Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Treniņi, pieredze
"Virvju Grupa '08": dejas uz virvēm

Autors: Kristaps Liepiņš [ AUTORS?]
2008. gada jūnijs, Rīga

Kurš gan no mums bērnībā nav redzējis cirka virvju dejotājus? :) Ja ne visi, tad daudzi, daudzi. Tomēr cik no mums paši ir uzdrošinājušies nostāties uz nospriegotas virves un noturēt līdzsvaru? Un cik no mums zina, kā virvi nospriegot?

Bet tieši iespēja nospriegot virvi aizvien paver brīnišķīgu iespēju aktīvi pavadīt laiku ne tikai šaurā ģimenes vai draugu lokā, bet arī kopā ar paziņām, kolēģiem, sporta komandām. Staigāšana pa vienkārši, tikai pārdesmit centimetrus no zemes nospriegotu, ne pārāk garu virvi vai auduma lentu (stropu) ir arī lielisks līdzsvara vingrinājums! Un ja zini, kā šo nospriegoto virvi papildināt ar vēl kādu virvi – virvju šķērslis gatavs! Un tie, kā zināms, spēj aizraut ne tikai bērnus. Ja pieejamā ekipējuma daudzums un zināšanas atļauj, šādi var tapt daudzveidīga, dažādas sarežģītības virvju šķēršļu trase, kurā viens virvju šķērslis seko otram. Drosmes, spēka un veiklības pārbaudei. Komandas sadarbības un saskaņas veidošanai. Izklaidei un priekam.

Tieši ar šādu mērķi, apgūt un pilnveidot virvju šķēršļu trašu izveides un pārvarēšanas iemaņas, radās iecere par "Virvju Grupu". Kopīgiem spēkiem, tās ceturtā "sasaukuma" laikā, pagājušajā nedēļā, vairākās tikšanās reizēs izveidojām vairāk kā 30 (!) dažādus virvju šķēršļus. Un ne tikai izvaidojām, bet arī izanalizējām tos, piefiksējot trūkumus un neprecizitātes, piedomājām pie iespējām tos pilnveidot, izgājām, izskrējām, izdejojām... :) Un, domāju, katrs no mums paņēma priekš sevis kādas ieceres un idejas nākošajām virvju šķēršļu trasēm! Tāda, lūk, "Virvju Grupu". Un neliels foto ieskats tajā.Vēlies apgūt virvju šķēršļu trašu pārvarēšanas un izveides iemaņas? Informācija par šādu iespēju meklējama šeit.

[FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv