Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs
Piedzīvojumu fotogrāfiju konkurss

Autors: VX / p.p.a
2011. gada 31. janvāris, Rīga

Pirmais "piecinieks" un par labāko atzītā bilde!

Pateicamies par Jūsu pacietību konkursa gala rezultāta gaidīšanā! Un tātad, pirmajā "pieciniekā" saņemot visvairāk citu konkursa dalībnieku un konkursa organizatoru pozitīvo vērtējumu izvirzījās sekojošās bildes:Inese Mūrmane. Airēšana (Gauja)


Uģis Narvils. *** (1)


Inese Mūrmane. Airēšana (Bosnija)


Jānis Kļaviņš. Turcija, Miks (2)


Iveta Jurjāne. *** (3)

Aiz šīm piecām, augstu vērtētas un visvairāk balsis saņēmušās sekojošās bildes (alfabēta secībā):
Andris Skuja. Cenas tīrelis (1)
Dace Blese. Šamonī, Alpi (2)
Edgars Baltiņš. Velo (3)
Edgars Briedis. Winter-Xdream Igaunija
Ilze Kronberga. Arco
Ina Irbe. Peterhead
Iveta Jurjāne. *** (2)
Mareks Menšikovs. Jūra
Māris Resnis. MrKite’2010
Normunds Patmalnieks. Norvēģijas ledus (1)
Rūdolfs Rancāns. *** (2)


Kā jau iepriekš bija paredzams (un tas taču arī ļoti priecē?!) – mēs visi esam tik dažādi, tāpat kā mūsu piedzīvojumi, kuros dodamies, kurus meklējam, kuros arī reizēm vai gluži nejauši iekuļamies. Tomēr ir kaut kādas vairāk mazāk kopīgas sajūtas, noskaņas. Dominējošās? Nē. Tomēr... Lai arī kā, šoreiz tās veicinājušas par labāko 2010. gada piedzīvojumu bildi atzīt tepat Latvijā tapušu bildi. Galveno balvu šajā konkursā saņem Inese Mūrmane ar bildi "Airēšana (Gauja)"! Savukārt par pārējām pirmajā "pieciniekā" esošajām bildēm to autori saņems nelielas veicināšanas balvas. Apsveicam!

Uz visu balvu ieguvēju e-pastiem tiks nosūtītas ziņas, kādā veidā balvas var saņemt. Liels paldies arī visiem pārējiem piedzīvojumus mīlošajiem konkursa dalībniekiem! Arī dodoties savā kārtējā tālajā vai tuvajā ceļojumā neaizmirstiet līdzi paņemt fotoaparātu. Bildes var būt noderīgas jau nākošajā
p.p.a organizētajā fotokonkursā! :)

[ FOTO GALERIJA]
[FORUMA TĒMA]

p.p.a

* * *
Visas 96 bildes...

Paldies visiem, kas pieteica savas 2010. gadā bildētās piedzīvojumu bildes fotokonkursam. Tās visas, kopumā 96 bildes, apskatāmas norādītajās galerijās. Labākās bildes autors, kuru noskaidrosim kopā ar visiem iesūtīto bilžu autoriem, tiks nosaukts janvāra beigās. Apskati bildes un izsaki savu viedokli!


[ FOTO GALERIJA] (bez autoru vārdiem un parakstiem)
[ FOTO GALERIJA] (ar autoru vārdiem un parakstiem)
[FORUMA TĒMA]

p.p.a

* * *
Ja šajā gadā esi devies piedzīvojumos un šos piedzīvojumus iemūžinājis fotogrāfijās, nāc, padalies savā pieredzē, parādi mums un visiem Latvijas piedzīvojumus mīlošajiem dēkaiņiem sevis piefiksētos visspilgtākos un īpašākos foto kadrus! Kopīgi izveidosim iespaidīgāko 2010. gada piedzīvojumu fotogrāfiju foto galeriju, skatīsimies, vērtēsim, spriedīsim, diskutēsim un... Iespējams, tieši Tu saņemsi īpašu balvu no VX / p.p.a vortāla vai kādu no veicināšanas balvām!

Šajā fotokonkursā var piedalīties ikviens! Nav vēl tapusi "ideālā" bilde? Līdz gada beigām vēl vari paspēt! Tātad – fotografējam vai pārskatam savus šī gada foto arhīvus un izvēlamies fotogrāfiju (JPG formāts, viena faila izmērs ne lielāks kā 800KB), pievienojam to faila veidā e-pasta vēstulei, uzrakstam vēstules tekstā savu vārdu un uzvārdu (katrs autors aicināts sūtīt ne vairāk par trijām bildēm!), un līdz šī gada 22. decembrim nosūtam to uz VX / p.p.a e-pasta adresi! Visas iesūtītās fotogrāfijas, kuras atbilst portāla tematikai, fotokonkursa tēmai un noteikumiem, tiks publicētas VX / p.p.a piedzīvojumu portālā. Un tad? To vēl mēs redzēsim... :)

Kristaps Liepiņš
VX / p.p.a vortāla redaktors


P.S. Lūk, dažas bildes iedvesmai...

Vēlies pievienot komentāru par šo konkursu? Vēlies kaut ko jautāt? Raksti! [FORUMA TĒMA]
Foto: Kristaps Liepiņš

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv