Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Sarunas, diskusijas
Gunita Bauere: pasaules krāsainības meklējumos

2007. gada augusts, Rīga

"…katrā piedzīvojumā ir mirkļi, kas liek elpai aizrauties par pasaules krāsainību. Apziņa, ka šīs emocijas ir praktiski neizsmeļamas, liek atkal un atkal plānot jaunu ceļojumu, apgūt jaunas iemaņas, tādējādi mainot arī pašai sevi un reizēm liekot pārsteigumā noelsties, ieraugot, kas no šiem eksperimentiem sanācis. :)"

* * *

Kāds ir Tavs līdz šim piedzīvotais izaicinošākais un aizraujošākais piedzīvojums?

Lielākais izaicinājums manā dzīvē ir bijis šī gada jūnijā noskrietais Stokholmas maratons. Četru mēnešu treniņi, neviena nedēļas nogale bez vairāku stundu skriešanas, vai līst lietus, vai snieg sniegs, vai nāk miegs. :) Sākot treniņprogrammu, neticēju, ka būšu pietiekami noturīga, lai to izpildītu līdz galam. Tieši šīm šaubām nolēmu mest izaicinājumu un pierādīt pati sev, ka četrus mēnešus spēju neatslābstoši koncentrēties uz vienu mērķi.

Ja būtu zinājusi, ka pats maratons būs tik lieli svētki man pašai un arī visai Stokholmai, būtu trenējusies ar vēl daudz lielāku entuziasmu. Tie bija svētki grūta darba noslēgumā, lielisks skrējiens, kas darīja mani stiprāku garā un miesā, pacietīgāku, pārliecinātāku par sevi un par to, ka "Impossible is nothing" - šī nav ADIDAS reklāma! :)


Pēc Stokholmas maratona

Kas ir tas, kas Tevi visvairāk iedvesmo doties aizvien jaunos piedzīvojumos?

Šis ir grūts jautājums. Pēc katra piedzīvojuma kļūstu bagātāka. Un pats svarīgākais, ka šo emociju kontu nav iespējams iztukšot – viss, kas tajā ir, kļūst neatņemams. Iedvesmu laikam dod atklāsme, ka katrā piedzīvojumā ir mirkļi, kas liek elpai aizrauties par pasaules krāsainību. Apziņa, ka šīs emocijas ir praktiski neizsmeļamas, liek atkal un atkal plānot jaunu ceļojumu, apgūt jaunas iemaņas, tādējādi mainot arī pašai sevi un reizēm liekot pārsteigumā noelsties, ieraugot, kas no šiem eksperimentiem sanācis. :)Ja būtu iespēja Tavā dzīvē kaut ko pilnīgi kardināli mainīt, ko Tu iesāktu?

Nav tāda "ja būtu". Man (un ikvienam) IR tāda iespēja, un tieši šajā dzīves periodā apsveru būtiski mainīt savu dzīvi. Iespējams, ka man ir tuvojošās Jēzus vecuma krīze, bet esmu pārliecināta, ka mūsu dzīvēs jānotiek visam tam, kas tajās notiek. Arī krīzēm. Jo tās mums ļauj pacelties augstāk un paskatīties uz savu dzīvi kā no kalna virsotnes uz pilsētu ielejā.


Maroka – fantastisks velo ceļojums ar piedzīvojumiem

Kas ir tas sliktākais, par ko Tu domā saistībā ar saviem piedzīvojumiem?

Neviens piedzīvojums nav bijis slikts. Ir bijušas atsevišķas nepatīkamas vai pat gandrīz traģiskas epizodes. Bet tās visas man kļuvušas par iemeslu mācīties, lai otrreiz tā nenotiktu. Cenšos domāt "uz augšu". Reiz ko negatīvu piedzīvojot, tā ir lieliska iespēja nodrošināties pret līdzīgiem negadījumiem nākotnē.


Norvēģijas klinšu ieskautie fjordi

Kas Tev sniedz iekšēju atbalstu brīžos, kad ir smagi, grūti, sāpīgi?

Vēl pirms neilga laika visticamāk būtu atbildējusi – jūra, vienatne, fiziska slodze vai kas tamlīdzīgs. Pēdējā laikā šķiet – tie ir cilvēki. Satikt kādu, vai tas būtu labs draugs vai attāls paziņa, un runāties, runāties. Nevajag pat pieminēt sasāpējušo jautājumu, lai gūtu atbalstu. Reizēm nejauši izmesti teikumi no sarunbiedra puses dod pozitīvu impulsu, kam piešķirot man tajā brīdī vajadzīgāko interpretāciju, varu gūt mierinājumu vai pat pavedienu uz risinājumu. Patiesībā atbildes uz mūsu jautājumiem ir visapkārt, mūsu uzdevums – iemācīties tās izlasīt.


Sardīnijas ceļojuma "spilgtākās atmiņas"

www.adventurerace.lv vortālā publicēts Gunitas Baueres rakstīts piedzīvojumu apraksts:
● Maroka – (velo) ceļojums telpā un laikā
Marokas (velo) ceļojuma dienasgrāmata. Stāsts par savādo zemi - bagātu savā nabadzībā, krāsainu savā vienmuļībā, kur patiesa viesmīlība mijas ar negodīgumu, kas liek pārvērtēt vērtības, mainīt priekšstatus un visbeidzot - ilgoties atgriezties Latvijā. >>>

Vēlies lasīt arī citu dēku un piedzīvojumu meklētāju domas "seriālā" "Vēl 5 jautājumi par…"? Ievads un linki uz pašreiz publicētajiem rakstiem meklējami šeit!


Vēlies pievienot komentāru par rakstu? Vēlies ko jautāt autoram? Raksti! [DISKUSIJU FORUMS]

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv