Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Sarunas, diskusijas
Ar smaidu. Arī par nopietno...

Autors: Kristaps Liepiņš [ AUTORS?]
Foto: Kristaps Liepiņš un no p.p.a arhīva
2009. gada 1. aprīli gaidot, Pārdaugava

Tas viss, ar ko nodarbojamies, prasa pamatīgu "muskulatūru". Pa visu ķermeni. Bieži vien ir jāiespringst "pa īstam". Un ir reizes, kad smiekli nenāk nemaz. Bet ir arī tādi brīži, kad tev liekas, ka no smiešanās zaudēsi visu savu dienas līdzšinējo lielisko ēdienreižu saturu, bet raustoties krampjos vēl neesi pārliecināts, kādā veidā īsti tas notiks... :) Protams, pēc smiešanās dzīve turpinās. Pa nopietno.

Tomēr arī visnopietnākajās lietās aizvien var atrast brīžus, kad pasmaidīt. Pasmieties. Pajautroties. Apcelties. Paņirgt. Zviegt uz nebēdu. Gala beigās - rēkt. Gan par sevi, gan par apkārt notiekošo, gan par dīvainībām, savādībām un sakritībām, paša galvā notiekošajām. Par vārdu spēlēm. Par rīcības krāšņumu. Par mirkļa burvīgo stulbumu. Par dzīves stervozo dabu. Par... Par visu! Jo, iespējams, bez jokiem dzīve kļūtu tik pelēka un pliekani rāma, ka nebūtu pat vērts to dzīvot. Tāpēc neaizmirsti: Dievs novēro Tevi vienmēr un visur! Dzīvo tā, lai viņam būtu interesanti! Un smaidi. Sev un citiem par prieku.

* * *
Vajadzīga iedvesma Jūsu smaidam? Lūgtum! Nopietni cilvēki, nopietnas izdarības, nopietnas situācijas. Tā sakot, "iz dzīves", vortāla tēmai atbilstoši. No dažādām piedzīvojumu aktivitātēm... :)


Sniega un ledus tehnika? Nu jau līdz nelabumam...


Kaktuss + Zaķītis = Kakķītis


Sievietes kā trakas uz SPA...


* * *


Uzbrauciens? Tādā pozā?


Atslābinies! Un... velc! Velc!!!


Ne tikai dzīve ir riskanta, arī sapņi tādi mēdz būt...


* * *


Lielākie kuģi... grimst strauji!


Mēs esam ne tikai grāmatās un pasakās...


Pēc "sausā" treniņa seko "slapjie"!


* * *


Nez vai tā folija apkārt velk ar’?


Kas bez biksēm, tas bez... Kamēr nesašuj.


* * *


Drošināšana caur izcilni? Jā! Modernākā versijā.

Konkurss!

Atsūti (līdz 02.04.2009!) uz vortāla e-pastu savu versiju par sporta veida nosaukumu, kuru attēlo sekojošais plakāts! Labākā nosaukuma autors tiks pie kādas balvas! :)
[Paldies! Konkurss noslēdzies. Balva nosūtīta. Visas iesūtītās nosaukuma versijas tiks publicētas nākošā gada 1. aprīlī! :) ]Plakāts pie kāda no Latvijas slēpošanas "kalniem"

Un noslēgumā vēlos atgādināt: ja par Jums visi nepārtraukti smejas, tātad Jūs sagādājat cilvēkiem prieku! :)

P.S. Ja arī Jums ir kas jautrs un smieklīgs atgadījies (un smaida un smieklu vērtais ir visapkārt, vajag tikai ieraudzīt un saklausīt!), padalieties ar to arī ar citiem! Šeit vai kur citur – tas jau mazāk svarīgi! Neturiet sevī, jo tas neesot veselīgi. :) Veiksmi!

Vēlies pievienot komentāru par šo? Vēlies ko jautru pastāstīt? Raksti! [FORUMA TĒMA]

Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar jokiem un smiešanos, kā arī atrašanās vietās, kur mēdz būt jautri, ir potenciāli bīstama Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties smejoties par mums, par publicēto informāciju un pašiem par sevi.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv