bet lieku galvu ķīlā, ka Husky Beast 3 ir labākā telts, kas ir redzēta, maksā 170 eur. Izmantojam daudz. Nolietojums - nulle. Viegla, salikt var piedzērusies blondīne 1 min. laikā, ļoti izturīga, viegli kopjama un augstu mitrumizturību, piedzīvojusi dikti lietainus laikapstākļus. Pirkām ar domu, ka brauksim uz Korsiku, uz kalniem, lai nav smagi jānēsā, sver nieka 3 kg un gabarīti ir guļammaisa izmērā, no sākuma iznākot no veikala domāju, ka esmu piečakarēta, ka tik mazā sainītī nevar būt normāla telts.

Autors: Krista, 26.04.2016 13:20:02mmm, jāpapēta vēl, bet laikam būs jānoriskē. 225cm garums it kā atstāj arī vietu somai pie kājām.

Autors: Vienpatis, 22.05.2012 20:56:09


Vieglas teltis
Nāksies izvēlēties kādu kompromisu. Vieglas teltis nevienmēr ir izturīgas un plašas. Meklējot interneta plašumos izvēlējos nopirkt Coleman Rigel X2. Svars zem 1 kg. (Vienu brīdi bija nopērkama veikalā "Ceļotājs"). http://www.coleman.eu/uk/p-23094-rigel-x2.aspx Tik vieglai un mazai teltij komplektā nāksies arī izvēlēties mazu un kompaktu somu. Jo teltij priekšnama nav. Ja ceļo viens, tad tas ir ok. Bet diviem cilvēkiem ar somām tur vietas būs pamaz. Vajadzēs somas saturu izkrāmēt un gulēt uz drēbēm. Kamēr teltis ir jaunas, ūdens izturība visām būs pietiekama (~3000mm). Jāskatas kādas ir ventilācijas iespējas, lai izvairītos no kondensāta.

Autors: gasha, 22.05.2012 12:50:55Husky ir čehu firma, kas izstrādā jaunus modeļus tūrisma precēm. Ražotājs, kā jau ierasts, ir kaut kur Āzijā. Principā Husky tēmē uz labu kvalitāti nevis zemu cenu. :) Parasti 2-vietīgās teltis ir 110-120cm platas, bet attiecīgi sver 2.3-2.4kg. Sawaj ir tikai 100cm plats, tur diviem cilvēkiem varētu būt diezgan pašauri. Skat. video (čehiski, bet ir vērts noskatīties): http://www.youtube.com/watch?v=WGYSvOU-vxs

Autors: Kaspars/TA, 21.05.2012 23:39:29Internetā vēl iekrita acīs http://www.gandrs.lv/teltis-1-2/telts-taurus-i/ Viņiem gan ir vēl varianti, bet smagākas. Varbūt kāds ir ko manījis ceļotājā un virsotnē interesantu?

Autors: Vienpatis, 20.05.2012 16:30:50


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv