Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Forums
Piedzīvojumi, kāpieni un apmācību, izziņas ceļojumi šajā gadā?
Komentāri: 35; Autors: Kristaps VX
Tēma izveidota: 04.01.2012 17:21:26; Pēdējās izmaiņas: 03.12.2018 13:57:31

Ja ir interese par iespējamajiem šī gada kāpieniem, piedzīvojumiem, apmācību kursiem, varam kopīgi saplānot nākošās aktivitātes. Iespējas jau ir milzīgas, kā Sprīdītim - "visa pasaule vaļā...", bet aizvien jau ir jautājums par vēlmēm, interesi, brīvo laiku un finansēm. Klinšu kāpšanas kurss Sicīlijā, piedzīvojumu ceļojums Omānā, Dienvidamerikas ekspedīcija, varbūt vēl kādi nezināmi ceļojumi un piedzīvojumu iespējamības... Mēģināsim to visu tad nu kaut kā salīmeņot. :)

[1] 2 3

Kalnu Grupas Trekinga kurss
Nākošais interesantais piedāvājums varētu būt Kalnu Grupas Trekinga kurss - vairāk informācijas VX lapas sākumā!

Autors: Kristaps VX, 03.12.2018 15:57:31


Piedzīvojumu ceļojums Omānā (Arābija), Novembris 2017 (12.-26.11.2017.)
Nav jābūt ceļošanas ekspertam, lai piedzīvotu ko neaprakstāmi neparastu! Šis ceļojums domāts tiem, kuri grib izmēģināt savus spēkus 4x4 auto ceļojumā pa reāliem kalnu ceļiem, iziet izaicinošā trekingā uz Omānas augstāko kalnu virsotni Jebel Shams (3009m), nolaisties pa virvēm un peldēt klinšu kanjonos, nolaisties pāris simtu metru dziļās, apbrīnojamās pazemes alās uz Salmah plato. Pabūsim arī Wahiba tuksneša smiltīs, Indijas okeāna piekrastē, vērosim ļoti skaistus saullēktus un saulrietus, nakšņosim teltīs “nekurienē”, gatavosim ēdienu uz ļoti smaržīgiem ugunskuriem, iegriezīsimies daudzās skaistās un ļoti savdabīgās vietās... Šobrīd ir brīdis izlemt – braucam?!

Autors: Kristaps VX, 12.06.2017 18:56:14


Klinšu kāpšanas kurss, Oktobris, Sicīlija
Šis kurss ideāli noderēs gan tiem, kas tikai nupat sākuši kāpt klintīs un vēlas apgūt klinšu kāpšanas pamatus, gan tiem, kas savas zināšanas un prasmes vēlas nostiprināt un papildināt. Kursa gaitā būs pieejami gan vienkārši un viegli kāpjami klinšu maršruti, kas sniegs sākotnējo gandarījumu par kāpšanu, gan aizvien sarežģītāki un garāki kāpieni, kas būs lielisks izaicinājums tiem, kas vēlas sevi pārbaudīt aizvien grūtākos apstākļos. No vienkāršākā – uz sarežģīto. No augšējās drošināšanas līdz kāpšanai ar apakšējo drošināšanu. No bolderinga un "sporta kāpšanas" līdz pat klinšu alpīnismam (ja vien vēlies!). No četriniekiem līdz pat 7a...

Autors: Kristaps VX, 24.03.2017 14:00:53


"...es arī vēlētos doties tādā ceļojumā!"
Ir skaistas idejas un ieceres par nākošo gadu, par nākošajiem tuvākiem un tālākiem ceļojumiem. Bet kā lai zina, kurus cilvēkus uzrunāt un aicināt līdzi, kuriem piedāvāt doties kaut kur? Vēlmes un iespējas katram ir tik dažādas. Kas ir tas, kas katru no mums uzrunā? Kas ir tas, ko vēlamies? "...ļoti iespaidīgi, ir liela vēlme ko tādu piedzīvot! Lūdzu padod ziņu, kad plānojas ko tādu atkārtot!" - tādi un līdzīgi vārdi izskan visai bieži pēc kārtējās ceļojumu fotogalerijas publicēšanas. Tad varbūt sanākam kopā, aprunājamies, izspriežam un nākošajos ceļojumos dodamies kopā? (iespēja apspriesties Facebook lapā: http://goo.gl/KRscf)

Autors: Kristaps VX, 27.09.2012 11:50:40


Maroka, Novembra beigas
r variants ar Marokas ceļojumu Novembra beigās. Atlasa kalni Tubkala rajonā un Todras kanjons. Mazliet arī Marakeša un citas mazas "pieturvietas". Vai ir kādi interesenti?

Autors: Kristaps VX, 10.09.2012 22:29:51


Austrumu Grenlandes ekspedīcija
Pirmā Austrumu Grenlandes ekspedīcija bija veiksmīga - daudz emociju, virkne ar piedzīvojumiem, interesantas atziņas un secinājumi. Viens no tiem - nākošajā vasarā atkal vrētu turp doties! Par pievienošanos, ja ir tāda vēlme, jāinteresējas ļoti savlaicīgi. Bildes no ekspedīcijas šobrīd vēl tikai Facebook profilā, bet gan jau arī šeit galerija agri vai vēlu tiks izveidota. :)

Autors: Kristaps VX, 10.09.2012 18:29:14


Alpu "epopeja" finišējusi...
Laiks doties "lejup" - Alpu "epopeja" finišējusi. Precīzi vesels mēnesis pavadīts šajos kalnos, sākot ar alpīnisma otrā līmeņa kursu (http://goo.gl/HZI3M - šeit un tālāk linki uz Facebook bilžu galerijām), turpinot ar Monblāna Grupu (http://goo.gl/Jyo4V) un Kalnu Grupu (http://goo.gl/C1uvB), finālā divas dienas pavadot GORE-TEX Experience Tour Ķīnas ekspedīcijas finālistu atlasē (http://goo.gl/rJRgA un http://goo.gl/fsesd). Nedaudz saguruma, pamatīgs daudzums pārdomu, dažas vērtīgas uzslavas, daudz iedvesmas un spēcīga motivācija tālākajām darbībām.

Autors: Kristaps VX, 06.08.2012 01:32:44


Kalnu Grupa 8 / Alpu kurss (bildes)
Vēl viens gads no dzīves, vēl viens "rūpju bērns"... :) Šis ir interesants, bet grūts un bīstams "darbs". Tomēr, lai arī kā, bet man tas patīk! Līdz ar Alpu kursa noslēgumu astotā Kalnu Grupa VeiXsmīgi "finišējusi". No kopumā 30 jaunajiem kāpējiem kas uzsāka mācības Kalnu Grupā pagājušā gada rudenī, vēl desmit ieguvuši pieredzi arī kāpjot pa klintīm, ledu un kombinētiem maršrutiem Alpos. Lūk, neliels ieskats tajā, kā tas notika: http://goo.gl/C1uvB (fotogalerija / Facebook)

Autors: Kristaps VX, 03.08.2012 15:46:21


Kalnu Grupa 8 / Alpu kurss (6)
Sveicieni no Alpiem visiem, kas mācījušies Kalnu Grupā. Arī astotā Kalnu Grupa nupat VeiXsmīgi "finišējusi". Esam lejā! http://goo.gl/1B86Z (bilde Facebook)

Autors: Kristaps VX, 01.08.2012 21:37:49


Kalnu Grupa 8 / Alpu kurss (5)
Bijām ar grupu divu dienu treniņizgājienā: klintis, ledāji, ledus, klinšu kores un maza virsotnīte... :) Interesanti, kādas ir sajūtas, kad tu pirmo reizi nokļūsti tādā "ekspozīcijā" - visapkārt no virsotnes savi 400-450m līdz apakšējiem ledājiem, visapkārt klinšu un ledus sienas? Tagad jau esam lejā. Atpūta un pārdomas par nākošo dienu treniņplāniem. http://goo.gl/2rJZj (dažas bildes Facebook profilā)

Autors: Kristaps VX, 30.07.2012 18:50:25


Monblāna Grupa 2012 (bildēs)
Alpīnisma pamatu apmācību kurss – astoņas dienas Francijas Alpos apgūstot alpīnisma pamatzināšanas ar mērķi uzkāpt Monblānā (4810m) pa tā saucamo "Midi ceļu". Kāpiens no Midi plato puses nav pats vienkāršākais maršruts uz Monblāna virsotni, pa kuru kāpj lielākais vairums virsotnē nokļūt gribētāju (vieglākais ceļš uz virsotni ved pa Gutjē kori), bet gan krietni sarežģītāks, ar stāvākiem kāpumiem, ar lielāku potenciālo apdraudējumu (ledāja plaisas, lavīnbīstamas nogāzes zem serakiem). Kā reiz maršruts, kurā tad arī "sākas alpīnisms"... :) Plaša bilžu galerija šobrīd skatāma šeit: http://goo.gl/Jyo4V (Facebook)

Autors: Kristaps VX, 28.07.2012 14:18:32


Kalnu Grupa 8 / Alpu kurss (4/2)
Vakara nodarbībās lielisks laiks - vairs nebija dienas karstuma, labi varējām uz klintīm padarboties ar tradicionālo drošināšanu un staciju veidošanu.

Autors: Kristaps VX, 27.07.2012 23:03:26


Kalnu Grupa 8 / Alpu kurss (4/1)
Šorīt jau agri uz mācību klintīm - sola lielu karstumu pa dienu, tāpēc nodarbība divās daļās: "līdz karstumam" un "kad jau būs ēna". Šodien izdarāmais - kāpšana ar tradicionālo drošināšanas ekipējumu (ieliktņi, frendi, cilpas) un drošināšanas staciju organizēšana.

Autors: Kristaps VX, 27.07.2012 16:03:18


Kalnu Grupa 8 / Alpu kurss (3)
Ledāju šķērsošana, pārvietošanās pa dažāda stāvuma ledus nogāzēm, leduskāpšana, drošināšanas staciju organizēšana uz ledus, Abalākova tuneļu izveide, "Tiroliešu traversa" ierīkošana pāri ledāja plaisām – tas viss šodienas nodarbībā uz ledāja...

Autors: Kristaps VX, 26.07.2012 20:58:22


Kalnu Grupa 8 / Alpu kurss (2)
Šodien pirmā astotās Kalnu Grupas Alpu "izbraukuma" kursa nodarbība - kāpām klintīs atkārtojot gan "sporta" kāpšanas, gan daudzposmu maršrutu kāpšanas iemaņas. Kāpšana visas dienas garumā.

Autors: Kristaps VX, 25.07.2012 23:27:08


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv