Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Arhīvs 2
Pasaule ir pie Tavām kājām!

Informācija atjaunota 2010. gada 17. novembrī

Aktuāli! Nākošais ceļojums? Jāsāk domāt par nākošo gadu!

Pagājušā (nu jau tā gandrīz var teikt?) gada "plāns", lai arī ar nelielām izmaiņām, bet ir "izpildīts"! :) Tuvojās gada beigas, jāsāk nākošā gada ceļojumu plānošana. Tā: Maroka, Sicīlija, Nepāla, Sardīnija, Alpi (Monblāns)... Gribās vēl jo jaunu. Vai arī Tev?

Kristaps VX

[FORUMA TĒMA]

* * *

Klinšu kāpšanas iemaņu pamatkurss: lieliska iespēja uzzināt daudz kāpšanas nianses un izmēģināt savus spēkus īstās klintīs!
[FORUMA TĒMA]

Nedēļu ilgs klinšu kāpšanas kurss Sicīlijā, Oktobra vidū/beigās?

Ja Tevi interesē kāpšanas kurss ar astoņām kāpšanas dienām saulainajā :) Sicīlijā no 22. līdz 30. oktobrim – lūgtum! Aviobiļetes tiek jau pirktas, un ja vien ir vēlme pievienoties šim kursam – dodiet ziņu! Grupā jau seši kāpēji, vēl trīs vietas brīvas. Starp citu, tajā laikā ir skolēnu brīvdienas, var braukt kopā ar bērniem! :)
Kristaps VX

* * *
2010. gada 11. jūlijā, dažas stundas pēc skaista saullēkta pāri Alpiem, astoņi kalnos kāpēji no Latvijas stāvēja Monblāna virsotnē. Virsotni (kāpjot no Midi plato puses) sasniedza Staņislavs, Kristaps M., Evija, Andžejs, Sandis, Edgars, Ringolds un vēl viens Kristaps, tas, kurš parakstās ar "Kristaps VX". :) Veronika sasniedza Brenvas pāreju un gaidīja grupu atgriežoties no virsotnes pēdējā pacēluma. Vēl viens grupas dalībnieks, Edmunds, diemžēl, veselības dēļ šo kāpienu tomēr atlika uz nākošo reizi un sagaidīja mūs atgriežoties lejā... Visi, sveiki un veseli esam lejā! Piedzīvojumu pilna, interesanta, lai arī fiziski smaga nedēļa kalnos aizvadīta. Par to kā bija, kas uzzināts, kas piedzīvots, vairāk lai stāsta tie, kam šis pasākums bija pirmā vai kārtējā kalnu pieredze. No manas puses - paldies visiem, kas piedalījās! Gribu cerēt, ka gūtās zināšanas un iemaņas palīdzēs nākošajos kalnu kāpienos! Par to, ka tādi būs - esmu pārliecināts! :)
Kristaps VX


11. jūnija rīts, Monblāna virsotne (grupas bilde, "ārpus kadra" palicis Staņislavs)

[ FOTO GALERIJA]

* * *
Plānojam nākošos 2010. gada piedzīvojumu, izziņas un mācību ceļojumus! Vēlies piedalīties? Izvēlies un dod ziņu!


Aktuālā info: aktīvi domājam par šī rudens braucieniem: Sicīlija, Grieķija, Maroka, Omāna?! Kur vēlētos doties Tu?
[FORUMA TĒMA]

Visi mūsu piedāvātie 2010. gada ceļojumi:

Leduskāpšanas un ziemas alpīnisma pamatu kurss / Atcelts! Daudz kāpjam Latvijā! :)

Marta sākums / Francijas Alpi vai Norvēģija

Kursa garums: 7 dienas (ceļojuma kopējais garums 9 dienas)
Grupa: 5-8 cilvēki + instruktors
Mērķis: pakāpeniski un sistemātiski praksē apgūt leduskāpšanas un ziemas alpīnisma pamatus (kāpšanas tehnika, drošināšanas organizēšana, kāpšana ar augšējo un ar apakšējo drošināšanu, draitūlings u.c.)

Iepriekš notikušā mācību ceļojuma apraksts: Leduskāpšanas kurssKlinšukāpšanas un klinšu alpīnisma pamatu kurss / Notika! Bija lieliski! :)

Aprīļa sākums / Sicīlija (Itālija)

Kursa garums: 7 dienas (ceļojuma kopējais garums 9 dienas)
Grupa: 7-10 cilvēki + instruktors
Mērķis: pakāpeniski un sistemātiski praksē apgūt klinšukāpšanas un klinšu alpīnisma pamatus (kāpšanas tehnika, drošināšanas organizēšana, kāpšana ar augšējo un ar apakšējo drošināšanu u.c.)

Iepriekš notikušā mācību ceļojuma apraksts:
Klinšukāpšanas kurss


Dēku un dažādu piedzīvojumu ceļojums / Notika! Bija aizraujoši! ;)
Maija sākums / Sardīnija (Itālija)

Ceļojuma garums: 7 aktīvās dienas (ceļojuma kopējais garums 9 dienas)
Grupa: 8-12 cilvēki + instruktors
Mērķis: aktīva piedzīvojumu daudzveidības iepazīšana – kanjonings, jūras kajakošana, krastošana (tajā skaitā arī lekšana jūrā no klintīm un peldēšana), klinšukāpšana, nolaišanās pa virvēm – spilgtas un neaizmirstamas emocijas garantētas!

Sardīnijas dēku daudzveidības apraksts:
KG5: Dažādi piedzīvojumi, Adventure Camp Sardegna


Alpīnisma pamatu kurss un kāpiens Monblānā / Astoņi kāpēji sasniedza Monblāna virsotni!

Jūlija vidus / Francijas Alpi

Kursa garums: 9 dienas (ceļojuma kopējais garums 11 dienas)
Grupa: 9-11 cilvēki + instruktors
Mērķis: pakāpeniski un sistemātiski praksē (klinšu, ledus un sniega nodarbībās) apgūt alpīnisma pamatus, aklimatizēties un veikt kāpienu Alpu augstākajā virsotnē Monblānā (4810 m) no Midi pārejas puses

Iepriekš notikušā mācību ceļojuma apraksts:
Kāpiens MonblānāKlinšu alpīnisms: daudzposmu klinšu maršrutu kurss / Šis pasākums tika aizvietots ar diviem atsevišķiem: paši aizbraucām kāpt Marokā, bet interesentiem noorganizējām vēl vienu klinšu kāpšanas pamatkursu Sicīlijā. Un abi pasākumi bija lieliski! :)
Septembra beigas - Oktobra sākums / Maroka (Ziemeļāfrika, Atlasa kalni)
Kursa garums: 7 dienas (ceļojuma kopējais garums 9-11 dienas)
Grupa: 6-8 cilvēki + instruktors
Mērķis: pilnveidot un nostiprināt alpīnisma iemaņas veicot daudzposmu maršrutus (drošināšanas organizēšana t.sk, ar tradicionālo drošināšanas ekipējumu, kāpšanas taktika, nolaišanās organizēšana u.c.)
Ceļojuma apraksts:
Maroka: Āfrikas zelta vārti


Dēku, eksotikas un dažādu piedzīvojumu ceļojums

Novembra vidus / Omāna


Ceļojuma garums: 11 aktīvās dienas (ceļojuma kopējais garums 14 dienas)
Grupa: 8-11 cilvēki + instruktors
Mērķis: eksotisks ceļojums un piedzīvojumu daudzveidības iepazīšana – kanjonings, trekings kalnos, klinšukāpšana (mērķi – atkarībā no grupas sastāva!). Šis var kļūt par Tavu Gada Piedzīvojumu!

Papildus info: Piedzīvojumi Omānā, Piedzīvojumi Marokā


Atliek vien izvēlēties, kurp vēlies doties!

Visi plānotie 2010. gada piedzīvojumu, izziņas un mācību ceļojumi, protams, notiks tikai gadījumā, ja pat tiem būs interese no kāpēju un piedzīvojumu meklētāju puses. Plānotie laiki un formāts, kā arī mācību kursu programma var tikt mainīta atkarībā no grupas lielākās daļas vēlmēm, gribas un iespējām. Priekšzināšanas ne vienmēr vajadzīgas – vissvarīgākā ir vēlme.

Zinot šī brīža aktuālāko jautājumu – visi ceļojumi tiks plānoti tā, lai tajos izmaksas būtu optimālas, pēc iespējas zemākas. Tieši tāpēc jau arī cenšamies laicīgi plānot! :) Kā jau arī līdz šim – kas pirmais brauc, tas pirmais nokļūst piedzīvojumos! VeiXsmi!


Kristaps Liepiņš
alpīnists un piedzīvojumu meklētājs
Francijas alpīnisma savienības brīvprātīgais instruktors

P.S. Vēlies ko vairāk uzzināt? Rakstiet (e-pasts norādīts sadaļā "Kontakti")! Varam sazināties arī ar twitter.com/vx_lv palīdzību.


Vēlies pievienot komentāru? Vēlies ko jautāt, ieteikt, noskaidrot? Raksti! [FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv