Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Ekipējums
Bold[e]ringa & bilderinga fotokonkurss:
balvu ieguvēji zināmi!

2008. gada 4. februāris, Rīga

Pateicamies par Jūsu pacietību! Un tātad… Galveno, lielo balvu - BEAL Air Light Crash Pad kritienu amortizējošo paklāju šajā konkursā saņem:

● Juris ZakrevskisSavukārt "mierinājuma" balvas no BEAL un "Gandra" saņem:

● Normunds Patmalnieks● Nataļja Ļitviņenko
● Normunds Reinbergs
Uz balvu ieguvēju e-pastiem tiks nosūtīta ziņa, kādā veidā šīs balvas var saņemt! Vēlam veiXsmi šo balvu praktiskā pielietošanā - bolderingojot un bilderingojot! Un neaizmirstiet ne tikai par drošību, bet arī par savu piedzīvojumu piefiksēšanu gan bildēs, gan rakstiski, kas zina, vai tas nenoder gatavojieties kādam nākošajam p.p.a organizētajam konkursam... :)

Visi publicētie pieteikumi skatāmi šeit: >>>

* * *
2008. gada 1. februāris, Rīga

Publicētas visas konkursam iesūtītās fotogrāfijas un komentāri. Publicēto fotogrāfiju autoru sarakstā, neapšaubāmi, ir arī balvu ieguvēju vārdi. Tos mums palīdzēja izvēlēties kāds lielisks kāpējs no "BEAL Team" - Tony Lamiche (viņa sasniegumu sarakstu un fantastiskās kāpšanas bildes var skatīt viņa personiskajā interneta mājas lapā)!


Bolderings Dienvidāfrikā. Klasika! (foto no www.tonylamiche.info)

Tikai... Balvu ieguvēju vārdi vēl netiek izpausti! Kāpēc? Intriga. Kā jau rakstīts konkursa noteikumos. Līdz 5. februārim! Palieciet kopā ar
p.p.a!

Visi publicētie pieteikumi skatāmi šeit: >>>


* * *
Pieteikumu pieņemšana beigusies! Pētam bildes, domājam...Izlasi rakstu par BEAL ekipējumu, noprecizē (ja nav skaidrs), kas ir bolderings & bilderings un iepazīsties ar fotokonkursa noteikumiem;

Atsūti uz p.p.a e-pastu (konkurss@e-apollo.lv) savu vārdu un uzvārdu (1), vienu (tikai vienu!) fotoattēlu, kura autors esi Tu, vai kurā esi redzams bolderingojot (vai bilderingojot, bet bez drošināšanas ar virvi!) (2), un komentāru par fotoattēlā redzamo kāpšanas vietu, kā arī par kāpēju, ja tas neesi Tu (3);

Un iespējams tieši Tu saņemsi BEAL Air Light Crash Pad kritienu amortizējošo paklāju (apskatīt to var šeit)! Vai arī kādu no trijām "mierinājuma" balvām no BEAL un "Gandra"...

Šajā fotokonkursā var piedalīties ikviens! Neesi kāpējs? Neesi bijis bolderingot? Vari to vēl paspēt izdarīt! Nav nevienas efektīvas bildes? Arī to uzņemt vēl vari paspēt! Tātad – bolderingojam (vai bilderingojam!) un fotografējamies vai pārskatam savus foto arhīvus un izvēlamies fotogrāfiju (JPG formāts, viena faila izmērs ne lielāks kā 350KB), pievienojam to faila veidā e-pasta vēstulei, uzrakstam vēstules tekstā savu vārdu un uzvārdu, īsu komentāru par kāpēju, vietu, situāciju, kurā fotogrāfija uzņemta!) un nosūtam to uz minēto e-pasta adresi! (Kā tas viss kopā varētu izskatīties? Lūk, aptuveni šādi!*)
* Ja atvērtajā papildus logā uzreiz neparādās bilde, nospiediet šajā logā "Refresh"!

Konkursam e-pasta vēstules jāiesūta līdz 2008. gada 5. janvārim! Visas iesūtītās fotogrāfijas, kuras atbilst fotokonkursa noteikumiem, kā arī interesantākie komentāri tiks publicēti p.p.a lapā. No visām iesūtītajām bildēm desmit (!) tiks atlasītas finālam (atlasi veiks "Gandra" un p.p.a kopīga žūrijas komisija balsojot). Savukārt galvenās balvas ieguvēju izvēlēsies kāds no BEAL bolderinga speciālistiem! Visu balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti p.p.a lapā līdz 2007. gada 5. februārim! Un kāds jauno bolderinga sezonu sāks ar jaunu "Crash Pad"...p.p.a iesaka:
BEAL ekipējums tagad arī Latvijā! (internetā: www.bealplanet.com)
Latvijā BEAL virves un ekipējumu kāpšanai, alpīnismam un citām aktivitātēm, kas saistītas ar alpīnisma drošības ekipējuma izmantošanu var iegādāties un apskatīt veikalos "Gandrs – Viss atpūtai dabā"!

Vēlies dalīties pieredzē par kāpšanu (bolderingu, bilderingu u.c.)? Raksti! [FORUMA TĒMA]

p.p.a iepriekšējo konkursu rezultāti:
2006. gada rudens klinšu kurpju konkursa rezultāti skatāmi šeit;
2007. gada vasaras mugursomu konkursa rezultāti skatāmi šeit!


Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar kāpšanu, t.sk. arī bolderings un bilderings ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv