Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Sacensības
Piedzīvojumu sacensības "Triatel xRace"

Informāciju sagatavoja Līga Gablika
2010. gada aprīlis, Rīga

Jau š.g. 2. maijā Ogrē notiks pirmais piedzīvojumu sacensību "Triatel xRace" posms. Šīs ir jauna formāta piedzīvojumu sacensības, kas notiks visas vasaras garumā piecās Latvijas pilsētās - 2. maijā Ogrē, 13. jūnijā Tukumā, 18. jūlijā Madonā, 15. augustā Rīgā un 12. septembrī Valmierā. Sacensībās aicināti piedalīties visi, kuriem interesē sports un kuri ir fiziski un sociāli aktīvi piedzīvojumu meklētāji.

Sacensību organizatori par pirmā posma sacensību centru noteikuši Vidzemes ledus halli. Kā vienu no galvenajiem piedzīvojumu sacensību organizēšanas kritērijiem organizatori izvirzījuši kvalitāti. Sacensību centrā tiks nodrošināta silta duša, kompleksās pusdienas, medicīniskā palīdzība, velo serviss un mazgāšana pēc sacensībām, ērta auto stāvvieta, kā arī ģērbtuves un mantu novietne tiem, kuri ieradušies ar sabiedrisko transportu. Sacensību organizatori apsola, ka katrs dalībnieks saņems vērtīgas pārsteiguma dāvanas, ko sagādājuši dāsnie sacensību atbalstītāji.

Sacensību disciplīnas – airēšana, skriešana, velo braukšana – un to parametri būs tādi, kā minēts nolikumā. Būs arī uzdevumi, kuros tiks izmantotas virves, kā arī uzdevumi ar veselīgu adrenalīna devu. Jau plānojot sacensības, organizatori vadījušies pēc principa – uzvarēt var ne tikai fiziski spēcīgākais, bet arī gudrākais. Daži no Ogres posma uzdevumiem būs saistīti ar domāšanu, rēķināšanu un stratēģijas veidošanu. Sacensībās piedalās komanda trīs dalībnieku sastāvā, kas veido vīriešu, sieviešu vai jaukto komandu. Komanda atkarībā no tās mērķa un fiziskās sagatavotības var piedalīties tautas vai sporta klasē.Piesakoties sacensību pirmajam posmam līdz 18. aprīlim, komandas dalības maksa no 39 Ls. Piesakoties vēlāk – no 54 Ls. Dalības maksa atkarīga no izvēlētās klases. Komandu var piereģistrēt mājas lapā: www.xrace.lv.

"Šādu piedzīvojumu sacensību formātu esam izvēlējušies ar nodomu attīstīt piedzīvojumu sacensību kustību Latvijā un veidotu tās pieejamākas daudz lielākai publikai. Tādēļ ir aicināti piedalīties orientieristi, velobraucēji, skrējēji, sporta profesionāļi, kuri vēlas savus spēkus izmēģināt citās disciplīnās un dažādot savas ikdienas sporta aktivitātes. Jāpiemin, ka piedāvājam izvēlēties arī tādu disciplīnu, lai tajās varētu piedalīties pilnīgi visi interesenti – arī tie, kuri vēlas tikai sportiski un veselīgi pavadīt savu svētdienu. Atcerieties, ka piedalīties un pamēģināt savus spēkus var arī tikai vienā no sacensību posmiem," – tā sacensību organizators Jānis Vanags.

Pateicoties dāsnajiem sacensību atbalstītājiem, sacensību organizatori ir sagatavojuši katram dalībniekam dāvanu paku, kurā ietilpst Vitamax – stipri vitamīni enerģijai un imunitātei, "Laima" saldumi, Red Bull enerģijas dzēriens. Visiem dalībniekiem tiek sniegta 30% atlaide veikalos "Gandrs", kā arī, aizpildot anketu, ir iespēja tikt pie 50% atlaižu kartes Dr. Lūkina acu klīnikas sniegtajiem acu lāzerķirurģijas pakalpojumiem.

Sacensību uzvarētājiem balvas nodrošina tūrisma preču veikals "Gandrs", sporta preču inventāra ražotājs "Salomon", matu kopšanas līdzekļu ražotājs "Garnier". Uzņēmums "Park MV" sacensību uzvarētājiem un dalībniekiem ir sarūpējis dzirkstošo vīnu "Torley". Kā balva sacensību uzvarētājiem būs arī uzņēmuma "VIP Sport" sagādātās darbspēju testēšanas dāvanu kartes, kuras nodrošina aerobā un anaerobā maiņas sliekšņa noteikšanu. Atpūtas centrs "Ķeizarmežs" nodrošina dāvanu kartes sacensību uzvarētājiem. "Triatel xRace" piedzīvojumu sacensību seriāla galvenā balva ir noteikta 1000 Ls vērtībā, kuru iegūs komanda ar visaugstāko kopvērtējumu. Kopvērtējumā tiek ieskaitīti četru labāko posmu rezultāti.

Sacensību ģenerālsponsors "Triatel", sponsori - "Gandrs", "Salomon", atbalstītāji – "Torley", "Red Bull", "Dr. Lūkina acu klīnika", "Garnier", "Vitamax", "VIP Sport", "Ķeizarmežs", informatīvie partneri - "Atlantis", "Latviešu Radio", "City Fitness", FHM, Cosmo.lv, SportaCentrs.com, BalticTravelNews.lv, Izkusties.lv, Vx.lv.

"Triatel xRace" – Tavs jaunais piedzīvojums!

Vairāk informācijas: www.xrace.lv un twitter.com/xracelv
Kontaktinformācija: Jānis Vanags, organizators, mob.tel.: 25888832, e-pasts: xrace@xrace.lv


Vēlies pievienot komentāru par rakstu? Vēlies ko jautāt autoram? Raksti! [FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar piedzīvojumu sportu, kā arī atsevišķām tā disciplīnām, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv