Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Forums
eVent versus Gore-Tex?
Komentāri: 8; Autors: Ēriks
Tēma izveidota: 15.10.2008 22:20:49; Pēdējās izmaiņas: 21.06.2011 14:00:12

Diskusija GoreTex pret eVent ir viena lieta. Reklāma ir pavisam cita. Manuprāt šis raksts ir reklāma produktam ko pārdod Adventure Spirit, un tas būtu skaidri jānorāda pašā raksta sākumā lai nemaldinātu cilvēkus. Neapšaubu raksta tehnisko informāciju. Tās ”medaļas” ko Vaude Alpinist Stretch ir saņēmusi gan šķiet bišku šaubīgas. Par Outdoor Magazine neko daudz es internetā neatradu. American Alpine Institute (nejaukt ar respektablo American Alpine Club, ak šīs līdzības!) ieteiktā inventāra sarakstā šīs jakas vairs nav (skat http://www.guideschoice.com/). Tas gan neko nenozīmē, jo AAI ir gidu servisa kompānija (vienkārši ar krāšņu nosaukumu :o)) kas mēdz izvēlēties ”Guides Choice” visvisādu iemeslu dēļ. Sliktu viņi neieteiks, bet īpašu objektivitāti gaidīt nevajadzētu. Piemēram viņi iesaka Koflach Degree plastmasas zābakus, kas tautā saukti "laivu enkuri" sava svara dēļ – OK priekš klientiem, bet nu nekādi nav hightech gear (toties šie tos iepērk par lētu naudu un tad īrē klientiem). Tad jau tik pat labi var skatīt www.atmagazine.co.uk/content/view/279/123/ (tikai trīs zvaigznes no piecām). Nu nepārliecināja tā reklāma...


Renārs
Vispār jau adventurespirit interneta veikalā jakām ir 100% Polyamide ar PU-kārtu. Neliels feiliņš. :D (http://www.adventurespirit.lv/climbing/lv/catalog/mens-clothing/waterproof-jackets)

Autors: Renārs, 21.06.2011 14:00:11Te Mir ir no tā kantora.....? :))))))))

Autors: Big.T, 24.10.2008 15:53:42


sava pieredze
Esmu nopircic Vaude Spray Event 3L jaku riteņbraukšanai. Konstrukcijā nav paredzēta ventilācija zem piedurknēm. Kad biju izmēģinājis, izrādījās, kā arī nav vajadzīga. Aktīvi braucot ar riteni, cilvēks tomēr daudz svīst. Šī jaka bija pilnīgi sausa no iekšpuses. Turpat viņa ir ļoti viegla.

Autors: Te Mir, 24.10.2008 14:16:11


neveikls pr
Ja gribat palaist tirgū savas membrānas, tad lūdzu par konkurētspējīgām cenām, kuras ir redzamas visiem. Ja turpināsies šādi, tad diez vai kaut ko sanāks notirgot

Autors: pievienotājs, 21.10.2008 14:03:55Tas, ka šis raksts ir tapis izmantojot reklāmas materiālus ir norādīts. Un tas tāpat arī skaidrs, ja pat nebūtu! :) Bet... Ja savulaik Gore-Tex (GTX) ražotāji nebūtu tik intensīvi reklamējuši savu produktu, arī par to mēs uzzinātu krietni vien vēlāk, mazāk u.t.t. Tā kā, domāju, ka reklāma, ja tā satur patiesus datus, tad tā ir tikai progresu veicinoša. Bet ķeroties no teorijas pie prakses, kas manuprāt ir krietni būtiskāka, jāsaka, ka arī līdz šim un pat vēl tagad esmu pilnīgi pārliecināts GTX materiālu piekritēs un lietotājs, tomēr, visam ir savs laiks un vieta! Aizvien esmu lietojis labu(!) ražotāju GTX apģērbus, jo ir patiesi slikta pieredze ar paviršiem GTX izstrādājumiem (ir tādi ražotāji diemžēl, kas izmanto labu materiālu, bet draņķīgas tehnoloģijas, lētu darbaspēku un furnitūru, veido neergonomiskus apģērbu piegriezumus u.c.). Tomēr aizvien cenšos meklēt kaut ko jaunu, labāku, vieglāku. Un, pārsteidzoši, ir dažas jaunas lietas (piemēram, VauDe Ceplex), kas ir fantastiski pierādījušas sevi "eksperimentos" (piemēram, tā "drausmīgi" plānā un vieglā jaciņa Dolomītu kāpienos: http://www.adventurerace.lv/?DocID=1394 ). Un pašreiz ir laiks eksperimentam ar eVent arī! :) Par rezultātiem varēšu ziņot, kad būšu izmēģinājis Alpinist Stretch Jacket. Ar ko salīdzināt, ir... :)

Autors: Kristaps (www.vx.lv), 16.10.2008 13:32:49Te neliels vizuāls salīdzinājums ar laminētjām membrānām - http://www.youtube.com/watch?v=yi0DaHQ5ro4 Pēc pieredzes - eVENT "elpo" traki labi + svars jakai niecīgs. Biju Prāgā, uz milzīgām atlaidēm nopirku (liekas ka sanāca ap 100Ls, bez atlaides bija daudz dārgāk) - apmierināts kā paēdis lācis.

Autors: Big.T, 16.10.2008 11:22:19


vismaz kautkada izvele
gribetos ari dzirdet komentarus no realiem lietotajiem. zinu ka goretex tomer iesviist, aktivi sportojot, un ja vel lietus liist konkreti 24 stundas. toties kalnos sniegaa nav ne vainas :) katram savs pielietojums.

Autors: gasha, 16.10.2008 01:14:39eVENT ir tiešām labs, katrā ziņā es ar abām rokām un kājām par un man ir diezgan stipra alerģija pret goretex izveidojusies.... Bet nu šis raksts ir sen lasīta raksta lēts tulkojums, pie tam pielabots, lai būtu "aktuālāks" Un cik tad maksā eVENT jaciņas un bikses Rīgā? Ja jau reklāmraksts, tad jau uzreiz cenas dodiet, netaisos tērēt laiku ejot ciemos. Tāpat jau būs tikai M un L izmēri, kā tas pie mums Latvijā pierasts

Autors: Big.T, 16.10.2008 00:48:58


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv