Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Ekipējums
Salūzuši dzelkšņi: metāls noveco un lūzt?!
DMM tehniskie dzelkšņi "Terminator" ar salauztu platformas rāmi

Nenoliegšu, šie bija mani visiecienītākie dzelkšņi, kurus lietoju jau daudzus gadus. Iegādājos tos Skotijā (Lielbritānijā) pirms gadiem desmit un ar tiem patiešām ir kāpts ļoti daudz, gan treniņos, gan nopietnos kalnu maršrutos. Un tāpēc, no vienas puses nav izbrīns par to, ka nu to kalpošanas laiks beidzies, bet no otras puses - ir tomēr žēl šķirties - diez vai pēc šādas "slimības" tie vairs atkopsies un būs tik uzticami kā agrāk... :)

Acīmredzot šis ir labs piemērs tam, ka metāls mēdz novecot un ekipējums, kas daudzus gadus bijis tik uzticams mums, pēkšņi, vienā dienā (šoreiz pat vārda tiešā nozīmē, kalnos, maršrutā, ar labi ja 12 stundu intervālu! - 5/09/2009 un 6/09/2009 kāpjot Aiguille du Midi, Midi pārejas un Mont Blanc du Tacul apkārtnē) var salūzt. Un ar to jārēķinās. Secinājumi? Savlaicīgi nomainīt, atjaunot ekipējumu, vismaz to, ar kuru dodaties nopietnos kalnu maršrutos! Treniņiem var joprojām lietot veco, laboto. Un arī piesardzīgi!

[FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv