Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Arhīvs 2
Meteora (Grieķija, 2009. gada Oktobris)

Autors: Kristaps Liepiņš [ AUTORS?]
2009. gada aprīlis, Rīga

Vēlies piedalīties specifiskā klinšu kāpšanas apmācību izbraucienā oktobrī (10.2009)? Šoreiz Meteorā, Grieķijā! Pievienojies!? Par 2008. gada braucienu uz Meteoru var lasīt rakstos "Meteora. Debesīs krītošie akmeņi" (autors: Kristaps Liepiņš) un "Meteoras klintis, akmeņi un rozes" (autore: Ilze Krišlauka).

Tiem, kas vēlas piedalīties šajā pasākumā, ir iespēja lidot uz Grieķiju ar lidmašīnu vai braukt no Latvijas ar busiņu. Ja lidojat, Jūs sagaida lidostā, aizved uz Meteoru, izmitina viesu namā. Katru dienu braucam uz kādu citu kāpšanas vietu. Kāpjam, apgūstot rajonu, jaunus maršrutus, kāpšanas un drošināšanas lietas. Kāpšanai tiek veltīta vesela nedēļa! Protams, arī apskatām Kalampaku un Meteoru, slavenos Meteoras klosterus, izejam skaistu skatu trekingā, baudām vietējos ēdienus un dzērienus... Tomēr galvenais ir klintis! :)


Ilze kāpj pa Echofels Nordkanti (šī bilde skatāma arī atsevišķā lapā, liela!)

Neaizmirstiet, ka Meteorā ir iespējama Eiropas apstākļiem ļoti specifiska kāpšana, ne tāda, kāda ir iespējama cituviet! Un patiešām īpašas kāpšanas vietas!


Ginta un Kristaps – bolderings "Drakona alā" (šīs bilde skatāma arī atsevišķās lapās, šeit un šeit!)

Pasākuma specifiskajā (kāpšanai veltītajā) programmā (tā, protams, būs nedaudz atkarīga arī no tā, ar kādu pieredzi kāpēji pieteiksies): ievads par drošību un drošināšanu, iepazīšanās kāpieni sākot no vieglākiem, pārejot uz grūtākiem kāpieniem ar augšējo drošināšanu, kāpieni ar apakšējo drošināšanu dažāda līmeņa "vienas virves" maršrutos, nolaišanās organizēšana un nolaišanās pa virvēm, kāpieni divu un vairāku virvju garajos maršrutos līdz Meteoras "torņu" smailēm (iespējams, arī ar naturālās drošināšanas organizēšanu)... Grupas sastāvs plānots, ne lielāks kā 8 kāpēji + 1 instruktors + 1 instruktora palīgs!

Ieinteresēja? Nu ko, ieplānojam? :) Interesenti var rakstīt uz e-pastu!Vēlies pievienot komentāru par šo piedāvājumu? Vēlies ko jautāt? Raksti! [FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
  pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv