Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Forums
Windstopper plīša jakas pielietojums
Komentāri: 6; Autors: watermill
Tēma izveidota: 30.08.2011 11:15:02; Pēdējās izmaiņas: 31.08.2011 13:42:42

Sveiki ! Vai kāds man lūdzu varētu apgaismot par Windstopper plīša jakas pielietojumu. Mans piekštats ir tāds ka viņa īsti nav vajadzīga, ja tev ir Polartec plīša vidusjaka, kuru daudz labāk elpo un ir arī vieglāka, pluss ārējā jaka. No otrās puses ja laikapstākļi neprasa pēc hard shell bet ir vējains tad tāds Windstopper noder, bet tad iznāk, ka kamēŗ tev virsū ir viena jaka otra tev janēsā somā līdzi ? Gadījumā ja paliek auksti, sniegs sāk snigt, un tev ir Windstopper, lai tu varētu to nomainīt pret Polartec un uzvilkt hard shell. Windstopper tas pats vien Polartec vien ir, bet ar sliktāku elpošanas spēju un labāku aizsardzību pret vēju un lietu. Vai mans priekštat ir pareizs par Windstopper ?


ari par vesti
personigi WS jaku ari leitoju tikai pie nelielam slodzem jo preteja gadijuma loti sviist, bet veste ir loti super.

Autors: marisr, 31.08.2011 13:42:42


Windstopper veste
Jā, Atim taisnība, arī man tieši Windstopper veste šķiet ļoti labs varinats - lietoju dažādos apstākļos nu jau vairākus gadus tādu, ir brīžiem ļoti komfortabla sajūta kombinējot to ar citiem apģērbiem.

Autors: Kristaps VX, 31.08.2011 12:50:04Ja plānots daudz staigāt pa ne visai siltām un vējainām vietām bez nokrišņiem, gan jau būs tieši laikā. Droši vien Latvijas apstākļiem īsti nebūs piemērota. Es gan ņemtu tikai vesti, tb bez rokām, tad elpošanas problēmu nav un var daudz labāk ar citiem apģērbiem kombinēt, kaut vai to pašu Polartec jaku, vietu arī mazāk aizņem.

Autors: Atis, 30.08.2011 22:29:59Esmu diezgan daudz izlietojies manā īpašumā esošo jaku un ļoti subjektīvi uzskatu, ka tas windstopers ne s**a neelpo un, piemēram, braucot ar velo, tik pat labi varu tērpties kādā maximas līmeņa membrānjakā, kas elpo gandrīz tik pat labi, cik plēve. Faktiski ko tādu varētu vilkt, piemēram, drošinot, lai vējš nesaldē. Daudz efektīvāk ir kāda tiešām elpojoša membrānjaka un kāds apakšējais termo slānis, kura biezumu piemeklē pēc situācijas. IMHO

Autors: kasis, 30.08.2011 13:51:42


vel 1 lietojums
windstopera bixes ar mīksto iekšu (no 66 - paldies Kristap!) ir vienkarsši neaizvietojamas -20 un zemāk grādos, kad jāslēpo visu dienu ar distanču slēpēm pa sagatavotu trasi (ar vējiņu ;-)).

Autors: jb, 30.08.2011 12:57:37Arī ēšanā noteikti var iztikt bez "otrā" - ieēd zupu un tad saldo pa virsu... :) Protams, ka bez Windstopper jakas var iztikt. Jautājums aizvien ir par to, kas ir kādiem apstākļiem piemērotāks un ērtāks. Ja, piemēram, kāpjam pavēsā un nedaudz vējainā vietā, kurā lietus ir maz iespējams, Windstopper ir lielisks variants - Polartec jakai vējš pūtīs cauri, bet ar membrānauduma jaku būs pārāk liela iespēja iesvīst, savukārt ar abām minētajām kopā - nu pārāk karsti... Tā kā jautājums jāuzdod sev pašam - ko es vēlos darīt, un ko kādā mērā pieciest, vai komforta trūkumu, vai lieku smagumu somā u.t.t.

Autors: Kristaps VX, 30.08.2011 12:02:06


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv