Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Treniņi, pieredze
"Gandra" kāpšanas tornis – arī ziemā!

Autors: p.p.a
Foto: Normunds Patmalnieks, Roberts Zdanovskis
2009. gada janvāris, Rīga

Nu jau kādu laiku, pagājušajā gadā kāpēju iemēģinātais SIA "Gandrs" kāpšanas tornis, kurš atrodas Pārdaugavā, Kalnciema ielā 28, veikala "Viss atpūtai dabā" teritorijā, "ietērpies" savā ziemas versijā. No malas varbūt tā neizskatās tik simpātiska, jo krāsainās kāpšanas aizķeres nomainītas pret koka klucīšiem un dēļiem, bet tie, kas saprot, kāpēc tas tā, to novērtē ļoti atzinīgi!

Šobrīd kāpējiem ir iespēja kāpt pa torni ar leduscirtņiem un dzelkšņiem, tādā veidā trenējoties leduskāpšanai un draitūlingam! Šī ir lieliska iespēja pilnveidot savu kāpšanas tehniku un uzlabot prasmes gatavojoties doties uz nopietnākiem kalnu maršrutiem.

Kāpšana notiek, iepriekš to saskaņojot!
Lai izvairītos no iespējamiem "sastrēgumiem", savlaicīgi pirms kāpšanas lūdzu pieteikties pie:
Māra Rozenblata - mob.tel.: 29492660, e-pasts: marisr@gandrs.lv

• Ziemas sezonā (līdz 31.martam) torņa izmantošana Gandra Kluba biedriem - bez maksas!
• Par Gandra Kluba biedru var kļūt aizpildot kas atrodama šeit.
• Iesācējiem – kāpšana ar instruktoru (1/h instruktora laika un ekipējums 25,- LVL, cenā iekļauts - kāpšanas tehnikas elementi, nepieciešamā personiskā ekipējuma izklāsts, augšējās drošināšanas pamatelementi, ekipējuma lietošana nodarbībā).

Kā mēdz teikt - nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Kāpšana tornī notiek visu gadu, visos laika apstākļos.Vēlies pievienot komentāru par rakstu? Vēlies ko jautāt autoram? Raksti! [DISKUSIJU FORUMS]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv