Riga CHALLENGE
Nolikums
Ekipējums
Komandas
Starta vieta
Prasmju pārbaude
Rezultāti
Galerija
Reportāža Nr.1

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Sacīkstes > Rīgas IZAICINĀJUMS! 18.-20.08.2006.
Komandas

Komandu dalībnieku vārdi sarakstā papildināti un laboti pēc pirmssacīkšu reģistrācijā iesniegtajām anketām!


ELITES klase / ELITE class

1. Idioti LAT
Mārtiņš Sils; Gunta Šlosberga; Zigmārs Brunavs; Jānis Rancāns
2. ViXotāji LAT
Kaspars Kursinskis; Anda Savļenko; Māra Leitāne; Arturs Liepiņš
3. Twister Adventure Team EST
Sven Liivand; Erki Erm; Ruslan Shimagin; Sirli Metsamāe
4. Team Schneider Electric >>> FIN
Juha Lehtonen; Joonas Ahola; Mika Lehtonen, Nina Heiskanen
5. Salaspils Zīriņi LAT
Josifs Kaļveršs; Māris Kaļveršs; Dace Kaļverša; Kalvis Malderis
6. Eastcon LAT
Gatis Kalniņš; Guntars Mankuss; Raivis Spēlmanis; Dace Linde
7. Rīgas 3stūru Fabrica LAT
Aldis Apšenieks; Toms Puravs; Linards Rēdmanis; Vita Začesta
8. Elita LAT
Kristaps Epners; Jānis Blanks; Anna Cālīte; Kaspars Kaupe
9. 4 slapji krekli LAT
Valters Kaminskis; Valdis Nītiņš; Guntars Pavārs; Kristīne Sulce-Grante
10. HorizontaleY LAT
Andris Lūkins; Guntis Pikurs; Dace Traniņa; Ivars Purviņš
11. Ar putniem LAT
Alīda Ābola; Jānis Kleins; Arnis Cīrulis; Juris Dzenis
12. Mapy Ścienne Beata Piętka POL
Piotr Hercog; Joanna Klockowska; Dariusz Bonarski; Marcin Krasuski
13. Cuki LAT
Valdis Kulpe; Dzintars Ermiņš; Daina Vabole; Jānis Ungurs



SPORTA klase / SPORT class

14. Trakais azimuts v.s. Smurfs LAT
Roberts Zdanovskis; Ilze Sedleniece; Kaspars Osis; Ints Teterovskis
15. MTB.LV >>> LAT
Aleksejs Vladimirovs; Natalija Stukova; Dmitrijs Koļesņikovs; Jurijs Terenjevs
16. Trejdeviņas un Lāčplēsis LAT
Agita Sprūde; Anna Priedīte; Baiba Zāle; Andris Pirtnieks
17. IMPRO >>> LAT
Andris Klepers; Uldis Klepers; Zintis Varts; Ilze Ciema
18. Lastočka LAT
Viesturs Garda; Linda Gaismiņa; Māris Zvirbulis; Guntis Strazdiņš
19. V V V LAT
Oskars Žvagins; Jānis Detlavs; Gatis Detlavs; Ieva Kļaviņa
20. Tinis SK / J&J Īpašumi >>> LAT
Armands Broks; Agris Dreimanis; Lāsma Sietiņsone; Jānis Romanovskis
21. Tinis SK / Šibuss >>> LAT
Renāte Kārkliņa; Intars Geidāns; Vairis Kārkliņš; Gints Ērmanis
22. Zāģis un Zebiekste LAT
Dina Zobena; Svetlana Kuļčihina; Gints Ģērmanis; Kārlis Gabrilovičs
23. Dabūs pa brinzol' LAT
Ilze Kronberga; Evija Tētiņa; Ivita Krūmiņa; Guntars Pāls
24. Tinis SK & Ko/ Ko >>> LAT
Mārtiņš Šteinbergs; Jānis Balodis; Ingrīda Šmite; Mārtiņš Zemītis
25. Dzīves skola LAT
Andris Malahovskis; Evita Jaunbauere; Jānis Deksnis; Kārlis Eglītis
27. Dendaso LAT
Vilnis Frišfelds; Arnis Kalniņš; Inese Kauķe; Mārcis Baroniņš
28. Osaji LAT
Evija Andersone; Martins Gaismiņš; Ģirts Didrihsons; Guntars Šēnbergs
29. Brinzol's gaisā LAT
Zane Orinska; Dace Volkova; Jānis Markūns; Verners Dūda
30. Nordi >>> LAT
Kristaps Ramiņš; Una Līce; Juris Mikčenko; Aigars Putnis
31. NCS&draugi LAT
Nords Andersons; Guntis Dukaļskis; Reinis Janevics; Sigita Jansone
32. Tinis SK >>> LAT
Toms Treilons; Kaspars Holšteins; Anda Lāce; Uģis Inka
33. Manta.lv / Goggle >>> LAT
Ieva Ansaberga; Jānis Ansabergs; Mārtiņš Linde; Artis Jansons
34. Manta.lv / Velosargs >>> LAT
Līga Ārniece; Andris Ansabergs; Pēteris Liniņš; Jānis Užulis
35. www.abrakadabra.lv >>> LAT
Raivis Ansviesulis; Vilnis Stalīdzāns; Matīss Ansviesulis; Sanita Vilciņa
36. Tulzna LAT
Gatis Dzērve; Romāns Evarts; Juris Dzenītis; Inese Lazdiņa
37. 33. šaursliežu dzelzceļš LAT
Kaspars Omuls; Līga Gaigule; Uldis Anšmits; Atis Miezis
38. 4 slapji krekli AGS/Briksnis.lv >>> LAT
Agnese Grūbe; Gvido Sabulis; Sandis Nete; Jānis Krūmiņš
39. Spožie Pedāļi / If Latvia >>> LAT
Oskars Hartmanis; Līga Hartmane; Ainārs Skrubis; Kaspars Beķeris
40. Mona-X >>> LAT
Pēteris Zariņš; Jānis Nāgelis; Rolands Laveiķis; Līga Zariņa
41. CNS LAT
Aigars Jirgensons; Gundars Leitis; Dace Kārkle; Zigmārs Leitis
42. Sēņotāji LAT
Ivars Dannebergs; Maija Škenderska; Rihards Grūbe; Nils Elksnis
43. Plusi LAT
Dace Čūdere; Mārcis Plūme; Mārtiņš Malzubris; Tālis Banga
44. Cuki LAT
Dzintars Ermiņš; Valdis Kulpe; Jānis Ungurs; Daina Vabole
45. XXL LAT
Ričards Binde; Māris Liepa; Artūrs Kursītis; Kristīne Zariņa
46. A2 LAT
Jānis Lazdāns; Laima Klauža; Kaspars Kārkliņš; Mārtiņš Zīverts



TAUTAS klase / MASS class

48. Oc & Co LAT
Ivo Odītis; Ieva Zvirgzda; Anita Balode; Dace Reņģe
49. Zvaigžņu klase LAT
Jana Butka; Ralfs Jenerts; Rolands Gritāns; Agita Gritāne
50. Resnie susliki LAT
Laila Kaufmane; Raimonda Vītiņa; Elains Bergmanis; Anatolijs Trocenko
51. Aika LAT
Ieva Balode; Ivars Grīnbegrs; Jānis Jansons; Aivars Grīnbergs
52. Svilpavnieki LAT
Iveta Gasiņa; Didzis Gasiņš; Andris Plociņš; Māra Rozenberga
53. Kukaiņi LAT
Rita Patkovska; Romāns Basikirskis; Dace Strautniece; Linda Krastiņa
54. eXtreme Combat Fighter LAT
Jānis Bebris; Gita Balode; Māris Goldmanis; Juris Riekstiņš
55. Keksi LAT
Artūrs Grīnbergs; Jūlija Timofejeva; Uvis Soika; Fēlikss Zīders
56. SAN Klubs LAT
Edgars Ziemelis; Laura Ziemele; Sandis Masaļskis; Jānis Ozols
57. Gandrīz ViXotāji LAT
Raimonds Lapiņš; Aiga Rakēviča; Ilva Simanoviča; Raimonds Krastiņš
58. Četras promiles LAT
Sandis Sakne; Andis Banga; Jānis Ansabergs; Jana Lepiksone
59. PiKNiX LAT
Viola Raudziņa; Ģirts Eglītis; Edmunds Meždreijs; Aigars Meždreijs
60. AAA LAT
Ringolds Grāpis; Agnese Griņeviča; Ruta Stepiņa; Jānis Strautmanis
61. Viverīgā Taka LAT
Pēteris Īvāns; Guntis Dreija; Baiba Ābelniece; Jānis Andersons
62. r/a 2 koki un citi zvēri LAT
Mārtiņš Ozoliņš; Vizma Bungše; Reinis Kušķis; Ingus Sproģis
63. Mape LAT
Martins Deņisovs; Pēteris Kalniņš; Anna Nikuļina; Elīna Tjutjunnika
64. Zaļās Vardes LAT
Uldis Benhens; Rimants Liepiņš; Gints Ronis; Elīna Volāne
65. ex EST LAT
Inese Rutkovska; Jānis Rutkovskis; Artūrs Skroderis; Ainārs Zariņš
66. Skursteņslauķi LAT
Valdis Janovs; Karīna Janova; Andrejs Narninckis; Ginta Narnicka
67. Varavīksne LAT
Jānis Ennītis; Juris Ducens; Dace Lūse; Juris Galibeckis
68. Atlants-X LAT
Gustavs Norkarklis; Emīls Broks; Aldis Opolais; Elīna Bērziņa
69. Baigi gribās LAT
Juris Žilko; Kristīna Kopicjaka; Liene Krauze; Kārlis Prauliņš
71. Bumbieru limonāde LAT
Armands Valdmanis; Jānis Vītums; Sandis Pužulis; Ulla Freiberga
72. Ģimene LAT
Kristīne Kovšele; Nora Spule; Reinis Āboltiņš; Jānis Filipsons
73. Skarbie LAT
Ārijs Gedrovics; Imants Sinka; Sandris Petronis; Anna Gaļejeva
74. Komanda X LAT
Vilnis Slūka; Gunita Bauere; Jurģis Tālants; Vilnis Slūka
75. LuzerX LAT
Kārlis Priedītis; Toms Šulmanis; Kaspars Kapenieks; Dace Zīlniece
76. Slapjo jenotu atriebība LAT
Agris Bušs; Turaids Stankēvičs; Laura Jokste; Matīs Vīksne
77. Bukaušu expresis LAT
Jānis Virbulis; Līga Ruža; Edgars Ruža; Ivars Driķis
78. Cita komanda LAT
Kaspars Bāliņš; Ieva Zelmene; Arvis Zvanītājs, Dzintars Laķis
79. Ak es muļķis LAT
Dainis Krūze; Jānis Štāls; Uldis Roķis; Egita Arbidāne
80. Moloko LAT
Sandijs Mešķis; Zanda Alute; Krišjānis Zeļģis; Māris Valdats
81. Sharka I LAT
Kristaps Celms; Anna Vaivade; Baiba Zvirbule; Juris Mellups
82. Sharka II LAT
Edmunds Zvaigzne; Kristīne Leite; Ivo Kalniņš; Mārtiņš Vīksne
83. Zāģu skaidas LAT
Egils Mauliņš; Ģirts Mauliņš; Inga Lagzdiņa; Dace Apšvalka
84. Taka SL LAT
Rainers Meiers; Līga Virbule; Ingus Pētersons; Juris Lipsnis
85. Hugo un Ko LAT
Aivars Bisenieks; Māris Linde; Liena Ozoliņa; Ojārs Zālītis
86. N&DMB LAT
Normunds Puzulis; Dairis Melnalksnis; Māris Dzelme; Baiba Galviņa
87. Zajec LAT
Juris Kļaviņš; Ingūna Čākure; Artis Hofmanis; Ainārs Siliņš
88. Maviens LAT
Lauris Vāvere; Ēriks Dzenītis; Normunds Kagainis; Ginta Šenfelde
89. Susaņina brigāde LAT
Ilze Ramoliņa; Rolands Rapa; Juris Buškevics; Andris Gailis
90. ORFO LAT
Uldis Kirtovskis; Aija Čonka; Didzis Čonka; Gundars Važa
91. Bez bremzēm LAT
Valdis Valtenbergs; Marina Čerenkeviča; Gatis Lavicevičs; Uldis Valtenbergs
92. PPD LAT
Kārlis Žihars; Andris Niedols; Aigars Vilcāns; Ilona Burišina-Jēruma
93. Vecā Halina LAT
Edgars Bomiks; Raivis Kanders; Ivars Švarcs; Antra Miķelsone
94. O! Banana LAT
Jānis Pipars; Līga Pipare; Gita Gulbe; Rihards Klaniņš
95. Tomātu sula LAT
Olafs Smiltnieks; Raimnonds Muižzemnieks; Mārtiņš Allers; Inese Miķelsone

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv