Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Forums
Bērna pārnēsājamā mugursoma
Komentāri: 4; Autors: Zane
Tēma izveidota: 16.11.2010 11:15:51; Pēdējās izmaiņas: 12.12.2010 13:22:40

Sveiki! Vēlos izīrēt/nopirkt bērna pārnēsājamo mugursomu bērnam līdz 15 kg. Varbūt kādam tāda mētājas kaut kur pa stūriem, jo lielie bērni jau izauguši, bet mazie vēl nav atnākuši :)? Zvaniet 29388488.


manas necilās pārdomas par tēmu...
ir kkas no Lafuma augšējā gala, nezinu par citiem variantiem daudz, bet kas patika: * ka somai ir rāmis - ja muguru gribās nedaudz atslogot, tad nenoņemot no pleciem var piepacelt somu nedaudz uz augšu aiz šī rāmja * tas ka var pieregulēt dažādiem augumiem * jumtiņš vienozīmīgi - pārsvarā pasargā no vēja un saules vēl laikam jau derētu pievērst uzmanību tam: * cik viegli var ielikt un izņemt no somas * lai var noņemt uz izlikt kā sēdeklī - rāmim atlokāma daļa kas veido stabilu balstu lai somu var novietot uz zemes, bet neizņemt bērnu. * iespēja pielāgot sēžamo daļu dažādam bērnu augumam - 1. gadu vecumā sīkā pazuda somā, bet tagad jau ir pavisam cits skats :) * kabatas kurās var salikt to kas bērnam līdzi jāņem, lai nav jāstiepj otrā soma.. parasti šīs mantas aizņem daudz vietas, bet svara ziņā ir vieglas... * un protams lenču polsterējums, jo tie tomēr būs 10-15 kg ko visu dienu gatavojies nest uz muguras :)

Autors: VM.turists, 12.12.2010 13:22:40


bērna somas - kādas foršākas?
Lietojam Lafuma Walkid Light. Neesmu eksperts, bet vajadzētu pievērst uzmanību iespējamībai, kad bērns somā aizmieg, kur balstīsies bērna galva. Citādi somai nav ne vainas, vienkārša, ērta, viena no lētakajām un arī vieglākajām, īpašu ekstru nav, bet bērns par sēdēšanu somā ir sajūsmā. Noteikti iesaku jumtiņu, ja arī lietus laikā neiesiet, ļoti labi pasargā no saules.

Autors: Edijs, 22.11.2010 09:33:41


bērna somas - kādas foršākas?
Jau uzreiz atvainojos autorei par "ielaušanos" tēmā, bet šķiet, ka nav jēgas vērt jaunu. Mans jautājums ir tiem, kam ir pieredze ar maziem bērniem pārgājienos un somām - kam jāpievērš uzmanība, kas ir plusi/mīnusi, kādi konkrēti modeļi ieteicami? Domājam nākošsezon jau ņemt sīko līdzi kādos tekinga maršrutos, būs ap divi gadi, bez somas nekādi... Tad nu pamazām sākam meklēt kādu labu variantu. Paldies!

Autors: Līva, 21.11.2010 01:32:20


soma
ir bērnu pārnēsājamā soma, tiesa līdz 22 kg laikam skaitījās, ar visām ekstrām :) - jumtiņu bērnam birkta gandrā, kaut kas līdzīgs šai tikai laikam jau vecāks modelis - gaiši zaļos toņos http://www.gandrs.lv/bernu-parnesajamas-somas/walkid/ lietota vienreiz tatros un vēl dažas reizes te pat LV... tā ka var teikt - mazlietota sīkā drīz izaugs, līdz ar to varētu vairs nebūt vajadzīga.. raksti epastu, gan jau kko sadomāsim...

Autors: valdis.muiznieks at gmail com, 17.11.2010 14:01:46


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv