Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Preses ziņas
KITE PARTY 2007 – ar pūķi virs jūras

Autors: pasākumu marketinga kompānija "Tomato"
2007. gada jūlijs, Rīga

No 26. līdz 29. jūlijam Ventspilī notika kaitbordistu saiets, kā ietvaros risinājās virkne aktivitāšu - starptautiskas kaitborda sacensības, semināri iesācējiem un lietpratējiem, Mynthon beach party… Iespējams, šis bija Latvijas un Baltijas šī gada lielākais kaitborda notikums.

Sestdien, iznākot Ventspils sērfošanas pludmalē, elpa aizrāvās ne tikai skatītājiem, bet arī pašiem kaitbordistiem - neskaitāms daudzums pūķu gaisā un tikpat daudz krastā, vējš, zaļš ūdens, viļņi, noskaņai atbilstoša chill out mūzika fonā un mirdzošas kaitbordistu acis. Latvijā tik daudz pūķu vienuviet vēl nebija redzēts.

Pateicoties atbilstošam vēja stiprumam, par centrālo Kite party 2007 notikumu izvērsās kaitborda sacensības, kurās piedalījās 73 kaitbordisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Spēcīgākie konkurenti latviešiem izrādījās lietuvieši, kas uzvarēja piecās no sešām disciplīnām. Latviešu kaitbordistu vidū visaugstāko rezultātu sasniedza Gatis Satiks, maratona disciplīnā izcīnot 1. vietu un Dāvis Drande, sarežģītākajā no disciplīnām - freestyle, iegūstot 2. vietu. Kaitborda sacensības Burusports kite pipars 2007 notika trīs disciplīnās - freestyle, maratons un lielais lēciens, atsevišķās sieviešu un vīriešu kategorijās.Uz Kite party 2007 ieradās arī pasaules kaitborda zvaigznes - profesionālie braucēji Jeremie Eloy no Francijas, Maciek Kozerski un Viktor Borsuk no Polijas. Visi trīs PRO braucēji piedalījās arī sacensību vērtēšanā. Kite party 2007 laikā tika uzstādīti arī neformāli rekordi, piemēram, braucot lejā pa vēju no Užavas uz Ventspili, veicot aptuveni 17 km distanci.

"Lai arī Latvijā vēja esamību, organizējot kaitborda pasākumu, iepriekš paredzēt nav iespējams, šoreiz vēja dievs bija mums labvēlīgs un Kite party 2007 ietvaros tika realizēti visi plānotie pasākumi. Esmu gandarīts, ka pasākumu apmeklēja tik daudz cilvēku. Vējš pie mums, salīdzinot ar pasaules kaitborda "mekām" nav stabils, toties mums ir citas vērtības - garas un skaistas balto smilšu pludmales, kā arī aizrautīgi un drosmīgi cilvēki. Tas ir priekšnoteikums kaitborda izplatībai Latvijā, ko paši kaitbordisti dēvē ne vien par sporta veidu, bet dzīves veidu un atkarību", saka Larss Āboliņš, Kite party organizators.Paldies dalībniekiem, sponsoriem, atbalstītājiem, sadarbības partneriem un visiem pārējiem, kas atbalstīja Kite party 2007 ar darbiem, ieteikumiem, idejām un labām domām! Plašāka informācija par Kite party 2007 meklējama šeit.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv