Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Forums
Kāpšana Portugālē (Madeira un Algarve)
Komentāri: 4; Autors: Anna
Tēma izveidota: 03.10.2011 00:56:55; Pēdējās izmaiņas: 03.10.2011 23:11:31

Sveiki, Vai kādam ir klinšu kāpšanas maršrutu apraksti par Madeiru un Portugāles dienvidu daļu Algarvi? Interesē sporta (skrūvētie) maršruti ar grūtības pakāpi līdz 7B, arī vairāku virvju maršruti. Internetā diemžēl nespēju atrast kartes ar aprakstiem. Kā labas vietas Algarvē tiek minētas Sagres un Rocha da Pena, par Madeiru ir mazāk informācijas. Jau iepriekš milzīgs PALDIES!


Portugāle
Liels paldies! Gasha, varbūt Tev ir kaut kur palikuši apraksti un kartes par Sagres un Rocha de Pena? Ja ir, tad priecāšos, ja aizsūtīsi uz anna.nikulina@gmail.com Kopā ar manu cienīto dodamies uz Madeiru, tad gar Portugāles dienvidiem, tad uz Spāniju, tas viss no oktobra vidus līz novembra sākumam. Ir domā gan daudz aktīvi staigāt kalnos un nirt (tas Madeirā), gan kāpt (tas Portugālē un Spānijā). Uz El Chorro dosimies, ja sanāks laika ziņā, ļoti gribās iemēģināt. Kas attiecas vispār uz Portugāli, tad esmu dzīvojusi pusgadu Porto. Tad es ļoti švaki kāpu, līdz ar to man arī 5b uz klintīm likās pēc milzum liela piedzīvojuma. Pie Porto var atrast diezgan labu kāpšanas vietu vārdā Valongo, līdz 20 m, skruvētie maršruti, ja pareizi atceros, tad varēja atrast vairākus 6niekus un 7a. Vislabākā vieta, kur toreiz esmu kāpusi, ir relatīvi netālu no Coimbras(Portugāles vidienē, saucās tā vieta Polho Velho, vieta ir super! (bet nu oki, tālu no Ray Leh Taizemē vai klintīm Norvēģijā) ap 30 maršrutiem, no V+ līdz 8b, ja nemaldos, skrūvētie, manuprāt, multi-pitch gan nebija iespējams. Un decembra vidū, kad tur kāpu, biju 20 grādi. Man ir nedaudz pašvakas foto kopijas tiem maršrutiem. Ja kādam interesē, labprāt pārsūtīšu.

Autors: Anna, 03.10.2011 23:11:31


Granits ir Portugales ziemelos
Ja sanak tur aizbraukt. Uz Z/ZR no Lisbonas. (Sintra). Ja gribas tiesi Portugali. Pats neesmu tur bijis, bet kapjams esot, un diezgan labs. Bet lielaka izvele ir turpat blakus Spanija, no Faro dazu stundu brauksanas attaluma.

Autors: gasha, 03.10.2011 16:06:50


Portugale
Arī es par Portugāli neesmu dzirdējis sevišķi labas atsauksmes - esot visai draņķīgas klintis, ne pārk laba kāpšana.

Autors: Kristaps VX, 03.10.2011 10:54:25


Portugale vai Spanija
Cik izlasijam no weba pieejamajiem materialiem, Portugalu kapeji pasi labprat brauc uz Spaniju. Tur ir vairak visa kaa. Portugale ir ljoti maz informacijas. Dienvidos ar multi pitch ir pashvaki. Rocha de Pena ir ok. Savukart Sagre (pie okeana raga) ja pareizi atceros, nespejam bez marsruta aprakstiem atrast nevienu akji. Kapsana tur vairak ir orienteta uz vasaras vidu, blakus udens. Rudeni/Ziema tur varetu but mitrs un vejains. Mes tur bijam pirms pusotra gada, un aizbraucam uz El Chorro beigas.

Autors: gasha, 03.10.2011 09:27:56


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv