Forums
Mobilais telefons āra piedzīvojumos
Komentāri: 15; Autors: p.p.a
Tēma izveidota: 10.01.2011 11:31:28; Pēdējās izmaiņas: 28.01.2011 11:56:36

Droši vien šis jautājums bijis aktuāls daudziem šeit diskutējošajiem. Ir taču nācies saskarties ar to, ka telefons, kas pēc būtības ir ne tikai saikne ar grupas biedriem vai mājās palikušajiem, bet arī "drošības instruments" avārijas situācijām, tiek pamatīgi apskādēts, atsaka korekti darboties vai vispār "skumji klusē uz mūžu". Telefona svars, ūdens un triecienu drošības līmenis, akumulatora ietilpība, būtiskākās funkcijas – tam visam ir nozīme. Kādu mobilā telefona modeli izvēlēties saviem āra piedzīvojumiem?


Samsung GT-B2710
Apskatijos cenas salidzini.lv un apskatijos cenas JCB Toughphone Tradesman, un Tradesman sanak letaks un izturigaks, jo ir buvets no ground-up kaa izturibas phone. Lielo telefonkompaniju telefoni parasti esot panjemta eksistejosha mikroshema un ieterpta atbilstosha apvalka.

Autors: andrisc, 28.01.2011 11:56:36Daudzus gadus lietoju Nokia, ir izmēģināti dažādi modeļi. Daži no tiem tikuši iznīcināti vai vienkārši pārstāja darboties kaut kādas funkcijas, slēdzās ārā (lietošanas vide - aukstums kalnos, triecieni klintīs un kanjonos, upju un jūras ūdens, smiltis), lai gan ir lietoti dažādi iepakojumi, arī "Boxit" tieši laivošanai. Pēdējo no Nokia "noslīcināju" lietus jakas kabatā braucot ar velosipēdu rudens lietavās gatavojot maršrutu VX Veloleģenda Pro 2006. Biju nikns. Pārgāju uz SonyErikson. Izbeidzās. Otrs, arī. Tad uz Samsung (B2100). Iet, bet tie "ceļi" un tā aplikācija, tā aplikācija... Ļoti gribās kaut ko optimālāku.

Autors: Kristaps VX, 28.01.2011 10:34:02Pie mums nopērkamā samsung versija ir http://www.samsung.com/lv/consumer/mobile-phones/mobile-phones/mobile-phones/GT-B2710IKASEB/index.idx?pagetype=prd_detail Interneta veikalos un pie operatoriem meklēt ar nosaukumu Samsung GT-B2710 Izskatās ļoti ok cenas/jaudas attiecība. Pašam pagaidām vēlarvien ir vecs nokijas monobloks, bet ja ikdienai apgreidošos uz ko "modernu" (ar lielu ekrānu un mazu bateriju, tad šo samsungu iepirkšu kā outdoor phone)

Autors: IvarsD, 28.01.2011 09:16:09


Par Nokia 3720 classic
Pats lietoju šo telefonu-neko labu attiecībā uz mitrumizturību diemžēl nevaru teikt.

Autors: NormundsP, 28.01.2011 09:01:56


Cita probēma
Man, piemēram, nekas tāds nav gadījies ar nevienu telefonu, bet izbraucot uz kalniem, piemēram, (ārpus Baltijas)rodas cita problēma - es nevaru piezvanīt, mani var sazvanīt, bet es nē. Es runāju tieši par zelta zivtiņu, ne pieslēgumiem. Vairāki operātori, kad zvanīju skaidroties, zvērējušies, ka nu aizbraucot viss būs ok, bet nekā. Esmu mēģinājusi visādas ciparu un zīmju kombinācijas likt priekšā, nu nekādīgi. Te laikam vienkārši jāsamierinās...

Autors: Aiga Brr, 28.01.2011 08:47:22


Vislētākie telefoni
Esmu arheologs. 80% darba pavadu ārā, gandrīz jebkuros laikapstākļos (saprāta robežas, protams:) Darba apstākļi un dzīvesveids brīžiem diezgan paskarbs, tāpēc pērku pašus lētākos telefonus, kurus mainu vidēji reizi gadā. Biežāk gan izdodas tos pazaudēt:) Tikai vienreiz telefonam mikrofons ir nočakarējies no zemēm. Darba specifika nosaka, ka brīžiem nākas strādāt lietū, sniegā un dubļos. Telefona aizsardzībai lietoju parastāko adīto maciņu. Īpašos gadījumos ielieku plastmasas maisiņā un dziļi iekšējā kabatā. Un ir OK - mani dzird un es dzirdu:) Šobrīd lietoju kaut kādu Samsung brīnumu.

Autors: Oskars, 28.01.2011 00:26:46


Re: Labs paņēmiens kā saudzēt telefonu.
Lietojot šo paņēmienu ir dubults labums: var vīram/sievai, kad netīši uzieti prezervatīvi brīvdienas somas kabatiņā, uz jautājošo skatienu tā, pavirši atteikt: "ah tie, tie jau man mobilajam telefonam.."

Autors: Autors nezināms :), 28.01.2011 00:03:50


Labs paņēmiens kā saudzēt telefonu.
Atceros kā man kāds stāstīja par saviem jaunības gadu piedzīvojumiem... ka tad, kad devušies izbraucienos un piedzīvojumos uz ūdens, tad telefonu ielikuši vairākos prezervatīvos un, kad telefons iekritis ūdenī, tam nekas neesot noticis. re kā!

Autors: Renāte, 27.01.2011 23:53:21


Nokia 3720
Vienkāršs telefons, bet ne bez mūsdienu iespējām. http://www.nokia.lv/meklet-izstradajumus/visi-talruni/nokia-3720-classic Galvenā labā īpašība - lēts. Esmu slīcinājis līdz metra dziļumam - drusku iesvīst stikls no iekšpuses, bet nekas slikts nenotiek. Jūras ūdens gan nepatika - divas dienas nestrādāja taustiņi, laikam kamēr izžuva.

Autors: Pēteris, 27.01.2011 19:18:58


Sonim XP
Veco Sonim XP1 lietoju kā piedzīvojumu telefonu (darba vajadzībām ir cits). Nevaru neko sliktu teikt. Ir gan pabojāts drusku, jo apzināti tika mests apmēram no 2.stāva uz asfalta :), bet citādi ne vainas. PS un visādos meža slapjajos pasākumos var ērti ņemt līdzi un lietot bez iepakojuma - pēc tam dušā apmazgā un lieto tālāk. Baterija tur ilgāk par nedēļu, jo nav nekādas liekas fīčas, kuras gasha jau pieminēja.

Autors: g, 27.01.2011 17:54:33


Re samsung xcover
vienam būrnieku priekšniekam ir redzēts kkas līdzīgs - lielījās ka krogā slīcinājis alū, ākis tur kā nevienam modernajam telefonam krist ar esot sanācis... un tas viss par sakarīgu cenu... lietojis bija kkādu 1/2 gadu no iepriekšējās reizes kad medībās bija noslīcinājis savu ierpiekšējo, dārgo telefonu... kolēģi un partneri par viņu viegli iesmēja - vai tad būvniecībā tik slikti ejot, bet izturības funkcijas viņam ir labākas. Tiesa rokā turējis neesmu

Autors: VM.turists, 27.01.2011 15:54:03


Sonim XP3.20
Man jau 1 gadu ir shads te. Tam ir viens minuss, tas nav baigi leets :) Bet labas lietas pa leeto nenopirksi. Un ja ir kautkas, kas tev patik, tas ir japerk SHODIEN, nevis jagaida nezinamaa RITDIENA. Njeemu tieshi sho modeli, jo tam ir labakaa baterija, kadu esmu redzejis. Ikdienaa runaju daudz, un tas man bez ladeshanas iet 2 nedeljas. Parejie gadzheti man liekas ir nebutiski, Javisks GPS, kas "eed" bateriju, fotoaparats kas taisa miglas bildes, bez taa visa varu iztikt jo to nelietoju. Bonuss esot 3 gadu beznosacijumu garantija, ja nu tomer pamanaas to salauzt. Ja ir interese, var aptaustit kada wikenda pasakumaa.

Autors: gasha, 27.01.2011 15:48:32


samsung xcover
Kāds ir mēģinājis Samsung Xcover? http://mobile-review.com/articles/2010/adv-xcover-4.shtml

Autors: k33šdz, 27.01.2011 13:59:55


Re: Toughphones
Kautkā galīgi sačakarējās newlines un teksta plūsma, bet nu domu saprast cerams var.

Autors: andrisc, 26.01.2011 23:07:13


Toughphones :)
Reāli man vēl nav nekas no šitā, bet tieši pagājušonedēl skatījos dažādus superizturīgos telefonus. Nonācu beigās pie secinājuma: 1. Ja ir divi telefoni - tad normālo ikdienas telefonu un priekš piedzīvojumiem var pārmesties uz JCB Toughphone Tradesman 2. Ja ir viens telefons altogether - Sonim XP2 Spriti. 3. Vienubrīd pat apskatīju Motorla Defy (Andoird), bet baterija neturēja pietiekami ilgi. 4. Ja negribās spectelefonus, tad vienkārši turu aizraiferējamā kabatā, kurā ir tikai telefons un mašīnas atslēgas. Un ja ir variants izpeldēties, tad vēl hermētiskā maisiņā. Tā kā dzīvojos, lielākoties, ar mazcenas mobilajiem līdz šim, tad nav arī īpaši liela problēma modilo kādā brīdī zaudēt. Noteikti nevienu no smartphones - tie ir jālēdē katru mīļu brīdi un baterija ilgāk pa dienu netur. Vislabāk man liekas 1ais variants, arī pieņemamākais, ja jau ir labs telefons. Tas toughphone iztur viskautko, un pat peld pa ūdens virsu, ja nu gadās iemest. Baisi vienkāršs. Maksāja arī ne pārāk daudz, kautkur ap 60 man liekas. Ja 2ais variants, tad tas jau bija baisi dārgi (~300Ls), bet izturēs arī visu - peldes, smilšuvētras, aukstumu, naglu dzīšanu sienā. Labs, tehnoloģiski pat tīri moderns telefons, atbalsta visu to, ko mana šībrīža nokia un vēl biki. Bet teikšu godīgi - šķiet nedaudz overkill priekš manis šobrīd. 3ais... interesanta alternatīva, bet nu baterija absolūti nerulē. Vēl arī tas, ka veca Android versija (apgreids uz 2.2 kautkas Q1 2011, protams, ir labi, bet nu ir jau jaunākas tehnoloģijas). Tās aptuveni manas pārdomas, par cik es šobrīd sev jaunu telefonu kā reizi skatos - vecais sāk mirt nost.

Autors: andrisc, 26.01.2011 23:05:54


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv