Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Sarunas, diskusijas
Trīs un trejas...

2010. gada marts, Rīga

Tās labās! Protams, ne jau vienīgās. Bet šoreiz tikai trīs...

Iepriekšējā piedzīvojumu "seriāla" nobeigumā rakstīju: "Drosme, gudrība un prieks – šīs trīs lietas lai Jūs pavada visos turpmākajos Piedzīvojumos!" un neviļus nākas atgriezties pie šīm trijām lietām. Kopš tā laika pagājis jau pusotrs gads un VX / p.p.a vortālā šajā laikā savā pieredzē ar citiem piedzīvojumus mīlošajiem dalījušies daudzi jauni, šajā virtuālajā piedzīvojumu pieredzes un ideju krātuvē vēl līdz šim retāk un it nemaz vēl nesastapti cilvēki. Lūk, jau no rītdienas iespēja dažus no viņiem iepazīt nedaudz vairāk un tuvāk. Caur Piedzīvojumu, Iedvesmas un Pieredzes prizmām.

Visā šajā interesantākais ir tas, ka ja arī mēs uzdotu vienu, pat tikai vienu pašu jautājumu neskaitāmi daudziem cilvēkiem, kuri savu dzīvi dzīvo spraigi, aktīvi un interesanti, saņemtās atbildes būs tik dažādas. Tā aizvien. Atšķirīgi uzskati, iespējas, vēlmes. Pat raugoties vienā debesu virzienā, mums aizvien būs vēl trīs debespuses, kuras paturēt prātā un sapņos.

Lai kurp arī dodaties, lai kādos piedzīvojumos metaties, - atgriezieties un palieciet kopā ar p.p.a! Piedzīvojumi pārveido attieksmi!

Kristaps Liepiņš
p.p.a vortāla redaktors
2010. gada marts, Rīga


P.S. Trīsstūris aizvien ir stabilākā figūra, trīs atbalsta punkti kāpšanā – tā ir klasika, uz trijiem vaļiem var balstīt pat zemeslodi... :)

Inese Kalniņa: Ak, par piedzīvojumiem?! >>>
"Savu dzīvi bez ceļojumiem ar piedzīvojumiem nevaru iedomāties, tie man ir nepieciešami kā gaiss. Mana piedzīvojuma izjūta slēpjas pirmreizīgumā – tā ir īpaša sajūta kaut ko redzot vai darot pirmo reizi. Pašam piedzīvojumam, savukārt, nav katrā ziņā jārobežojas ar pārgalvību un bīstamu risku. Man ļoti patīk dzīve un viss, kas ar mani līdz šim noticis..."

Edgars Baltiņš: Sāc ar ekskursiju! >>>
"Piedzīvojums - šis termins droši vien katram indivīdam asociējas ar kaut ko pilnīgi citu. Kāds to meklē urbānā vidē, kāds kalnos, vēl kāds to meklē sevī, atkarībā no apkārtējās vides ietekmes, vēl kāds atrod mežā skudru uz takas... Vispār laikam nenāk par sliktu sākumā pamēģināt kaut ko mazu, lai saprastu kas ir kas. Pat mazos pasākumos var pārbaudīt cilvēka spējas..."

Dace Blese: Pozitīvās pieredzes sajūta >>>
"Manuprāt, pieredzes nekad nevar būt par daudz, jo nekad, pat līdzīgos piedzīvojumos, netiek gūta vienāda pieredze un vienmēr ir nepieciešamas kaut nedaudz atšķirīgas iemaņas un zināšanas. Lai gan ir teiciens, ka arī negatīva pieredze ir pieredze, taču es visiem piedzīvojumu meklētājiem vēlos novēlēt pēc iespējas vairāk pozitīvu pieredzi, jo tā palīdz saskatīt labo..."

Ilze Kronberga: Vēlēšanās būt tur, ārā... >>>
"Ja vien ir vēlēšanās kustēties, redzēt visu savām acīm, īpaša iedvesma piedzīvojumiem nav vajadzīga - drīzāk spēja izlemt, izvēlēties, uz kuru pusi padoties vispirms. Un tas jau visbiežāk atkarīgs no laika (bez)limita, finansiālajām iespējām, kompānijas. Pārējais jau paša fantāzijas ziņā. Pasaulē tik daudz ko redzēt, piedzīvot, izjust, ka nez vai ar vienu dzīvi būtu gana..."

Jānis Ozols: Mērķis - izrauties no "normālā"! >>>
"Kaut kur ir jādodas, lai dzīve neliktos pārāk vienmuļa un garlaicīga. Iespējams, tā pat ir fizioloģiska nepieciešamība. Pirmkārt jau pēc emocijām, adrenalīna. Izrauties no "normālā", prognozējamā dzīves ritma. Piedzīvojums man pirmkārt saistās ar nokļūšanu nestandarta situācijās, risinājuma meklēšanu un nokļūšanu atpakaļ drošībā. Otrkārt - neziņa, kas ir pirms katra piedzīvojuma."

Vita Začesta: Dzīve, es tevi mīlu! >>>
"Ja pēkšņi dvēselē kaut kas aiz garlaicības sāk kņudēt, kniesēt, grauzt un kost, tad skaļi pasaku: "Tagad esmu gatava kaut kam jaunam", un jau tuvākajās dienās kāds man jautā: "Kā būtu, ja..." Tad es atbildu: "Kāpēc gan ne?", un viss notiek. Mana iedvesma ir mani draugi. Man ir ļoti paveicies dzīvē, jo man ir tāāādi draugi – tīrais zelts un rožu dārzs! Netici?"

Aiga Briežkalne: Dzīvot ar lepnumu par pārdzīvoto! >>>
"Katrai pieredzei noteikti ir iespaids uz nākotni! Vienalga vai laba, vai slikta pieredze, bet tā ir pieredze, kas vēlāk var noderēt. Viss, kas notiek, notiek uz labu! Jeb nav ļaunuma, bez labuma! Par to esmu pārliecinājusies vairākkārt atskatoties uz pagātni dažādās situācijās. Es nebūtu šeit, ja nebūtu noticis tas un tas nebūtu noticis, ja nenotiktu tas – tobrīd nevēlamais notikums."

Andris Jākobsons: Ceļā starp sapņiem un realitāti >>>
"Jebkurš piedzīvojums man ir kā iekšēja nepieciešamība, dvēseles stāvoklis, un – lai būtu! – sava veida reliģija. Šķiet, ka pasaules atklājējs manī sēž jau no bērnības. Pirmās atmiņas saistās ar aptuveni astoņu gadu vecumu, kad, veroties pasaules kartē un gandrīz neko nezinot par "lielajām ekspedīcijām", sapņoju par ceļojumiem nezināmajā pasaulē..."

* * *
www.adventurerace.lv sadaļā "Sarunas, diskusijas" atrodami arī visi līdzšinējie piedzīvojumu "seriāli":

● Septiņi. Un septiņas. >>>
● Vēl 5 jautājumi par… >>>
● Cilvēks un Piedzīvojumi: 10 jautājumi, 10 atbildes un 10 bildes >>>

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv