Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Treniņi, pieredze
Alpi: "Darbs trijās maiņās..."

Autors: Kristaps Liepiņš [ AUTORS?]
Foto: Kristaps Liepiņš
2011. gada augusts, Rīga

Vasaras vidū nepilns mēnesis pavadīts Alpu kalnos, Šamonī ielejā, Monblāna rajonā. Trīs dažāda formāta kalnu pasākumi. Trīs nelielas fotogalerijas ar ieskatu tajos.

● Alpi, "Monblāna" grupa, 2011

Jau trešo gadu - alpīnisma pamatkurss ar mācību nodarbībām uz klintīm, ledus, sniega, treniņu kāpiens gatavojoties kāpienam Monblānā... Diemžēl laika apstākļi, atšķirībā no pagājušās vasaras, Monblānā kāpt neļāva. Tomēr tā vietā izkāpām trīs citus kalnu maršrutus.


Aklimatizācijas kāpiens uz ~3500m, Mazā Verte. Agrs rīts pēc nakšņošanas Grand Montets (~3200m).

[ FOTO GALERIJA]

● Alpi, "Kalnu Grupa 7", 2011

Septītais gads, septītā "Kalnu Grupa". Un kā katru gadu - kursa noslēgums Francijas Alpos ar treniņnodarbībām un kāpšanu īstos kalnu maršrutos...


Saullēkts uz Mazās Vertes Ziemeļu nogāzes. Agnese tuvojas korei, fonā Aržentjēras smaile, kas slejas virs Aržentjēras ledāja.

[ FOTO GALERIJA]

● Alpi, Grand Charmoz (3445m) kāpiens, 2011

Grand Charmoz (3445m) virsotnes ZR kore (TD, 6a obl.), kāpienu sākot ar L'M (2844m) virsotnes Z-ZA kori (V-). Kāpiens kopā ar Kārli Bardeli divās dienās no Montenvers (1913m) līdz Grand Charmoz virsotnei, ar sekojošu nolaišanos (17 virves pa Grand Charmoz Cordier Pillar) un nokāpšanu lejup līdz Plan de l’Aiguille (2310m).


Kaut kur uz kores, pirmās dienas vakars. Mākonis, vējš, klintis un virves lēni klājas ar sarmas kristālu auksti saldējošo klājumu...

[ FOTO GALERIJA]

Stapcitu, Kalnu Grupas FaceBook profilā arī daži video no augšminētajiem kāpieniem.

Vēlies pievienot komentāru par rakstu? Vēlies ko jautāt autoram? Raksti! [DISKUSIJU FORUMS]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv