Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Forums
Par optiskajām un saulesbrillem
Komentāri: 11; Autors: elviss
Tēma izveidota: 01.02.2011 00:33:03; Pēdējās izmaiņas: 12.06.2017 18:50:26

Ikdiena nēsāju brilles, neredzu tālumā, man ir tikai -2, bet tāpat jau neko īsti neredz. Esmu no KG7, pavasarī plānoju doties uz Sardīniju, pirmo reizi vispār pieskaršos klintīm. :) Kā lai apvieno saulesbrilles un manu slikto redzi??? Pieredze, ieteikumi?


brilles + klipši
vēl ir variants, ka optiskajām brillēm piestiprina tādas kā saules brilles - ar klipšiem ----- šādi tiku pie taktiskajām brillēm Zemessardzes vajadzībām. Pagaidām esmu samērā apmierināts, jo 1) varu nomainīt stikliņus pēc nepieciešamības (tumšos vai caurspīdīgos) 2) tomēr, ir jārēķinās ar iespēju, ka stikli plīst, tāpēc labāk gribas izturīgas brilles, kādas optikas salonos neuztaisīs. Pats pasākums gan bija gana laik un naudietilpīgs, jo papildus aizsargbrillēm nācās piepirkt klipšus, lēcas, kā arī šīs lēcas ielikt klipšos - un optikas saloni a) ne visi to dara b) ja dara, tad nedod garantiju, ka viss būs labi, jo lēca ir tuvāk acij, nekā parasti, un mazāka izmēra, nekā parasti (es taisīju Optio salonā Marijas ielā, ja kas).

Autors: kaspars 33šdz, 29.05.2017 15:04:04


Saulesbrilles
Pasaulē populārāko zīmolu saules briļļu un briļu ietvaru kolekcijas ir pieejamas Optika Italiana veikalos. Tiek piedāvāti tādi zīmoli, kā Dior, Gucci, Versace u.c. Optika Italiana piedāvā produktus, kas ir novērtēti visāpasaulē un ir zināmi ar savu augsto kvalitāti.Vairāk informācijas par pieejamajiem produktiem ir iespējams apskatīt: http://optikaitaliana.lv/

Autors: Ila, 10.05.2017 11:43:12


P.S
Liels paldies par informāciju!

Autors: elviss, 02.02.2011 11:54:43


www.acim.lv
Sveiki! Sākšu ar to, ka ērtākais veids Jums protams būtu kontaktlēcas, bet tā kā Jūs tās neesat lietojis, tad varbūt būtu jāapsver optisko saulesbriļļu variants. Tā kā mīnuss ir neliels,tad rezultāts nemaz nebūtu tik slikts, tomēr ir JĀATCERAS, ka izliektām saulesbrillēm, kas nosedz acis pilnībā(un arī ieteicamas), kropļojumi būs vienalga. Līdz ar to vienas dienas kontaktlēcas vai diennakts kontaktlēcas būtu ideālākais atrisinājums. BET, vispirms, protams, būtu jāatnāk pie speciālista un jānovērtē situācija, jo ne vienmēr var piemeklēt kontaktlēcas tieši jūsu acīm. Un otrs, kas jāatceras- lietojot kontaktlēcas, jāatceras par aizsargbrillēm, pat ja saules nav. Visi iepriekšējie komentāri par plastikāta lēcām saulesbrillēs ir precīzi, ideālākais variants, protams, polikarbonāta materiāls! Detalizētāku informāciju jūs varatpalasīt http://www.acim.lv/2011/01/kadu-brillu-lecu-materialu-izveleties/ un citos pieejamos saistītos akstos www.acim.lv

Autors: Evija, 02.02.2011 11:04:10


brilles +klipši
vēl ir variants, ka optiskajām brillēm piestiprina tādas kā saules brilles - ar klipšiem. Tām pirms tam optikas salonā piegriež briļļu formu, ļoti noderīgi, kad vairs nav nepieciešams noņem nost, kā arī sanāk lētāk, nekā optiskās saules brilles.

Autors: L, 02.02.2011 08:00:18


rezerve!
Lecas ir ok. Noteikti vajag panemt lidzi rezervi. Otru lecu komplektu. +Parastas optiskas brilles. Pa klintim kapjot var gruzhi iekrist aciis, un vel visadas kjibeles var gadities. Saku no pieredzes. Man pasham brilles nevajag (tfu tfu), bet sasaites biedriem ir.

Autors: gasha, 01.02.2011 11:47:30


+1 lēcām+saulesbrillēm
Viennozīmīgi lēcas plus brilles. Ja rocība atļauj, var jau, protams, kā ekstru piepirkt klāt sporta saulenes ar optiskajiem stikliem papildus, bet gan jau kādreiz dzīvē sanāks kāpt arī ne tik saulainās dienās un tad parastās optiskās brilles ļoti traucē, vismaz man tā ir. Tā ka bez lēcām neiztikt, un, ja maijā grib raiti lietot lēcas, pie optometrista ar skubu jādodas tagad, nevar zināt, cik viegli būs iemanīties ar ielikšanu (brālim manam aizgāja pa sviestu, es ķēpājos kādu mēnesi un īsti veikli nevaru ielikt vēl tagad, ikdienā kontaktlēcas nelietoju). --O--, starp citu, retajam tagad arī optiskās brilles ir stikla. Vismaz man tādas nav bijušas jau gadus piecpadsmit.

Autors: Ieva, 01.02.2011 10:43:19


ir varianti
kaa speciaalists ieteiktu izgatavot optiskaas saulesbrilles. ietvari iespeejami dazhaadi, arii sportiska tipa. brillju leecas labas gan polikarbonaats- ljoti izturiigs materiaals ar tev veelamo toni, gan polarizeetas brillju leecas- labi sniegos un uudenjos. veel variants ir fotohroms- aaraa tumshas, iekshaa gaishas brillju leecas. sandras ieteiktais risinaajums ar kontaktleecaam + saulesbrilleem arii labs, tik saakumaa jaadodas pie optometrista uz konsultaaciju.

Autors: dace, 01.02.2011 09:59:01Dzirdēts, ka aktīvai sportošanai bīstamāk izmantot brilles ar stikliem, labāk ar plastikātu, jo gadījumā, ja krīt vai ietriecas kaut kur, ar sadauzītu briļu stikla lauskām var savainot acis. Tāpēc labas sporta brilles varbūt būs labākas šajā gadījumā, nevis vienkāršas optiskās saulesbrilles, kādas var izgatavot optikas salonos.

Autors: --O--, 01.02.2011 09:08:57


dex
Optiskās sporta saulesbrilles - labi pieguļ (nekrīt nost) un visu var ieraudzīt :) visos optikas salonos kko piedāvā, lai atrastu savu variantu man bija jāapstaigā vairāki :)

Autors: , 01.02.2011 08:29:58


lēcas+saules brilles
Lēcas+saules brilles mans vīrs izvēlējās Alpu braucienam, pa klintīm viņš laikam kāpa tik ar brillēm. Problēma bija lēcu ielikšana, jo pirms tam tas nebija darīts. Bet, ja roka ietrenēta...

Autors: Sandra, 01.02.2011 07:40:03


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv