Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Ekipējums
JULBO: paskaties citām "acīm"!

Autors: p.p.a
Foto: no Julbo katalogiem
Raksta sagatavošanai izmantoti Julbo reklāmas katalogu materiāli un tajos publicētie dati
2008. gada maijs, Rīga


Kuras brilles izvēlēties? Cik tumšas un kāda toņa stikliem? Vai tie ir polarizēti? Vai tie ātri nesaskrāpēsies un būs ilgstoši "dzidri"? Vai tās neaizsvīdīs aktīvi kustoties? Vai tās pasargās acis no kaitīgā UV starojuma kalnos? Vai tās ir savietojamas ar optiskajām brillēm? Vai briļļu kājiņas būs ērtas un vai tās var pieregulēt? Kā tās piestāv sejai? Vai tās ir stilīgas? Varbūt "Julbo"?

Julbo, jau no šī uzņēmuma dibināšanas 1888. gadā, aizvien bijuši optikas, īpaši - sporta optikas, ražotāju priekšējās rindās. Jau vairāk kā trīs cilvēku paaudzes ir liecinieki tam, kā šī kompānija augusi un mainījusies, no nelielas korektīvās optikas ražotnes līdz vienam no pasaulē vadošajiem uzņēmumiem, kas specializējas dažādu sporta un āra aktivitāšu optikas ražošanas jomā.Julbo speciālisti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, radījuši aizsargbrilles dažādām aktivitātēm, kurās izvirzītas pilnīgi atšķirīgas prasības: gan slēpošanai un snovbordam, gan peldēšanai, gan velobraukšanai, gan vieglatlētikai, gan laivošanai, gan alpīnismam...
Julbo briļļu modeļi: velobraukšanai/skriešanai, ūdens sporta veidiem, alpīnismam/kalnu sporta veidiem un slēpošanai/snovbordam

Radītie briļļu modeļi ar katram no tiem īpaši atbilstošām lēcām (Zebra, Cameleon, PolarHD, Octopus - sīkāk par tām var lasīt www.julbousa.com lapā) atbilst gan elites sportistu, gan plašu tautas sporta aktivitāšu vajadzībām; tie radīti izvirzot augstas prasības radītā produkta kvalitātei, ar īpašu atbildību pret lietotāju, tajā pašā laikā domājot arī par jaunākās modes tendencēm un stilu!

Polar HD — comfortable vision / Lens developed for the Lifestyle range, recommended for driving.

Zebra® — taking you out of the shadows and into the light / Lens developed for the Speed range, recommended for mountain biking, cross-country walking and running and climbing.

Camel® — all-terrain optimum vision / Lens developed for the Outdoor range, recommended for mountain and desert terrain.

Octopus® — clear horizons in all weather / Lens developed for the Nautic range, recommended for watersports.

Tieši radoša pieeja un inovācijas specializētas un tehniski perfektas sporta optikas ražošanā ir tas, kas īpaši raksturo Julbo. Līdzīgi kā attīstījušies sporta veidi un dažādās āra piedzīvojumu aktivitātes, arī Julbo radītās sporta optikas modeļi dzimuši, pilnveidojušies, tikuši papildināti un kļuvuši specifiskāki, lai spētu apmierināt katra sporta veida un piedzīvojumu aktivitātes atlētu vajadzības un īpašās vēlmes. Piemēram, "Julbo Team" pārstāv tādi pasaulē pazīstami kalnos kāpēji, kā Jared Ogden, Ed Viesturs, Tommy Caldwell, Christophe Dumarest un daudzi, daudzi citi...Julbo Team, Christophe Dumarest (Uploaded by tv8montblanc)

No plānošanas, konstruēšanas un izstrādes, līdz ražošanai un kvalitātes kontrolei, Julbo, sadarbībā ar daudzu sporta veidu un āra aktivitāšu atlētiem, veido un pārrauga ļoti plaša sortimenta optikas piedāvājumu. Tieši ciešā sadarbība ar labākajiem dažādu aktivitāšu un sporta veidu pārstāvjiem ir kā garants tam, ka radītie briļļu modeļi optimāli atbilst tām īpašajām vajadzībām un prasībām, kuras tiek izvirzītas atšķirīgos apstākļos un situācijās (tā, piemēram, Julbo Explorer, īpaši radītas brilles augstkalnu apstākļiem izstrādātas sadarbībā ar ENSA!). Sākot no oriģinālas idejas līdz pat produkta nogādei līdz tā lietotājam, Julbo produkcija harmonē ar reālo laiku un lūkojas nākotnē.Kur Latvijā nopirkt Julbo produkciju?

Veikals "GANDRS – Viss atpūtai dabā" (internetā: www.gandrs.lv)
- Veikali Rīgā: Kalnciema iela 28, TP "Alfa" Brīvības gatve 372, Kurzemes prospekts 1a (Imanta); veikals Liepājā: Lielā iela 13

Vēlies pievienot komentāru par Julbo? Vēlies ko jautāt par Julbo? Raksti! [FORUMA TĒMA] 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv