Arhīvs
Saulgrieži ar piedzīvojumu!? Padalies!

2010. gada augusts, Rīga

Uz vasaras Saulgriežos izskanējušo aicinājumu padalīties savā pieredzē par vasaras garākajās dienās un īsākajās naktīs piedzīvoto atsaucās Roberts Krastiņš, Ģirts Zvirbulis un Aleksandrs Riguns. Paldies viņiem!

Lūk, viņu atsūtītie stāsti:

● Roberts Krastiņš: "Robs "projekta" kartē" >>>
"Uzejot uz mola lieliskās sajūtas izplēn un ieslēdzas pavisam cita domāšana. Viss jāizdara pareizi un nekādu problēmu nebūs."● Ģirts Zvirbulis: "Laivās uz jāņuguni" >>>
"Braukt tikai līdz Irbes grīvai būtu bijis kā pavadīt dienu ar foršu meiteni, vakarā pavadīt viņu mājās un samierināties ar buču uz vaiga."● Aleksandrs Riguns: "Outdoor’a piedzīvojums saulgriežos" >>>
"...ilgi nedomājot izlēmām mugursomas likt uz plosta un devāmies tālāk, bet šoreiz peldot pa Gauju pieturot pusgatavo plostu!"Kā solīts, pārsteiguma balva ir sagādāta. Un to – pussimtu latus vērtu VAUDE guļammaisu no Adventure Spirit veikala – saņemt var Ģirts Zvirbulis! Sveicam un novēlam lieliskus turpmākos piedzīvojumus, kā arī iedvesmu to aprakstīšanā! :)

p.p.a
2010. gada 17. augusts

Veikals "Adventure Spirit"
* * *
Kā jau katru gadu, strauji tuvojas vasaras Saulgrieži. Līgosvētki. Jāņi. Visai bieži tajos ir vairākas brīvdienas, kuras īpaši izmantot steidz tie, kuriem patīk dažādas dēkas un piedzīvojumi: tuvāki un tālāki ceļojumi, izgājieni, izbraucieni, laivojumi... Ja arī Tavi vasaras Saulgrieži bijuši ar Piedzīvojumu Padalies ar savu pieredzi, pastāsti citiem par sevis piedzīvoto!

Atsūti mums, VX / p.p.a piedzīvojumu vortālam, uz mūsu e-pastu brīvā formā (vismaz trīs bildes un vismaz trīs rindkopas teksta, - un nesaki, ka tas ir grūti!) savu piedzīvojuma aprakstu līdz šī gada 25. jūlijam! Un, iespējams, tieši Tu saņemsi kādu pārsteiguma balvu no mums! :)

p.p.a
2010. gada 16. jūnijs

www.adventurerace.lv sadaļā "Arhīvs" iedvesmai meklējami jau vairāki pagājušo gadu vasaras Saulgriežu piedzīvojumu apraksti, lūk, daži no tiem:

● "...es uzkāpu kalniņā, pašā kalna galiņā!" >>>


● Neaprakstāmās sajūtas Līgo laivošanā >>>


● Jāņi 2008: Tālāk aiziet bezfilmā... >>>


Vēl nezini, ko darīt vasaras Saulgriežos? Vēlies to jautāt citiem? Raksti! [FORUMA TĒMA]


Gaišus, skanīgus, priecīgus un piedzīvojumiem bagātus vasaras Saulgriežus!

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv