Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Ceļojumi
Anapurnas trekings un citi piedzīvojumi Nepālā

Autors: Kristaps Liepiņš [ AUTORS?]
Foto: Kristaps Liepiņš
2007. gada 20. novembris, Rīga

No 2007. gada 3. novembra līdz 19. novembrim norisinājās kārtējās "Latvijas kāpēju un ceļotāju dienas" – šoreiz Nepālā! :) Izbraucienā piedalījās 20 piedzīvojumus mīloši cilvēki. Starp citu, jāpiebilst, ka šī nebūt nebija vienīgā Latvijas piedzīvojumu meklētāju kompānija Nepālā šoruden…

Sākotnēji bija doma par Kalnu Grupas izbraucienu ar mērķi uzkāpt kādā ne pārāk sarežģītā Himalaju kalnu virsotnē. Iecere noorganizēt paplašinātu kompāniju braucienam uz Nepālu parādījās uzreiz pēc tam... Un jāsaka – tika realizēta par vairāk kā 100%! Gan kompānijas (kurā bija ne vien jau iepriekš iepazīti Kalnu Grupas kāpēji, bet arī mūsu kompānijā pilnīgi jauni ceļojumu biedri), gan izjusto piedzīvojumu un gūto iespaidu ziņā! Tika iets gan trekingā līdz Anapurnai, gan kāpts skaistajā Tharpu Chuli (Tent Peak, 5663 m) virsotnē, lidots ar paraplānu netālu no Pohāras, braukts ar raftinga laivām pa Trisuli upes vareno plūdumu, tika apmeklēti budistu klosteri un stupas, tika izmēģināta un baudīta (!) fantastiska tradicionālā, garšvielām pārbagātā Nepālas vietējā "virtuve" un skatītas (un pat dejotas) Nepālas dejas... Esam atgriezušies Latvijā ar milzumu jaunu iespaidu un iecerēm par turpmākajiem plāniem! Paldies visiem, kas piedalījās šajā ceļojumā un visādi veicināja, atbalstīja tā tapšanas un norises iespējamību! Ieskatam dažas bildes no tiem bilžu simtiem (!), kas tika sabildētas Nepālā un Indijā. Tikai mazliet no tām krāsām, kontrastiem un gaismām, ko skatījām paši savām acīm... :)www.adventurerace.lv sadaļā "Ceļojumi" lasāms Ilzes Krišlaukas raksts par šo ceļojumu:
● Anapurnas lidojums: Lēnā čāpotāja piezīmes >>>

Vēlies pievienot komentāru par rakstu? Vēlies ko jautāt autoram? Raksti! [FORUMA TĒMA]Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu un nolaišanos pa virvēm, dabīgu un mākslīgi veidotu klinšu vai ledus reljefu, kā arī atrašanos kalnu zonā, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv