Nolikums
Komandas
Starts un Finišs
Rezultāti
Fotoreportāža

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Sacīkstes > VX Ziema 2011 - Latvijas Piedzīvojumu Klasika!
Komandas

Šajā sarakstā publicētas visas komandas, kuras līdz 15.01.2011. pieteikušas savu dalību piedzīvojumu sacīkstēm; komandu secība - pēc komandas pieteikuma saistību nokārtošanas laika; komandu dalībnieku vārdi - pēc komandas pieteikuma iesniedzēja sniegtās informācijas.


"VX Ziema 2011"

1. OKZK >>> LAT
Mārtiņš Vimba; Andris Leja; Andris Mireckis; Alvita Mirecka
2. Susliki LAT
Mareks Meņšikovs; Vizbulīte Celmiņa; Vilnis Barons; Konstantīns Plotņikovs
3. KOMPOC-FANS LAT
Zigmārs Kuršāns; Linda Krastiņa; Juris Mikulens; Edgars Andersons
4. 33. šaursliežu dzelzceļš LAT
Kaspars Omuls; Verners Pilsums; Ernests Pilsums; Santa Galviņa
5. Nordi LAT
Kristaps Ramiņš; Guntis Viļums; Ainārs Balodis; Una Līce
6. Riekstotāji LAT
Lauris Pumpurs; Mārtiņš Zeidaks; Emīls Zalcmanis; Ausma Kārkle
7. Charlie Team LAT
Mareks Runts; Sanda Runte; Edvīns Ozols; Bruno Orba
8. 4 pipari LAT
Rita Patkovska; Pēteris Pastars; Artūrs Štāls; Māris Avotiņš
9. Būda LAT
Salvis Bēteris; Liene Rieksta; Anda Hūna; Ansis Ailis
10. Horizontāle LAT
Guntis Pikurs; Dace Traniņa; Gints Ērmanis; ...
11. 2 Koki un citi zvēri LAT
Māris Lapsiņš; Jānis Šneiders; Līva Medne; Vizma Bungše
12. Bridējkrabji LAT
Ingmārs Eglītis; Oskars Atvase; Anda Gotlaufa; Sabīne Eglīte
13. Idioti LAT
Mārtiņš Sils; Ilze Balode; Andžs Ūbelis; Lauris Liepa
14. Ekipējuma pārbaude LAT
Toms Puravs; Oskars Fiļipovs; Svetlana Kuļčihina; Matīss Vecvagaris
15. Koksinels >>> LAT
Edgars Briedis; Ilmārs Kelmers; Baiba Zāle; Anna Priedīte
16. Osaji LAT
Uldis Upenieks; Kristine Rozniece; Girts Didrihsons; Andris Veikins
17. DFZ.LV Adventure Team >>> LAT
Juris Dzenis; Sanita Goba; Jānis Dupats; Gatis Višņevskis
18. Bailīgie LAT
Inese Gulbe; Ilze Ekšteina; Ainārs Mitris; Juris Miezis
19. UGD LAT
Dailis Kadils; Vita Kenc; Zintis Kuprišs; Dzintars Peksts
20. XXL LAT
Māris Liepa; Maija Škenderska; Anda Lukstiņa; Guntars Vectirāns
21. S/K "Pagalms" LAT
Oskars Sīmanis; Līga Baškere; Mārtiņš Klindžāns; Jānis Neilands
22. S/K "Otrs Pagalms" LAT
Māris Sumčenko; Artūrs Breidaks; Arvis Šteiners; Linda Eglīte
23. Gudgesa metode LAT
Gunita Sprūde; Ieva Rukšāne; Mārtiņš Bisenieks; Jānis Zaharans
24. Frīki LAT
Sintija Alaine; Jānis Blanks; Arnis Kalniņš; Andžejs Stenclavs
25. F-FREEZING LAT
Guntars Mankus; Lāsma Ozoliņa; Raivis Spēlmanis; Raimonds Lapiņš
26. Mieriņš LAT
Dana Behmane; Ivonna Balode; Lauma Brūna; Alīna Kiškurno
27. Bonus LAT
Anna Kozorvicka; Sergejs Žuravļovs; Jekaterina Buličeva; Vladimirs Birmanis



 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv