Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Ekipējums
Ieskaties manās... BRILLĒS! Fotokonkurss finišējis, labākā bilde ir zināma!

2008. gada 28. augusts, Rīga

Pateicamies par Jūsu pacietību! Un tātad… Galveno, lielo balvu - JULBO brilles pēc savas izvēles šajā konkursā saņem:

Irēna MelneLūk, ko raksta Christophe Dumarest par šo fotogrāfiju: "It emerges for me a feeling of serenity happiness of this image. The pleasure of a stroll, a shared adventure at sea as a couple. The 2 characters seem to enjoy the moment, the moment the heart of a seascape that we imagine peaceful..."

Savukārt "mierinājuma" balvas no JULBO un "Gandra" saņem:

Ģirts EglītisJānis DetlavsAigars PuriņšGatis VišņevskisUz balvu ieguvēju e-pastiem tiks nosūtīta ziņa, kādā veidā šīs balvas var saņemt! Vēlam veiXsmi šo balvu praktiskā pielietošanā – dodoties jaunos, saulainos piedzīvojumos! Un neaizmirstiet savu piedzīvojumu iemūžināšanu bildēs un rakstiski, iespējams, tas var noderēt jau nākošajam
p.p.a organizētajam konkursam... :)

[FORUMA TĒMA]

* * *
2008. gada 28. jūlijs, Rīga

Publicētas visas konkursam iesūtītās fotogrāfijas un tām pievienotie komentāri. Publicēto pieteikumu autoru sarakstā, neapšaubāmi, ir arī galvenās balvas ieguvēja vārds. To mums palīdzēs izvēlēties kāds lielisks kalnos kāpējs no "JULBO Outdoor Team" – Christophe Dumarest (viņa CV un sasniegumu sarakstu var skatīt šeit)!


Christophe Dumarest "darbībā"... (foto no www.shiningwall.com)

Galvenās balvas un veicināšanas balvu ieguvēju vārdi? Tie vēl netiek izpausti!? Kā jau rakstīts konkursa noteikumos: "...līdz 15. augustam"! Palieciet kopā ar
p.p.a!

Visi publicētie pieteikumi skatāmi šeit: >>>


* * *
2008. gada 16. jūlijs, Rīga

Konkursa pieteikumu iesūtīšanas termiņš iztecējis... Paldies visiem, kam pietika uzņēmības pāršķirstīt savus foto arhīvus un atlicināt nedaudz laika komentāra uzrakstīšanai, lai padalītos savā pieredzē. :) Neskatoties uz vasaras vidu un atvaļinājumu laiku saņemti 32 (!) pieteikumi. Visas iesūtītās fotogrāfijas, komentāri un potenciālie balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti p.p.a lapā līdz 2008. gada 15. augustam! Iesākumā visas bildes un viedokļi par brillēm, un tad... Paliec kopā ar p.p.a! Varbūt Tava VeiXme gatavo pārsteigumu tieši Tev! :)

* * *
Atrast e-arhīvā kādu savu foto ar saulesbrillēm - tam nevajadzētu būt sarežģīti!? Īsumā uzrakstīt par savu līdzšinējo pieredzi ar saulesbrillēm - dažas minūtes. E-pasta nosūtīšana - mirklis! :) Varbūt ir tā vērts? Jo kuram gan negribētos saņemt dāvanā jaunas saulesbrilles… Ieskaties "Julbo" interneta lapās, un izvēlies sev tīkamu modeli – kalniem, velo braukšanai, vai kādai citai āra aktivitātei. Tikai atceries, e-pasta vēstule jānosūta līdz 15. jūlijam! Tik vien. :) VeiXsmi!

* * *
Vēlies saņemt lieliskas Julbo brilles? Piedalies!


Esam dažādi. Un arī brilles mums dažādas! (Kalnu Grupa, Alpi, Monblāna rajons, foto: Kristaps Liepiņš)

Izlasi rakstu par Julbo un iepazīsties ar fotokonkursa noteikumiem;

Atsūti uz p.p.a e-pastu (konkurss@e-apollo.lv) savu vārdu un uzvārdu (1), vienu (tikai vienu!) fotoattēlu, kurā esi redzams/atpazīstams ar saulesbrillēm "uz sejas" (2), un komentāru par savām brillēm, iekļaujot tajā briļļu ražotāja vārdu (brendu), modeļa nosaukumu un to, kādos piedzīvojumos ar tām esi bijis (3);

Un iespējams tieši Tu saņemsi lieliskas Julbo saules brilles, pats izvēloties kādas no tām, kas pieejamas Latvijā! Vai arī kādu no trijām "mierinājuma" balvām no Julbo un "Gandra"...
Julbo briļļu modeļi: velobraukšanai/skriešanai, ūdens sporta veidiem, alpīnismam/kalnu sporta veidiem un slēpošanai/snovbordam

Šajā fotokonkursā var piedalīties ikviens! Nav nevienas efektīvas bildes? To uzņemt vēl vari paspēt! Tātad – fotografējamies vai pārskatam savus foto arhīvus un izvēlamies fotogrāfiju (JPG formāts, viena faila izmērs ne lielāks kā 350KB), pievienojam to faila veidā e-pasta vēstulei, uzrakstam vēstules tekstā savu vārdu un uzvārdu, īsu komentāru par vietu, situāciju, kurā fotogrāfija uzņemta!) un nosūtam to uz minēto e-pasta adresi! (Kā tas viss kopā varētu izskatīties? Lūk, aptuveni šādi!*)
* Ja atvērtajā papildus logā uzreiz neparādās bilde, nospiediet šajā logā "Refresh"!

Konkursam e-pasta vēstules jāiesūta līdz 2008. gada 15. jūlijam! Visas iesūtītās fotogrāfijas, kuras atbilst fotokonkursa noteikumiem, kā arī interesantākie komentāri tiks publicēti p.p.a lapā. No visām iesūtītajām bildēm piecas (!) tiks atlasītas finālam (atlasi veiks "Gandra" un p.p.a kopīga žūrijas komisija balsojot). Savukārt galvenās balvas ieguvēju izvēlēsies franču alpīnists Christophe Dumarest - viens no Julbo Team atlētiem! Visu balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti p.p.a lapā līdz 2008. gada 15. augustam! Un varbūt tieši Tu jau nākošajos vasaras piedzīvojumos dosies ar jaunām Julbo brillēm "uz sejas"... :)


Skatīties uz pasauli caur Julbo brillēm? Kāpēc gan ne?! (Mārīte Meļņika, laivojot Vidusjūrā, Sardīnija, Cala Gonone līcis, foto: Kristaps Liepiņš)

p.p.a iesaka:


Julbo brilles tagad arī Latvijā! (internetā: www.julbo-eyewear.com)
Latvijā Julbo saules un aizsargbrilles dažādām āra aktivitātēm un sporta veidiem var iegādāties un apskatīt veikalos "Gandrs – Viss atpūtai dabā"!

p.p.a iepriekšējo konkursu rezultāti:
2006. gada klinšu kurpju konkursa rezultāti skatāmi šeit;
2007. gada mugursomu konkursa rezultāti skatāmi šeit;
2008. gada bolderinga & bilderinga konkursa rezultāti skatāmi šeit!


Vēlies pievienot komentāru par Julbo? Vēlies ko jautāt par Julbo? Raksti! [FORUMA TĒMA]

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv