Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Treniņi, pieredze
"Virvju Grupa '09": gaisu un ūdeni šķeļot

Autors: Kristaps Liepiņš [ AUTORS?]
Foto: "Virvju Grupas" dalībnieki
2009. gada jūlijs, Šamonī

Virvju Grupa pilnā tās apjomā (divas lekcijas un trīs praktiskās nodarbības, no kurām divas - visas dienas garumā) ir ļoti rets pasākums, nu jau vairākus gadus pēc kārtas ar apbrīnojamu regularitāti – vienu reizi gadā... :)

Protams, ja būtu vairāk interesentu, tad tā varētu notikt biežāk, bet grupai vajag vismaz 10-12 dalībniekus, jo tikai tad darbošanās praktiskajās nodarbībās kļūst patiesi efektīvas. Kāpēc? Jo praktiskajās nodarbībās, kursantiem darbojoties pa pāriem vai trijatā virvju šķēršļu izveidei veltītajā laikā ir iespējams izveidot vairāk šķēršļu. Un jo tie vairāk, jo tie daudzveidīgāki, jo arī interesantāk pašiem nodarbības dalībniekiem, vairāk pieredzes, vairāk ideju jauniem virvju šķēršļiem!Lai gan pāris nedēļu laikā pirms Virvju Grupas nodarbību nedēļas no vairākiem iepriekš interesi izrādījušajiem un apstiprinājušajiem tika saņemtas vēstules ar "pasākums mazliet ir uzkāries, jo krīze arī mani ir skārusi..." un "žēl, bet šoreiz piedalīties nevarēšu..." līdzīgiem tekstiem, tomēr tas nebija iemesls, lai plānoto Virvju Grupas kursa norisi atceltu. Viss notika!Par to, kāpēc tieši virvju šķēršļi, kā gājis iepriekšējos gados iespējams lasīt vortāla arhīva rakstos. Par to, kā mums gāja šajā gadā – lūk, neliela fotoreportāža no Virvju Grupas praktiskajām nodarbībām.Sākām ar zemākiem un vienkāršākiem šķēršļiem apgūstot principus, tad pārgājām pie augstākiem un dinamiskāk veicamajiem, iesākumā šķēršļu veikšanai individuāli, tad jau strādājot "komandā" – bija interesanti un jautri! Dažbrīd pat tik jautri, ka smiekli skanēja gan upes pakrastēs, gan pāri koku galotnēm... :)


Jautri brīži, jautri! :) Un ne tikai jautri, bet arī pamācoši!Tomēr ne tikai jautrība ir Virvju Grupas iezīme! Virvju šķēršļu izveides ātrums un efektivitāte, pielietojamā ekipējuma drošība un tehniskie paņēmieni, īpašu dabas apstākļu pamanīšana un izmantošana veidojot šķērsli, izdoma un spēja atrast katram šķērslim īsto vietu, augstumu un veikšanas veidu – tas ir tas, kas šajā visā ir tas galvenais!Kārtējo reizi mums visiem bija iespēja pārliecināties par šīs nodarbes pozitīvo lādiņu! Un ne jau sarežģītībā vai augstumā ir tas lielākais prieks. Iespējams tieši spējā pārsteigt un tapt pārsteigtam, pieņemt izaicinājumu un atrisināt šķēršļa veidotāja "uzdevumu", pārsteigt ar savādāku risinājumu, ieslēpt šķērslī kādu īpašu "knifiņu"... Un gala beigās - kopā saturīgi pavadīt laiku!


Veidojam, vērojam, veicam, analizējam...Visiem, kas piedalījās šī gada Virvju Grupā – paldies par atsaucību un intensīvo dalību Virvju praktiskajās nodarbībās! Ļoti ceru, ka kopīgi aizvadītajā nedēļā gūtās zināšanas un praktiskā pieredze palīdzēs Jums turpmāk efektīvi gatavoties dažāda mēroga virvju pasākumu organizēšanai: virvju posmu organizēšanai gan draugiem, gan paziņām, gan sporta spēlēs un sacensībās, un arī pašiem ātrāk, drošāk pārvarēt virvju trases. Bija patiess prieks ar Jums strādāt! Un patiesi jautri brīži arī bija! :) Paldies veikalam "Gandrs" par atbalstu ar ekipējumu un lekciju telpām! Paldies arī Laika Vecim – tas mūs kārtējo reizi lutināja ar lieliskiem laikapstākļiem!Līdz ar šīs nelielās fotoreportāžas publicēšanu uzsākta to interesentu apzināšana, kas vēlas būt nākošā gada Virvju Grupā. Tāpat kā iepriekšējos gados un šajā gadā, tā plānota maija beigās vai jūnija sākumā. Precīzs laiks tiks precizēts atkarībā no tā, kā izlems jaunās grupas kvorums. Virvju grupas pamatinformācija meklējama šeit. Un varbūt ar kādu, kas savus spēkus iemēģinājis Virvju Grupā, mēs jau visai drīz tiksimies arī Kalnu Grupā...

[FORUMA TĒMA]

Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv