Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Forums
Piedzīvojumi, kāpieni un apmācību, izziņas ceļojumi 2010. gadā?
Komentāri: 65; Autors: Kristaps (www.vx.lv)
Tēma izveidota: 20.10.2009 10:40:59; Pēdējās izmaiņas: 17.11.2010 17:15:01

Plānojam!? Piedzīvojumi 2010. gadā? Jādomā uz priekšu :) Visi plānotie 2010. gada piedzīvojumu, izziņas un mācību ceļojumi, protams, notiks tikai gadījumā, ja pat tiem būs interese no kāpēju un piedzīvojumu meklētāju puses. Plānotie laiki un formāts, kā arī mācību kursu programma var tikt mainīta atkarībā no grupas lielākās daļas vēlmēm, gribas un iespējām. Priekšzināšanas ne vienmēr vajadzīgas – vissvarīgākā ir vēlme. Zinot šī brīža aktuālāko jautājumu – visi ceļojumi tiks plānoti tā, lai tajos izmaksas būtu optimālas, pēc iespējas zemākas. Tieši tāpēc jau arī cenšamies laicīgi plānot! :) Sīkāka info šeit!

[1] 2 3 4 5

Nākošais ceļojums? Jāsāk domāt par nākošo gadu!
Pagājušā (nu jau tā gandrīz var teikt?) gada "plāns", lai arī ar nelielām izmaiņām, bet ir "izpildīts"! :) Tuvojās gada beigas, jāsāk nākošā gada ceļojumu plānošana. Tā: Maroka, Sicīlija, Nepāla, Sardīnija, Alpi (Monblāns)... Tas viss, šobrīd izskatās, ka būs. Klinšukāpšanas pamatkurss Lieldienās Sicīlijā, piedzīvojumu nedēļa Sardīnijā maijā, kāpiens Monblānā vasaras vidū. Uz šiem pasākumiem var jau pieteikties tagad! Bet... Gribās vēl jo jaunu. Vai arī Tev?

Autors: Kristaps VX, 17.11.2010 17:15:01


Sicīlija, klinšu kāpšanas pamatkurss, oktobra beigas
Kurss noslēdzies, atgriežamies atpakaļ Latvijā! :) Paldies Dacei, Sandrai, Ievai, Kristīnei, Dzintaram, Kristapam un Didzim par lielisko kāpt vēlmi un apņēmību, izrādīto cīņas sparu un zinātkāri! :) Sicīlijas klintīs pavadītā nedēļa+ sagādāja patiesu gandarījumu, jo īpaši divās kursa noslēdzošajās dienās izkāptie maršruti izsaka visu - katram savas jaunās "ārpus komforta" zonas, vēl līdz šim nekāpti "cipariņi"... Super! :) Tā turpināt.

Autors: Kristaps VX, 31.10.2010 15:39:28


Atpakaļ Latvijā... :)
Labdien! Pēc nepilnu divu nedēļu ceļojuma Āfrikā, Marokā, beidzot abi ar Jāni esam atpakaļ Latvijā. Labi padarīta darba sajūta. Vēl viena skaista kāpšanas vieta - Taghija Atlasa kalnos, iepazīta vēl mazliet sīkāk. :) Kopumā izkāpām piecus maršrutrus, divus aprīkotos un trīs neaprīkotos, garos (par to sīkāk gan jau citu reizi vēl). Jāsāk gatavoties nākošajiem braucieniem. :) Ja kādam ir vēlme, iespēja un gribēšana pievienoties - sekojoši Sicīlija, pēc tam Omāna...

Autors: Kristaps VX, 08.10.2010 13:52:19


Maroka, Atlasa kalni
Sveicieni no Marokas! Tuvaka telefona zona 2-3 stundu gajiena attaluma; internets 1x nedela; tas pats ar divainu klaviaturu. Laiks lielisks. Kapsanas iespejas - pari spekiem... Kapjam. ;)

Autors: Kristaps VX, 03.10.2010 13:28:55


2011.?
Lai arī šis gads vēl nav beidzies, ir jau pirmās ieceres par nākošo gadu: tuvāki un tālāki ceļojumi, gan jau ierastie piedzīvojumu, klinšu kāpšanas un "alpīnisma klasikas" pamatapmācību kursi (Sicīlija, Sardīnija, Alpi), tomēr tiek domāts arī par tālākiem ceļojumiem, tajā skaitā arī par Āfriku un Āziju (tajā skaitā uz atkal uz Himalajiem!), un kas zina - varbūt arī par Ziemeļameriku vai Dienvidameriku. Daudz kas jau tomēr gan atkarīgs no tā, kādas ir to cilvēku vēlmes un iespējas, kas vēlas kaut kur doties. Tāpēc, ja jau esi ceļojis kopā ar mani vai vēlies vēl kaut kur ceļot nākošajā gadā, jautājums - kur vēlies doties? Atraksti e-pastā! Plānošana jāsāk laikus... :)

Autors: Kristaps VX, 23.09.2010 21:26:51


Maroka, Atlasa kalni / Septembra beigas - Oktobra sākums
Ja kādam ir laiks un vēlme - varam piedāvāt kompāniju ceļojumam uz ļoti savdabīgu Atlasa kalnu ieleju - Taghia (par to nedaudz var izlasīt šeit: www.vx.lv/?DocID=1621 - pagājušā gada Marokas ceļojuma otrajā daļā). Lidojumu grafiku varu nosūtīt e-pastā, ja ir interese.

Autors: Kristaps VX, 14.09.2010 11:53:03


Maroka, Atlasa kalni / Septembra beigas - Oktobra sākums
Četru stundu meklējumi internetā vainagojušies ar... iegādātām aviobiļetēm nākošajam ceļojumam! Protams,uz kalniem,jau septembra beigās! :) Maroka, Atlasa kalni / Septembra beigas - Oktobra sākums. Vai ir kādam vēlme pievienoties?

Autors: Kristaps VX, 13.09.2010 18:16:30


Omāna: novembra beigas / decembra sākums
Pirmās aiobiļetes Omānas ceļojumam jau iegādātas!

Autors: Kristaps VX, 20.08.2010 18:25:39


Re: Arko (un Sarkas ieleja)
Savulaik, vairākus gadus atpakaļ bijām Arko un kāpām īsos "sporta" maršrutus dažādos Arko apkārtnes sektoros, bet priekšstats par tiem nebija pārlieku "grandiozi sajūsmināts" - daudz kāpēju, grūti atstāt auto, populārākajos maršrutos ļoti nolietotas/nopulētas aizķeres... Šoreiz tā pa īstam atklājām, ka ir milzums "multipiču" (daudzposmu kāpšanas maršrutu) ārpus Arko, pa Sarkas ielejas labo malu uz Ziemeļiem, Trento virzienā. Nopirkām nesen izdoto kāpšanas ceļvedi "Sarca Walls" (Diego Filippi, "Versante Sud", English Edition 2009) un sapratām - jā, šī ir patiešām laba vieta tiem, kas vēlas "uzkačāt skilus" lielajiem kāpieniem vai mūk no slikta laika Alpos un Dolomītos! :)

Autors: Kristaps VX, 09.08.2010 19:55:33


Arco
Man te visu laiku ir apņemšanās kaut ko īsi uzrakstīt par Arco un Sarca apmeklējumu, bet kaut kā visu laiku nesanāk laika :)

Autors: IvarsD, 09.08.2010 17:29:52


Ir vēlme pievienoties? Drīzumā: Maroka, Sicīlija, Omāna, Alžīrija...
Iepriekš anonsēto Šveices (Eirotūres) iespēju izmantoja divas meitenes no dažādām Kalnu Grupām - par to, kā bija, lai stāsta viņas pašas, bet kopumā jāsaka - labi pakāpām, apgūstot vēl līdz šim no mūsu puses daudz nekāptu, bet ļoti potenciāli labu kāpšanas vietu - Sarkas ieleju (no Arko uz augšu, Trento virzienā). Nu pienācis laiks lūkoties uz nākošajiem, šīrudens un nākošās ziemas ceļojumiem: Maroka, Sicīlija, Omāna, Alžīrija... Ja ir vēlme pievienoties, raksti! ;)

Autors: Kristaps VX, 09.08.2010 15:30:50


Ja nu ir luste pievienoties...
Konkretizējumi nākošo iespējamo ceļojumu virzienos un laikos: Jūlija beigas/Augusta sākums - ir divas brīvas vietas auto ceļojumā uz Šveici ar mērķi kāpt kalnos; Septembra beigas/Oktobra sākums - ļoti konkretizējas iespēja ceļojumam uz Maroku, Atlasa kalniem - Āfrikas klintis, kalni, okeāna piekraste; Novembra vidus/Decembra sākums - tuvākajā laikā meklējam avio biļešu variantus Omānas ceļojumam (klintis, kanjoni, trekingi - uh! vietējais dabas kolorīts jau noprotams pēc iepriekšējo ceļojumu aprakstiem); Janvāra vidus/beigas - Alžīrija, kalni aiz Sahāras tuksneša, Tuaregu apdzīvotās teritorijas, kāpšana klintīs, trekingi, Āfrikas eksotiskās, maz skatītās vietas... Ja nu ir luste pievienoties - laiks par to visu sākt domāt un sazināties ar mani, lai varam kopīgi apspriesties par vēlmēm un iespējām! ;)

Autors: Kristaps VX, 16.07.2010 15:34:23daudz skaistu bilžu! ... siekala līdz grīdai

Autors: kasis, 14.07.2010 12:58:08


FOTO GALERIJA: Alpīnisma pamatkurss un kāpiens Monblānā
Nupat kā izdevās pabeigt un pievienot palielu apjomu ar bildēm no "Monblāna nedēļas". Interesenti var ielūkoties sadaļā "Galerija".

Autors: Kristaps VX, 13.07.2010 22:01:44


hi-hip-urrā
Man personīgi īpašs prieks par Eviju, vēl jo vairāk zinot, ka Evija sāka kalnos kāpšanu apgūt tikai pagājušā gada rudenī un kādu darbu ar sevi tas viņai ir prasījis. Evija, man tiešām liels prieks par tevi. Es eju pēc vīna, lai paceltu tostam par tevi. Priekā un par jaunām virsotnēm!!!

Autors: Inese KG6, 13.07.2010 21:17:04


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv