Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Jaunumi
Pastāsti CITIEM par SAVU piedzīvojumu! :)Piedzīvojumi Pārveido Attieksmi!

Projekta noslēdzošā balva tiek piešķirta Robertam Krastiņam!
Jaunajiem visi ceļi vaļā! Galvenais, lai viņiem būtu vēlme tos staigāt. :) Un ir jūtams, ka azarts, vēlme un varēšana atradīs viens otru, lai nokļūtu aizvien tālāk un tālāk nezināmajā. Un tas ir atbalstāmi! Tātad: Roberts Krastiņš! Lūk, Roberta raksts, kurš publicēts vortālā:
Holandes lapsas pēdās
"Sākās viss ar to, ka Twitterī uzspiedu uz linka un izlasīju tajā esošo rakstu. Netiekot vēl līdz beigām jau zvanu Uģim, saku, ka jāiet..."

Balva šajā reizē ir nu jau tradicionāla: tā sastāv no divām daļām! Pirmajā – iesākums alpīnisma ekipējuma "personīgajam krājumam" – karabīne PETZL Locker, bet otrajā – klinšu kāpšanas nodarbība ar instruktoru GANDRA kāpšanas tornī. Apsveicam! Ceram, ka arī turpmāk varēsim lasīt par Roberta pieredzi tuvākos un tālākos ceļos!


p.p.a
2010. gada 8. aprīlis, Rīga

[FORUMA TĒMA]* * *
Vai Tu dalies ar Citiem Savā Pieredzē? Vai Tu pieDalies?

Kura piedzīvojumu meklētāja pieredze tiks atzīta par savā ziņā interesantāko un vērtīgāko šajā "trimestrī"? Arī šoreiz kāds saņems balvu? Kādu? To uzzināsim jau pēc nedaudz vairāk kā mēneša, uzreiz pēc Lieldienām. Arī Tev ir lieliska iespēja piedalīties. Kādā veidā? Iesūtot mums savu piedzīvojumu aprakstu. Vai gan ir kāds iemesls lai to nedarītu? Apraksta forma un formāts – pēc brīviem personīgiem ieskatiem. Brīvība ir Izaicinājums Personībai! Pastāsti CITIEM par SAVU piedzīvojumu. :)


p.p.a
2010. gada 26. februāris, Rīga

[FORUMA TĒMA]* * *
Šoreiz balva tiek piešķirta Normanam Graustiņam!
Šī balva ir tikai likumsakarīgs turpinājums Normana attiecībām ar Piedzīvojumiem, - kā neliels novērtējums viņa neapsīkstošajam stāstnieka talantam un aicinājums neapstāties pie sasniegtā! :) Tāpat kā iepriekšējā reizē, balva sastāv no divām daļām: pirmajā – labi piedzīvojumos ejamie Lafuma Windstopper cimdi, bet otrajā – ledus kāpšanas/draitūlinga nodarbība ar instruktoru. Tātad: Normans Graustiņš! Lūk, Normana raksts, kurš publicēts vortālā nesen:
Baloni un Spārni
"Nesaprotu, no kurienes bezvējā turbulence, taču nevēlos "atrauties" salocīšanos, tādēļ dodu "gāzi grīdā" un metos atpakaļ..."

Jāpiebilst gan, ka Normans mūsu piedzīvojumu vortāla lasītājiem ir labi pazīstams jau vairākus gadus un viņa "kontā" ir jau 14 (!) dažādu piedzīvojumu apraksti, no kuriem viens otrs (piemēram, "Piecdesmit tūkstoši", "Burtnieku grebjot" vai "Ar Dievpalīgu Marokā") ir kļuvis par daudzkārt pieminētu un citētu "Tas Jums NOTEIKTI Jāizlasa!" stāstu.

Apsveicam! Ceram, ka arī turpmāk varēsim lasīt Normana rakstītos valodas pērļu un pieredzes dzirkstīm bagātos piedzīvojumu stāstus!


p.p.a
2009. gada 25. decembris, Rīga

[FORUMA TĒMA]* * *
Projekta "Dalies Pieredzē!" otrais gads turpinās! Nākošā "trimestra" balvas ieguvējs tiks izvēlēts šī gada nogalē, Ziemassvētkos, no visiem tiem, kas iesūtīs mums savu piedzīvojumu aprakstus. Kāpēc gan to nedarīt? Pastāsti CITIEM par SAVU piedzīvojumu!

Šis gads jau tuvu savām beigām. Tas bijis bagāts ar dažādiem piedzīvojumiem – ir gan skriets apkārt augstiem kalniem, gan tajos kāpts, gan airēts lielākos vai mazākos ūdeņos, mīti pedāļi gan savā, gan svešās zemēs... Iespaidi, emocijas, izjūtas, "ieberzieni", prātā uzkrātās atmiņas un bilžu pilnas atmiņu kartes. Padalies! :) VX piedzīvojumu vortāla auditorija to novērtēs. Daudziem no mums šāda pieredzes apmaiņa šķiet ļoti būtiska, jo tā ļauj paskatīties uz pasauli plašāk, ar nedaudz citām acīm, ieraugot jaunas robežas, kuras ir tik vilinošas, gan sastapt jaunus domubiedrus, ceļabiedrus un draugus. Pievienojies. Un tiekamies jaunos piedzīvojumos!


p.p.a
2009. gada 21. oktobris, Rīga

[FORUMA TĒMA]* * *
Kārtējās balvas īpašnieks – Artūrs Veics!
Noslēdzies projekta "Dalies Pieredzē!" otrā gada pirmais "trimestris". Šoreiz balvu esam nolēmuši piešķirt par uzdrošināšanos pieņemt nopietnu izaicinājumu! Par mērķtiecību neskatoties uz ceļā sastaptajām grūtībām. Un par lakonisku, koncentrētu un iedvesmojošu savas pieredzes atstāstu! Bet balva šajā reizē ir nedaudz atšķirīga no iepriekšējām reizēm: tā sastāv no divām daļām! Pirmajā – BEAL bolderinga komplekts, kurā ir magnēzija maisiņš un magnēzijs, bet otrajā – klinšu kāpšanas nodarbība ar instruktoru GANDRA kāpšanas tornī. Tātad: Artūrs Veics! Lūk, Artūra raksts, kurš publicēts vortālā:
"Smilšu maratons "Marathon des Sables""
"Stundām skriet pa tuksnesi karstumā ar vairākus kilogramus smagu mugursomu, dzerot tikai ūdeni ar sāls tabletēm un sporta dzēriena pulveri?"

Apsveicam! Iespējams, saņemtā balva daudzveidos Artūra pieredzi un palīdzēs nākošajos pārbaudījumos pieveikt vēl sarežģītākus šķēršļus!


p.p.a
2009. gada 25. jūnijs, Rīga

[FORUMA TĒMA]* * *
Trešā "trimestra" balva – Kārlim Bardelim!
Lieldienu laiks klāt un līdz ar to pirmais projekta "Dalies Pieredzē!" gads noslēdzies. Trešā "trimestra" balvu esam nolēmuši piešķirt Kārlim Bardelim! Balvā vairāk kā pussimts latu vērta firmas PETZL ražota alpīnisma aizsargķivere "Meteor III", kas varētu Kārlim lieliski noderēt turpmākajās kāpšanas aktivitātēs, par kurām, mēs ceram, varēsim lasīt vēl un vēl. Tātad: Kārlis Bardelis (Kaža)! Lūk, Kārļa raksti, kuri publicēti vortālā:
"Pastaiga ziemas naktī..."
"Sajutu bailes, stresu, grimstu dziļāk, smagums velk mani lejā, snova dēlis, cirtnis, soma, slapjie zābaki un drēbes velk mani lejā..."
"Saulstariņu nometne Rjukan ēnā"
"Kāpšanas sektori ziemā ir saules neapspīdēti, tas nodrošina teicamu ledus kvalitāti un kāpējiem sirdsmieru, jo skrūves "neuzkarst"."

Apsveicam! Ceram, ka VeiXme pavadīs Kārli arī sekojošajos piedzīvojumos!

Tā kā pirmais projekta "Dalies Pieredzē!" gads nav bijis peļams, esam gatavi to turpināt un, sekojoši, piesolīt arī nākošās balvas tiem, kas publicēs savu piedzīvojumu dienasgrāmatas pierakstus, aprakstus un fotoreportāžas šajā vortālā, tādā veidā bagātinot visus mūs ar savu pieredzi. Nākošā "trimestra" balva gaidīs savu īpašnieku līdz Jāņiem! Iespējams, tas būsi tieši Tu! Neturi sveci zem pūra. Pastāsti CITIEM par SAVU piedzīvojumu! :)


p.p.a
2009. gada 10. aprīlis, Rīga

[FORUMA TĒMA]* * *
Uzraksti par savu Piedzīvojumu, dalies pieredzē!
Ir vairāki iemesli, lai savus Piedzīvojumus piefiksētu rakstiskā veidā. Pierakstot no zudības tiek glābtas piedzīvotā nianses, detaļas un emocijas, kas mums šķitušas interesantas un būtiskas, mēs paši tās pēcāk varam "pāršķirstīt" un bagātināt atmiņas, jo ar laiku daudz kas aizmirstas, izbalē, pazūd... Otrkārt, varam pastāstīt par sevis piedzīvoto tiem, kas labprāt uzklausīs Jūsu pieredzi, tiem, kam šī pieredze šķiet interesanta, nepieciešama, iedrošinoša. Un varbūt šādā veidā atradīsiet ne vien domubiedrus, bet arī iespējamos nākošā Piedzīvojuma ceļabiedrus! Treškārt, aizvien jau kāds novērtēs Jūsu padarīto (par kādu balvu jau runāt vēl te lieki...)! Padalies savā pieredzē! Pastāsti CITIEM par SAVU piedzīvojumu! :)

p.p.a
2009. gada 8. februāris, Rīga

[FORUMA TĒMA]* * *
Otrā "trimestra" balva - Dacei Blesei!
Kā jau iepriekš tika solīts, ap Ziemassvētkiem, vēl pirms Jaunā Gada iestāšanās vēlamies nokārtot kādu "parādu" - pasniegt nelielu balvu, šoreiz par dalīšanos pieredzē ar daudzveidīgu piedzīvojumu aprakstu palīdzību! Balvā nopietns provianta komplekts no Travellunch®. Tātad: Dace Blese! Lūk, Daces raksti, kuri publicēti vortālā:
"Viens mēnesis vertikālajā pasaulē"
"Kāpšana Baltā krasta klintīs"
"Vaajoren Ultramaratons: 84 km pa Karēlijas mežiem un kalniem"

Apsveicam! Un vēlam Dacei VeiXmi turpmākajos piedzīvojumos!
Bet arī jebkuram citam, kas gatavs padalīties savā pieredzē, ir iespēja tikt pie balvas! Jo kārtējā balva, pēc sekojošā "trimestra", tā ap Lieldienām, dosies pie nākošā piedzīvojumu meklētāja! Rakstiet, bildējiet, dalieties savā pieredzē!


p.p.a
2008. gada 19. decembris, Rīga

[FORUMA TĒMA]* * *
Pirmā šīgada "trimestra" balva tiek piešķirta...
Gada "trimestra" balva, universāls portatīvs lādētājs ar saules enerģiju "FreeLoader", tiek piešķirta Arnim Kalniņam, par rakstu "Sniegs, kalni, ričuks un stulbā zupa"! Ak, tik līdzīgas situācijas piedzīvojuši daudzi, kas startē piedzīvojumu sacīkstēs! Dažas sekundes, kurās izšķiras tik būtiskas lietas... Teiciens "...stulbā zupa!" varētu ieiet tautas plašākā lietošanā! :) VeiXsmi nākošajos mačos un arī nākošo aprakstu rakstīšanā!

p.p.a
2008. gada 25. jūnijs, Rīga

[FORUMA TĒMA]* * *
Jauna tradīcija! Lai motivētu visus tos, kas gatavi dalīties pieredzē rakstot aktuālus rakstus, ceļojumu piezīmes, aprakstus, publicējot tos p.p.a vortālā, no 2008. gada pavasara ieviešam jaunu tradīciju - trīs reizes gadā (uz Lieldienām, vasaras vidū un ap Ziemassvētkiem) kādam raksta autoram tiks vērtīga pārsteiguma balva (vai pat vairākas balvas!) ceļojumiem ļoti noderīgu lietu veidā! Nākošā balva jau guļ p.p.a "plauktā" un gaida savu īpašnieku. Līdz tās nodošanai atlikušais laiks: četri mēneši.

Izmantojot gadījumu, vislielākais paldies visiem tiem piedzīvojumus mīlošajiem cilvēkiem, kuri bijuši ar mieru dalīties savā pieredzē līdz šim, rakstījuši ceļojumu piezīmes un dienasgrāmatas, aprakstījuši savas dēkas, gan VeiXmīgos, gan arī problēmām pilnos brīžus, nav paslinkojuši to visu salikt kopā ar neskaitāmām bildēm! Arī tiem, kas diskutējuši p.p.a forumā un centušies pierādīt savu taisnību, tiem, kas organizējuši dažādus piedzīvojumiem bagātus pasākumus un arī tiem, kas to visu savu iespēju robežās ir atbalstījuši! Cerams, ka arī turpmāk mums būs par ko parunāt un padiskutēt! :)

Kristaps Liepiņš
p.p.a vortāla redaktors


[FORUMA TĒMA]

Iedvesmai dažas bildes:Vēlies skatīt vēl bildes? Spied šeit (ppt fails, 1600.5 kb, © Kristaps Liepiņš, www.vx.lv)

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv