Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Treniņi, pieredze
Leduskāpšana Valmierā, "Baiļos"

Autors: Kristaps Liepiņš [ AUTORS?]
Foto: Kristaps Liepiņš
2012. gada februāris, Rīga

Leduskāpšanas sezona '2012 atklāta! Valmiera, "Baiļi", -19ºC. Krietni pakāpām. Labs iesākums. Paldies par šo iespēju gan Valdim Vanagam, kurš nu jau daudzus gadus saimnieko "Baiļos" un atbalsta kāpējus, gan Vidzemes klinšu kāpšanas attīstības biedrībai, pateicoties kuras iniciatīvai ledus siena tapusi.

Visas mūsu nelielās grupas (kāpēji: Jānis Kļaviņš, Sandra Priedīte, Māra Leitāne, Nils Porietis) izmēģinājumu kāpiena bildes skatāmas šeit: [ FOTO GALERIJA]

Visi, kas vien vēlas pakāpt pa ledu, māk to darīt un ir ar savu leduskāpšanas ekipējumu, tiek aicināti uz Valmieru, "Baiļiem". Par nelielu, bet godīgu samaksu (Ls 2.- dienā, nauda jāiemaksā kasē, piesakoties pirms kāpšanas pie "Baiļu" kompleksa īpašnieka Valda Vanaga) ir iespēja pamatīgi izkāpties pa ~7m augsto ledus sienu.

Vēlies pievienot komentāru par rakstu? Vēlies ko jautāt autoram? Raksti! [FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv