Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Forums
Ko darīt ar telti?
Komentāri: 6; Autors: Vents
Tēma izveidota: 13.10.2010 12:00:20; Pēdējās izmaiņas: 29.10.2010 11:46:26

Teltij ir izdilusi grīda (plānā neilona nevis no tirgussomu materiāla). pareizāk sakot, grīda vēl ļoti normāli turās kopā, bet ir nodilis ūdensnecaurlaidīgais pārklājums un tagad grīda laiž cauri mitrumu. Citādi telts ir ļoti labā stāvoklī. Vai ir kāda iespēja par saprātīgiem cipariem ajaunot ūdensizturību vai nomainīt grīdu? Vienkārši jaunai līdzīgas kvalitātes teltij nepietiek naudas :(


remonta varianti
Ievacu variantus: 1) var limet ar lentu. piemeram sheit var atrast http://www.tapebrothers.com/ Varbut ka no eBay var atrast leetak/savadak kautko. 2) Normunda piedavatais buru limejamais ari varetu deret. 3) Ir samera sakarigs forums www.bask.ru lapaa, kur atbild ari pasi razotaji. Protams, pirma lieta vini piedava atsutit pie viniem un saremontet. 4) Tani pat forumaa paradijas varianti darit to pasham: pielimet lentas atpakalj ar kadu poliuretana limi, noklat ar limi, bet lentas klat nelikt. vel variants, kas man patika, ir izmantot limi M-88 (tadas lielas burkas). Un uzklat plana kartinjaa. Protams, no sakuma jaizmegina kada malinjaa, nevis jumta viduu :)

Autors: gasha, 29.10.2010 11:46:25


Shuvju remonts
Gaša, varbūt reāls variants ir līmlentas, ko izmanto burātāji u.tt.-esmu dzirdējis, ka speciālās lentas buru līmēšanai u.tml. esot ar ļoti labi noturību, t.sk. var labi izmantot arī lietus jaku/telts caurumu u.tml. labošanai. Painteresējies burātājiem special.veikalos, varbūt ir kāds labs variants.

Autors: NormundsP, 29.10.2010 09:33:16


Shuvju remonts
Tuvojas ziemas sezona, un gribas sagatavot telti. Limetas shuves vietam ir atlipushas nost. Nekadi caurumi nav, bet prasaas atlimet atpakalj to kas karaajas... Kamer mekleju risinajumu, varbut kadam ir veiksmes stasts, ko un kaa?

Autors: gasha, 28.10.2010 10:52:45


Neilons
Dažādus tehniskos neilonus var nopirkt vienā otrā audumu veikalā (to atrašanās vietas gan parasti ir mainīgas šajos laikos, vismaz vienu tādu atceros uz Tērbatas un Stabu ielas stūra, kur tehniskie audumi arī bija), bet ja nav konkrētajā - jājautā tādos veikalos veikalos pārdevējiem, katrā gadījumā - atrast var!

Autors: Kristaps VX, 13.10.2010 18:22:16


iespējas
Par ražotāju nebiju iedomājies. Būs jāpaprasa. Par pēdējām divām iespējām - ar pārklāšanu vai pāršūšanu problēmu nebūtu. Bet kur šos materiālus var dabūt? Kautkad sen atpakaļ Gandrs tirgoja izejmateriālus, bet tagad to tur vairs nav. Kur meklēt?

Autors: Vents, 13.10.2010 15:50:27


Trīs iespējas...
Pirmā - vērsties pie ražotāja (pa tiešo vai caur vietējo izplatītāju) un lūgt šo problēmu atrisināt - labi ražotāji paņems telti, saremontēs un atsūtīs atpakaļ (kā nu kuram ražotājam, maksas pakalpojums vai pat tikai par transportēšanas izdevumiem); otrā - atjaunot mitrumizturīgo pārklājumu ar kādu no tam domātajiem uzklājamajiem šķidrumiem (ir pat visai nopietni, ar silikonu); trešais - atrast atbilstošu materiālu, izārdīt telts šuves, pēc vecās grīdas izmēriem piegriezt jaunu un pāršut visas vīles pa jaunam, pēc tam apstrādāt tās ar ūdensnecaurlaidīgo uzklājamo materiālu (kā otrajā varinatā). Visas trīs iespējas iekļaujas "saprātīgos ciparos"?

Autors: Kristaps VX, 13.10.2010 12:40:21


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv