Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Preses ziņas
Vanagkalnu ledus uzsalis!

Autors: p.p.a
Foto no www.skiriver.lv
2010. gada janvāris, Rīga

Jauns! Pievienota fotogalerija no 6. februāra "festivāla oficiālās atklāšanas":
[ FOTO GALERIJA]

Kā jau pagājušā gadā solīts, Vanagkalnos, Jaunpiebalgā atkal ir tapis ledus stabs! Alpīnisti (un ne tikai!) tiek laipni aicināti braukt un izmēģināt savus kalnu leduscirtņus uz Latvijas ledus! Pie tam, uz visai augsta!


Šoreiz ledus stabs "uzaudzis" uz pilnīgi jauna un brīvstāvoša karkasa!

Vanagkalnos pieejama arī cita veida aktīva atpūta – tiek koptas slēpošanas trases (iespējama slēpju noma), interesentiem tiek piedāvāti izbraucieni ar sniega motocikliem un kamanām, sasildīties iespējams gan klētī, gan pirtī...

Papildus informācija: www.skiriver.lvVēlies pievienot komentāru par rakstu? Vēlies ko jautāt, precizēt? Raksti! [FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
  pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv