Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Ceļojumi
Omāna, piektais ceļojums

Ceļojuma fotoreportāžas autors: Kristaps Liepiņš [ AUTORS?]
2012. gada februāris, Rīga

Šis ir jau piektais ceļojums uz Omānu, šoreiz ar nelielu grupiņu. Divu nedēļu laikā izbraukājām dažādas vietas un sadarījām dažādas lietas. :) Un nebūt nav tā, ka negribētos uz Omānu braukt atkal. Gan jau, pavisam drīz, drīz...

Lūk, dažas skaistākās bildes no šī, nupat notikušā ceļojuma. Saite uz plašāku foto galeriju pievienota nedaudz lejup. Un vēl – ja skatoties bildes rodas vēlme pievienoties kādā nākošajā ceļojumā – esiet droši, rakstiet vai dodiet par to ziņu kādā citā veidā!


Atkal Omānā! Prieka izpausmes uz Omānas "Lielā kanjona" (Wadi an Nakhur) malas.


Peldus mazajā Čūsku kanjonā (Wadi Bani Awf, Omāna).


Trekingā uz Omānas "Lielā kanjona" (Wadi an Nakhur) malas.


Pamestā vecā pilsēta "Lielā kanjona" (Wadi an Nakhur) ieejā.


Vahiba (Šarkija) smiltis - Omānas tuksnesis.


Indijas okeāns, Arābijas jūra, Omānas līcis...


Bruņurupuču pludmale.


Karstūdens pazemes upi meklējot (Miqil ala, Wadi Bani Khalid).


Vakarēšana pirms nakšņošanas "miljons zvaigžņu hotelī", divdienu trekingā uz Omānas augstāko virsotni Jebel Shams, kurā kāpām no ziemeļu puses (Wadi as Sahtan, Madruj), ejot cauri slavenajam "Black Scoop" - milzu klints nišas traversam.


Saullēkts virs Omānas Hadžāra kalniem - neticami blīva mākoņu sega sedz zem mums esošās ielejas...


Uz "pasaules malas" sēžot... Virs saullēkta apspīdētiem mākoņiem Omānas augstākajā virsotnē Jabal Shams (arābu valodā "Saules Kalns", 3075 m) - zem mums arī iepriekšējā dienā un šīs dienas rītā paveiktais divu augstuma kilometru trekings ar klinšu kāpšanas elementiem...


Omāna - rūpīgi sargāts un pamatīgi nostiprināts "cietoksnis", kurā gan viesmīlība, gan draudzība tiek augsti vērtēta.


Ik diena mūsu mūžā ir kā akmens olis laika upes gultnē – tam katram ir savs stāsts, kuru laika upes plūdums gadiem ejot gludina, balina un deldē. Vai tavi akmeņi būs uzlūkojami arī citiem, kas nāks pēc tevis iebrist šajā laika plūdumā?

[ FOTO GALERIJA]

Lūk, arī neliels video ieskicējums par to, cik atšķirīga var būt Omāna, jo īpaši tāpēc, ka mūsu iepriekšējie priekšstati par šo tālo zemi droši vien ir krietni atšķirīgi no tur redzētā:Tiekamies nākošajos piedzīvojumu ceļojumos!? :)

Vēlies pievienot komentāru par rakstu? Vēlies ko jautāt autoram? Raksti! [DISKUSIJU FORUMS]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv