Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Treniņi, pieredze
Kalnu upju šķērsošana?

Autors: p.p.a
2008. gada marts, Rīga

Šī gada 12. aprīlī notiks upju šķērsošanas tehnikas pasākums. Tas varētu būt noderīgs tiem, kas dodas kalnu pārgājienos, kā arī tiem, kam interesē, kā drošāk pārvarēt kalnu upju straumi nepieciešamības gadījumā (laivojot, piedzīvojumu sacīkstēs u.c.).

Pasākuma norises vieta aptuveni stundas brauciena attālumā no Rīgas. Visu dienu paredzēts pavadīt brīvā dabā (ar mērcēšanos upē, brišanu, peldēšanu, virvju spriegošanu, pārceltuvju organizēšanu u.c.). Dalības maksas nav! Visiem dalībniekiem nepieciešams savs drošības ekipējums (rekomendētā ekipējuma saraksts tiks izsūtīts e-pasta vēstulē).

Pieteikšanās nosūtot e-pastu (tas meklējams sadaļā "Kontakti"). Visiem, kas pieteikušies sūtot pieteikumu uz e-pastu, info par pasākumu tiks izsūtīta pirmajās aprīļa dienās!

Teorētisks materiāls par upju pārvarēšanu lasāms šeit.

[FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar upju šķērsošanu, alpīnisma drošināšanas ekipējuma lietošanu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv