Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Treniņi, pieredze
Komandas veidošana un saliedēšana

Autors: Kristaps Liepiņš [ AUTORS?]
Foto: Māris Dzelme un Kristaps Liepiņš
2011. gada septembris, Rīga

Tas ir tas, ar ko labprāt dažubrīd nodarbojamies un piedāvājam to arī citiem. Komandas veidošana un saliedēšana, komandas attīstības un izaugsmes procesi, savstarpējās komunikācijas un saskarsmes uzlabošana...

"Team Building Activities are designed to help groups develop effective communication & problem-solving skills. A challenging exercises requires all the elements of teamwork - communication, goal-setting, planning, cooperation, creativity, task orientation..."

Līdz šim šajā "lauciņā" uzmanīgi lūkojāmies gan "no malas", gan no procesa "iekšpuses", bet šajā gadā darbošanās kādā lielākā projektā mūs saveda kopā ar interesantiem cilvēkiem un ierādīja prasmes, kuras līdz šim vienotā kopumā nebijām pielietojuši, lai gan katrs no mums ir ar lielu pieredzi komandas darba organizēšanā. Tas viss mūs impulsēja doties vēl tālāk. Izzināt, augt, izaicināt citus. Ar atbildības sajūtu, balstoties savās zināšanās un pieredzē.


Viena diena kopā ar "Kinetics Nail Systems, Ltd" draudzīgo kompāniju. Vairāk bildes sadaļā "Galerija".

[ FOTO GALERIJA]

Ja ir interese par komandas veidošanas treniņiem, komandas attīstības un izaugsmes procesiem, savstarpējās komunikācijas un saskarsmes uzlabošanu, vēlaties impulsēt sevi un savu komandu turpmākajai mērķtiecīgai izaugsmei – esam atvērti kopējai sadarbībai!

Vēlies pievienot komentāru par rakstu? Vēlies ko jautāt autoram? Raksti! [DISKUSIJU FORUMS]

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv