Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Treniņi, pieredze
Kāpēc virvju šķēršļi?

Virvju šķēršļu pārvarēšana ir jautrs, satraukuma pilns un arī praktiski noderīgs laika pavadīšanas veids brīvā dabā!

Tā palīdz cilvēkiem atrast jaunas emocijas, iepazīt savi, apzināt savas bailes, drosmi, spēku un veiklību!

Virvju šķēršļu trases ir izveidojamas tā, lai tās varētu pārvarēt gan jauni, gan veci cilvēki, kā arī cilvēki ar īpašām vajadzībām!

Šīs aktivitātes var būt gan izklaidējošas, gan kā nopietni treniņi, gan arī ļoti riskantas (kā, piemēram, šīs, par kurām var lasīt rakstā "Dzīvo, elpo, ceri. Atbrīvo sevi. Un nolec...") un uz cilvēka galējo spēju robežas!

Trases veikšana var būt gan individuāls pārbaudījums, gan arī nopietns grupas sadarbības treniņš (saziņa, sadarbība, lēmumu pieņemšana)!

Un kāpēc gan ne? :)
2006. gadā tika radīta un praksē izmēģināta apmācību programma, kas sniedz plašu ieskatu virvju šķēršļu trašu izveidē. 2009. gadā šī programma tika papildināta un pilnveidota. 2012. gadā tajā pirmo reiz iekļauts arī ieskats stacionāro trašu veidošanā (ar metāla trosēm, platformām). Programmas mērķis – rast iespēju Latvijas un starptautisku piedzīvojumu sacensību dalībniekiem, kā arī sacensību un citu sporta un atpūtas pasākumu organizatoriem apgūt, pilnveidot virvju šķēršļu trašu (gan zemo, gan augsto - vairāk kā 20 metru augstumā, virvju šķēršļu) izveides un pārvarēšanas iemaņas.Vēlies piedalīties virvju šķēršļu trašu pārvarēšanas un izveides iemaņu apguves kursā šī gada 2.-7. jūnijā? Piesakies! Grupa tiek komplektēta. Sīkāka informācija par šo kursu atrodama šeit (Word dokuments)!

Pieteikšanās nosūtot e-pastu (liepins.kristaps@gmail.com).

Iepriekšējais "Virvju Grupas" kurss notika 2013. gada jūnijā, pirms tam - 2012. gada maija beigās (šeit skatāma kursa fotogalerija), pirms tam - gan 2011., 2010., gan 2009. gada jūnija sākumā un par to stāsta šis fotostāsts. Savukārt vēl tieši gadu pirms tam, 2008. gada maija beigās/jūnija sākumā, - iepriekšējais kurss, un arī tā fotostāsts, ja vēlaties!

Vēlies apskatīties, kādas izskatās virvju šķēršļu trases dažādos pasākumos?
[ FOTO GALERIJA 1] (Slocenes upe, "If")
[ FOTO GALERIJA 2] (Aldartornis, "Virvju pikniks")
[ FOTO GALERIJA 3] (Tūja, "VX Ziema Pro 2006")
[ FOTO GALERIJA 4] (virvju šķēršķi kopā ar trosēm - arī mūsu veidots projekts komandu veidošanas un saliedēšanas uzdevumiem...)

Kristaps Liepiņš
alpīnists
Francijas alpīnisma savienības brīvprātīgais instruktors (sertifikāts Nr. INTER 99/002)


[FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv